Page 8 of 19

Posted: 31 Jul 2009, 14:40
by Arvis
visi stackai fignia, ispoliruoti isiurbimo kanalai viska atpisa. Storms ?

Posted: 31 Jul 2009, 14:41
by stafas
storms wrote: kam man jie - bbz
visiskai sutinku!!! ale vat niezti nagai nors tu ka. be to i tuos stack'sus pasiziurejus atrodo kad vos ne pats galetum pagal pavyzduka issivalcuot, galbut....

Posted: 31 Jul 2009, 14:47
by mindaugasa vol.2
nesileidziant i gilius apmastymus, sakitau pirma saityk modifikaciju reitingus.
sutaupytas lesas gali skirti akelienes ii paremti arba anujom padangom, pasirinktinai.
leidziantis i gilesnius apmastymus, tai tie staksai jei kazkam ir pridetu, tai paskutiniame variklio sukiu diapazone, kurio ir taip paprastai nepasiekiame. visame kitame diapazone reikala greiciausiai susiktu, o tada pyktu kam neatkalbejome.
tigi forumuose iprastai tuos staksus gaidina, nes forumuose nesipraina tie kur smarkiai lekia. kadangi anie lekia, o ne forumus skaito ar staksus deliojasi.
atsiprasau

Posted: 31 Jul 2009, 15:19
by Username
Arba reikia pirkti Yamaha R1 kur viskas automatizuota , ir prie zemu ir prie aukstu! :supz:

Posted: 06 Aug 2009, 08:42
by stafas
reik kompetetingos nuomones ir patarimo:

radau gera deal'a ant angluose pavezintu Pirelli Diablo supercorsa SC1 triju komplektu(padrozta desne puse, tai kacergoj tiks).

Problema ta, kad galas yra SC1 - minkstas misinys, ir nelabai isivaizduoju kaip jis devesis. Ar bus taip, kad pora reidu i kacerga ir sono neliks, o viduri sudrosiu pakeliui i kacerga? o gal viskas bus normaliai?
nu tai kas su minksta galine guma smaugiat?

Pas Dunlopa saite radau, kad GP racer minkstos naudotinos esant temperaturai iki 15C, taip kaip cia yr ? :-k

Posted: 06 Aug 2009, 09:07
by storms
stafas wrote:reik kompetetingos nuomones ir patarimo:

radau gera deal'a ant angluose pavezintu Pirelli Diablo supercorsa SC1 triju komplektu(padrozta desne puse, tai kacergoj tiks).

Problema ta, kad galas yra SC1 - minkstas misinys, ir nelabai isivaizduoju kaip jis devesis. Ar bus taip, kad pora reidu i kacerga ir sono neliks, o viduri sudrosiu pakeliui i kacerga? o gal viskas bus normaliai?
nu tai kas su minksta galine guma smaugiat?

Pas Dunlopa saite radau, kad GP racer minkstos naudotinos esant temperaturai iki 15C, taip kaip cia yr ? :-k
gp racerio (hardo) kaire puse kaciargoj man numire per 2 pavazinejimus. po 3 nebeliktu zymiu, kad ten yr aprotektorius

Posted: 06 Aug 2009, 10:21
by stafas
storms wrote:gp racerio (hardo) kaire puse kaciargoj man numire per 2 pavazinejimus. po 3 nebeliktu zymiu, kad ten yr aprotektorius
nu pas mane, dar tikrai ne toks tempas (tik 1.30), manau GP racer endurance man pakaktu ilgokai ..., o del supercorsa SC1 neesu tikras...

vat as ir pasimetes. Galvojau imti Pirellli supercorsa BSB, bet jos kaip ir gatvines, kiek supratau is labai skurdzios informaccijos. O Diablo supercorsa SC0/SC1/SC2/SC3 kaip ir labai rimtos trackdays padangos, su kuriom manau ir i lenktynes galima atlekt.

Diablo supercorsa BSB komplekteli galma paimti uz 850Lt , o padevetu (dene puse) Pirelli supercorsa SC1 tris komplektus paimu uz 750Lt, tai va ir turiu dabar galvos skausma, kaip tinkamai pasirinkti.

Bus daugiau pagalbos is sono?

Posted: 06 Aug 2009, 10:27
by Vito
Su GP raceriø kAmplektu (priekis medium, galas hard) atmyniau praktiðkai visà sezonà pernai. Tik paskutiniame etape Kaèergoj ant gonTkiø dëjau kitas gumas (kvalà dar su nudroþtais dunlopais variau). Atlaikë. Ir laikai truputá geresni buvo nei 1.30.

Posted: 06 Aug 2009, 13:32
by inter
Dunlop GP Racer (pr.-soft, g.-medium) iki sios dienos atlaike:
1. ~2val. trackdays Kacerginej
2. ~1,5val. trackdays Parnu
3. rinkinuka treniruotes/kvala/gontkes Parnu
4. rinkinuka treniruotes/kvala/gontkes Bikerniekai
5. ~3val trackdays Kacerginej
6. ~1000km vaziavimo vien tik tiesiai.

Situacija tokia, kad per viduri protektorius OK, is desines puses - pakenciamai, kaire puse jau be protektoriaus. Jei nelis, sukeitus pusem dar tures atlaikyti vienos dienos trackdays (~1,5val) Parnu, o tuomet jau leisiu jas i pensija. Neblogos padangos. :albino:

Posted: 06 Aug 2009, 13:33
by storms
tai kodel maniske numire per 3.5 h?

Posted: 06 Aug 2009, 13:44
by inter
Nes smaugi pagal NoTomorowRacing koncepcije :dontknow: ?
Pastebejau, kad dilimas labai priklauso nuo oro/asfalto temperaturos. Per paskutini musu smaugima Kacergoj padangos tirpo kaip sviestas keptuvej!

Posted: 06 Aug 2009, 16:31
by storms
vava
kazkaip ir jauciu, kad 2 h beveik nonstop joms buvo daugoka

Posted: 07 Aug 2009, 00:05
by nepykit
storms wrote:gp racerio (hardo) kaire puse kaciargoj man numire per 2 pavazinejimus. po 3 nebeliktu zymiu, kad ten yr aprotektorius
storms wrote:tai kodel maniske numire per 3.5 h?
Gal todėl, kad pas tave nichuja ne Hardas, o Mediumas?! (nes zinau, kad būtent taip ir yra)

Posted: 07 Aug 2009, 09:38
by storms
a
hm apipisai!

Posted: 07 Aug 2009, 09:59
by mindaugasa vol.2
tai cia pardavimu strategija: ana greit sudrozei, dabar pirksi dar viena!