USA motu kainos kils!!!!
USA motu kainos kils!!!!
na ka, gavau ziniu, kad muitines gavo lenteles, kuriom naudojantis, bus paskaiciuojamas motociklu muitas ivezamiem ne is EU.
Tad, motu kainos kils, ir stipriai
Tad, motu kainos kils, ir stipriai
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
sita ganda girdejau ir as. Beje sita ganda as girdejau pries gera menesi, kai buvo kipisas del hd sertifikavimo. Jau tada ejo kalbos kad pavasari muitai smarkiai brangs. Nors nemanau kad tai smarkiai itakos salyginai pigiu motociklu kainas. Paskaiciuokim, jei motociklas vertas kazkur 15, tai muitas su pvm jam gaunasi ~4.5. Kadangi vistiek motociklai buna apdauzyti, po visu defektaciju muitas bus ne daugiau 3, gal net ir maziau. Su salyga kad ir dabar uz muita sumoka 1-1.5 tai pokytis ne toks jau ir didelis. Pakils pora tukstantuku kaina ir tiek. Va tiems kurie vezasi brangius motociklus, kaip kad HD, jau bus blogiau...
ash vakar paziurejau, kiek cia pas mumis rajone esanciuose garazuose jaunuoliai motociklu laiko. visi maximum 1999 metu gamybos, visi minimum 900cc zacharai ir visi su geltonais anglishkais numeriais.
visi lakstytojai be aprangu ir dauguma net be shalmu.
paskui rajone pasirode milicija ir dingo visi tie manekenai-britwininkai.
ir aciu dievui
visi lakstytojai be aprangu ir dauguma net be shalmu.
paskui rajone pasirode milicija ir dingo visi tie manekenai-britwininkai.
ir aciu dievui
Sitie ne manekenai!gonzas wrote:ash vakar paziurejau, kiek cia pas mumis rajone esanciuose garazuose jaunuoliai motociklu laiko. visi maximum 1999 metu gamybos, visi minimum 900cc zacharai ir visi su geltonais anglishkais numeriais.
visi lakstytojai be aprangu ir dauguma net be shalmu.
paskui rajone pasirode milicija ir dingo visi tie manekenai-britwininkai.
ir aciu dievui
ne nu pas jus vilniuj tai kitos poniatkesUsername wrote:Sitie ne manekenai!gonzas wrote:ash vakar paziurejau, kiek cia pas mumis rajone esanciuose garazuose jaunuoliai motociklu laiko. visi maximum 1999 metu gamybos, visi minimum 900cc zacharai ir visi su geltonais anglishkais numeriais.
visi lakstytojai be aprangu ir dauguma net be shalmu.
paskui rajone pasirode milicija ir dingo visi tie manekenai-britwininkai.
ir aciu dievui

- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Nežinau kokios ten lentelės, bet yra žinynai (katalogai), perleidžiami kas ketvirtį. Daiktas komercinis, siūlomas mainais į pinigus.
Schema painoka, ir spėju, atsižvelgiant į biudžeto padėtį, įtakojama vidiniais nurodymais "kaip ką traktuoti valstybės naudai". Ar ne lengviau būtų susirasti žmogų, mutinėje užsiimančiu vertinimu, kuris pasakytų apytiksliai?
Reguliacija http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=347580Naudotų transporto priemonių importo kainos apskaičiuojamos remiantis Muitinės departamento aprobuotame naudotų transporto priemonių rinkos kainų žinyne (kataloge) pateiktomis atitinkamų naudotų transporto priemonių rinkos kainomis, vadovaujantis Bendrijos muitinės kodekso įgyvendinimo nuostatų 152 straipsnio nuostatomis, t. y. taikant dedukcinį muitinio įvertinimo metodą.
Schema painoka, ir spėju, atsižvelgiant į biudžeto padėtį, įtakojama vidiniais nurodymais "kaip ką traktuoti valstybės naudai". Ar ne lengviau būtų susirasti žmogų, mutinėje užsiimančiu vertinimu, kuris pasakytų apytiksliai?
How does you do?
schema tokia, kaip dauguma lietuviškų shemų - kad būtų lengva tarnautojams imti kyšius, o piliečiams būtų galimybių nemokėti priklausančių mokesčių (bet tos galimybės tokios sudėtingos, kad be tarpininkų- tarnautojų- neišsisuksiEl Traxo wrote: Schema painoka, ir spėju, atsižvelgiant į biudžeto padėtį, įtakojama vidiniais nurodymais "kaip ką traktuoti valstybės naudai". Ar ne lengviau būtų susirasti žmogų, mutinėje užsiimančiu vertinimu, kuris pasakytų apytiksliai?
man įdomu įdomumo dėlei - kai bus konkretus atvejis - bus konkretus kontaktas su konkrečiu muitininku
beja, vokietijoje nėra jokių lentelių - muitinama pagal invoisą.