M`BaubZo sv650s k2 tema
labas vakaras.
vakar garaže ardžiau motociklą ir surinkinėjau atgal.
sužinojau, kad tai, ypač neturint teisingų įrankių, yra
labai fizinis darbas ir šiandien skauda gležnos rankItės.
ardyt ir surinkinėt sekėsi gerai. kol į vieną krūvą nesusidėjo
alkis+dehidratacija+kreivas priekinis rėmelis, ant kurio reikėjo
užtempti plastmases. NORIU NEIKEDO!
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
ačiū, visogero.
vakar garaže ardžiau motociklą ir surinkinėjau atgal.
sužinojau, kad tai, ypač neturint teisingų įrankių, yra
labai fizinis darbas ir šiandien skauda gležnos rankItės.
ardyt ir surinkinėt sekėsi gerai. kol į vieną krūvą nesusidėjo
alkis+dehidratacija+kreivas priekinis rėmelis, ant kurio reikėjo
užtempti plastmases. NORIU NEIKEDO!
ačiū, visogero.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
Xa xa,Arvis wrote:haha. Liankas analogiskai nulauzes buvo, bet geras dede privirino atgal.
tupas klausimas, bet ciuju Sv'ukas irgi melynas
Kazkaip tai kartojasi istorija Su galinio stabdzio kojela
Tik man labiau su slideriu pasiseke.
-----
Siaip tik nusipirkus W Svuka buvau net pagalvojes apie ju nuemina... bet 'isbandes' ju verte praktikoje supratau kad uz tuos LSL W esu gero alaus skolingas
laba diena, gaspadinai!
jara ar kažkastai buvo išreiškęs norą pažvengt, kai dėl kvailos
signalizacijos nebeužsives motas. prašom, tiudei iz ze dei.
bet aš čia ne apie tai.
bėda viena nevaikšto - radau prakiurisią galinę padangą. norėjau
pasiteirauti, kokia rimtų virų praktika - vežt taisyt, ar įsukt tą kažkokį
snarglį ir pamiršt? padangą keisti norėčiau dar po vieno sezono...
beje, bėdos nevaikšto ir dviese. kątik pamačiau, kad vakar baigėsi
draudimas.
jara ar kažkastai buvo išreiškęs norą pažvengt, kai dėl kvailos
signalizacijos nebeužsives motas. prašom, tiudei iz ze dei.
bet aš čia ne apie tai.
bėda viena nevaikšto - radau prakiurisią galinę padangą. norėjau
pasiteirauti, kokia rimtų virų praktika - vežt taisyt, ar įsukt tą kažkokį
snarglį ir pamiršt? padangą keisti norėčiau dar po vieno sezono...
beje, bėdos nevaikšto ir dviese. kątik pamačiau, kad vakar baigėsi
draudimas.
Labasvakaras!
norėjau pasiklausti, gal žinot, kas užklijuotų nedidelę skylutę padangoj?
rytoj vešiu belekam, bet gal yra kas nors ypač rekomenduojamo?
būtų jėgelė, jei kultūringai įgrūstų siųlą iš lauko, kad numontuot nereikėtų.
ačiūlinksmųjumšvenčių.
norėjau pasiklausti, gal žinot, kas užklijuotų nedidelę skylutę padangoj?
rytoj vešiu belekam, bet gal yra kas nors ypač rekomenduojamo?
būtų jėgelė, jei kultūringai įgrūstų siųlą iš lauko, kad numontuot nereikėtų.
ačiūlinksmųjumšvenčių.
Last edited by M`BaubZ on 15 Sep 2010, 14:55, edited 1 time in total.
