GSX600-R K5

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
Post Reply
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

GSX600-R K5

Post by inter »

Labdien,
Informacija interesantams.
Parsiduod GSX600-R K5 (kas reiskia, kad 2005 metu).
Is USA (aktualu zirgo galvoms ir Y). Lietuvoj nuo 2005, savininkas vienas. Dabartine rida ~23000. Kam idomu - vakare galesiu patikslinti.
Galimi du ispildymai - civilinis ir kovinis:

Civilinis cia
Image
Kovinis cia
Image

Kontplektacija, arba kitaip tiunyngas, ble (vardinu kas ein apart gamyklines kontplektacijos):

-Shark carbon duslintuvas, slip-on.
-Priekinis purvasargis - carbon.
- Xenon sviesos
-Sankabos/stabdziu rankeneles - anodized gold.
-BF Goodridge armuotos stabdziu slangutes
-Aliumine grandines apsauga (pelekas)
-520 racing lenciugelis (rida ~1500km)
-Supersrox galine zvaigzde (+3 dantai, rida ~1500km)
-JT priekine zvaigzde (-1 dantis, rida ~1500km)

Jamant kovini varianta priedo gaunate:
- Racing spoilerius (reik siek tiek meiles ir ranku darbo)
- Racing duslintuvo laikikli
- Priekini rata (velgi, siek tiek meiles ir ranku darbo)
- Galini rata

Na ir pabaigai (kad visi butu patenkinti), prie abieju komplektaciju pridedu:
- gamykline ismetimo sistema (kolektorius + bakelis)
- gamykliniu zvaigzdziu komplekta (rida ~21000, 525, bet dar vartotinos)

Skelbima pradziai dedu cia, veliau praleisiu per visokiausias bite+, autoplius ir pan. Kas paskutinis, tas zydo kiausinis!

Kaina, kaina... kaina, sunku ivertint savo vaiko kaina... 8999 LTL. Kovines komplektacijos kaina sutartine.

Parduodu, nes esu godus ir labai noriu pinigu!
Ble, einu paverksiu dabar...
...Forlanas...
atmaskis
50cc tarp koju
Posts: 98
Joined: 03 Mar 2009, 14:05
Location: Vno

Post by atmaskis »

Blia trint nax sita skelbima, nebent Interas speriai irodo, kad jams kita, sportui dedikuota, baika.
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

stai Tau, mindaugai, ir greit smaugsim!
uz 6 savaiciu :roll:
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Ramiai vyrai, ramiai. Blogiausiu atveju busiu MF komandos mechanikas ir fotografas viename. Schumis irgi pertrauka tarp gontkiu sezonu dare, o dabar juk vel sugrizta.
Ir nelaidokit manes anksciau laiko, motociklas juk garaze tebestovi. Nereikia niekam motociklu per krize, jei nenupirks - vaziuosim toliau :D .
...Forlanas...
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: GSX600-R K5

Post by El Traxo »

inter wrote:Civilinis cia
labai jau pas civilinį horizontas griūna. Nepirksiu :snooty:
How does you do?
Post Reply