USA motu kainos kils!!!!

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

USA motu kainos kils!!!!

Post by Nauris »

na ka, gavau ziniu, kad muitines gavo lenteles, kuriom naudojantis, bus paskaiciuojamas motociklu muitas ivezamiem ne is EU.
Tad, motu kainos kils, ir stipriai
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

aha balandzio pirmoji :pazors:
Image
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

nea, chebra as tokiais dalykais nejuokauju! Perziurejau, pas mane tik vienas su laikinu ivezimu yra, bet bus ispudzianka tiems, kas laiko ant laikino, ir reiks muitint... taip kad as pardavimus stabdau, kol stabilizuosis rinka
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

sita ganda girdejau ir as. Beje sita ganda as girdejau pries gera menesi, kai buvo kipisas del hd sertifikavimo. Jau tada ejo kalbos kad pavasari muitai smarkiai brangs. Nors nemanau kad tai smarkiai itakos salyginai pigiu motociklu kainas. Paskaiciuokim, jei motociklas vertas kazkur 15, tai muitas su pvm jam gaunasi ~4.5. Kadangi vistiek motociklai buna apdauzyti, po visu defektaciju muitas bus ne daugiau 3, gal net ir maziau. Su salyga kad ir dabar uz muita sumoka 1-1.5 tai pokytis ne toks jau ir didelis. Pakils pora tukstantuku kaina ir tiek. Va tiems kurie vezasi brangius motociklus, kaip kad HD, jau bus blogiau...
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

ash vakar paziurejau, kiek cia pas mumis rajone esanciuose garazuose jaunuoliai motociklu laiko. visi maximum 1999 metu gamybos, visi minimum 900cc zacharai ir visi su geltonais anglishkais numeriais.
visi lakstytojai be aprangu ir dauguma net be shalmu.

paskui rajone pasirode milicija ir dingo visi tie manekenai-britwininkai.

ir aciu dievui :rock:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

gonzas wrote:ash vakar paziurejau, kiek cia pas mumis rajone esanciuose garazuose jaunuoliai motociklu laiko. visi maximum 1999 metu gamybos, visi minimum 900cc zacharai ir visi su geltonais anglishkais numeriais.
visi lakstytojai be aprangu ir dauguma net be shalmu.

paskui rajone pasirode milicija ir dingo visi tie manekenai-britwininkai.

ir aciu dievui :rock:
Sitie ne manekenai!
Image
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

Username wrote:
gonzas wrote:ash vakar paziurejau, kiek cia pas mumis rajone esanciuose garazuose jaunuoliai motociklu laiko. visi maximum 1999 metu gamybos, visi minimum 900cc zacharai ir visi su geltonais anglishkais numeriais.
visi lakstytojai be aprangu ir dauguma net be shalmu.

paskui rajone pasirode milicija ir dingo visi tie manekenai-britwininkai.

ir aciu dievui :rock:
Sitie ne manekenai!
ne nu pas jus vilniuj tai kitos poniatkes
Image
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Vakar taipogi buvau informuotas apie si ganda. Nevatai jau isigaliojo ir mujtai/pvm pesami pagal lenteles. Savo ruoztu manau, kad apsukresni tautieciai isras naujovisku muitinimo budu (latvija, vokietija etc)
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

girdejau ir as vakar sita ganda is vieno rukoriaus.
skaitau kad bus kaip su masinom. actovam bus ka vejkt gales daryt defektacijas, kalkuliacijas ir pan.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

prikeliu 100 metų senumo tempą.
gal pas ką voliojasi tos mistinės vertės lentelės? domina HD kainos
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

na pas mane kokiu 1.5 metu senumo lenteles kazkur metesi. Bet itariu jos jau visiskai nebeaktualios, nes jas atnaujina kas ketvirti
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Nežinau kokios ten lentelės, bet yra žinynai (katalogai), perleidžiami kas ketvirtį. Daiktas komercinis, siūlomas mainais į pinigus.
Naudotų transporto priemonių importo kainos apskaičiuojamos remiantis Muitinės departamento aprobuotame naudotų transporto priemonių rinkos kainų žinyne (kataloge) pateiktomis atitinkamų naudotų transporto priemonių rinkos kainomis, vadovaujantis Bendrijos muitinės kodekso įgyvendinimo nuostatų 152 straipsnio nuostatomis, t. y. taikant dedukcinį muitinio įvertinimo metodą.
Reguliacija http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=347580

Schema painoka, ir spėju, atsižvelgiant į biudžeto padėtį, įtakojama vidiniais nurodymais "kaip ką traktuoti valstybės naudai". Ar ne lengviau būtų susirasti žmogų, mutinėje užsiimančiu vertinimu, kuris pasakytų apytiksliai?
How does you do?
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

El Traxo wrote: Schema painoka, ir spėju, atsižvelgiant į biudžeto padėtį, įtakojama vidiniais nurodymais "kaip ką traktuoti valstybės naudai". Ar ne lengviau būtų susirasti žmogų, mutinėje užsiimančiu vertinimu, kuris pasakytų apytiksliai?
schema tokia, kaip dauguma lietuviškų shemų - kad būtų lengva tarnautojams imti kyšius, o piliečiams būtų galimybių nemokėti priklausančių mokesčių (bet tos galimybės tokios sudėtingos, kad be tarpininkų- tarnautojų- neišsisuksi :) arba, kad tarnautojai galėtų pisti neišprususius tautiečius. bet ne apie tai.
man įdomu įdomumo dėlei - kai bus konkretus atvejis - bus konkretus kontaktas su konkrečiu muitininku :)
beja, vokietijoje nėra jokių lentelių - muitinama pagal invoisą.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

cia gal del to kad vokieciai neapipisineja? :)
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

ahahahahahahahahahahahhahhahahahahahahahhaahhahahahahahahahah

...
...

ahahaahahahahahahahhahahahhahahaahhahahahhahah
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Post Reply