Labas rytas,
pabusiu motomanas-filadelfijus ir paklausiu kaip bitejplius, tiesiog palaikydamas aktyvuma kaip omnitel autos:
jei kisenej butu atliekamas gabalas-kitas-trecias ir turetumete nusiteikima ji isleisti moco papimpinimui
kas butu pirmoje vietoje paimta ir nupirkta?
rezultatai bus apibendrinti, isryshkinti trendai ir brandai
aciuble
as tai pasikeisciau moca ;)
bet jeigu reiktu investuot i dabar esanti tai paantrinciau vartotojo vardui
dyno ir viskas, kas reikalinga sureguliavimui.
jei pinigai butu skiriami ne papimpinimui, tai litukai butu skirti padungem!
siaip gal gondoj labiausiai truxta torque.
nors jei realiai ziurint, tai greiciausiai reiktu pinigus investuoti i save. t.y. CSS ir panasus uzsiemimai. manau, kad labiau pagreiteji nei pridejus papildomus ag. dar pasportuot gerai ir numest kelis kg, kas kompensuotu nivalita
easy Tau sneket kai su litru leki
apie dyno privalumus kitame skyrelyje sneketa.
bet manau, kad man daugiau padejo pabuvimas CSS nei bylen kokis moto uzpimpinimas. Placebo efektas skaitau padare savo
as tai parasau savo variantus.
a) jei tureciau kelis laisvus gabalaus, tai iforminciau VsI su paramos gavejo statusu ir susitarciau su stormsu nebuti kiaule, o remti motosporta. o tada jau lekciau mazdaug uz 2/3 pinigu. pagrinde lenkijoj ir pas cekoslovakus.
b) antras variantas butu pritaisyti karvei grab rail ir deze picom isvezioti. tada ispanijoj dirbciau picu isveziotoju, kiaurus metus jodamas mocu kol nusibostu arba nukirstu sunkvezimiu girtas lenkas. liankai?
As tai pirmiausia nulupciau nuo bako negraziai uzklijuotus lipdalus ir graziai persidazyciau motocikla.
Dar uzsideciau grazesnes tases su uzraktais.
Ir grazesnes rankeneles dar uzsideciau
O daugiau tai super liuks mano Shadowuks
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…