Skaitau, kad a la traukos sistemai PCIII itakos neturi absoliuciai jokios. Gal tik tiek, kad padidejus galiai ir sukimo momentui lengviau prasukti ratus.mindaugasa vol.2 wrote:o bet pagalvojau: 08 baikams, kur jau su a la traukos kontrolem aina, paprasta pc uzdejus ir pareguliavus ant stendo ar neprades gryba mocas pajuti, kai ta traukos kontrole iziures pavojinga situacija ir prades is kitu matricu (gerai pasakiau) duomenis krauti? ar pc bus pasiruoshes tokiam atvejui? ar pils kaip piles?
o R modeliai su degimo reguliavimu ka darys??
Dyno
Siaip tai traukos kontrole turi tik 1098R. Kiti motai neturi normalios traukos kontroles.
Kawa turi tik Ignition Management System, kai vaziuojant vidutiniu tempu, su nepilnai uzlauztu gazu, staigai prasisuka ratas (uzvaziuoji pvz ant tepalo balos), tai pavelina degima ir sumazina tam momentui galia.
Bet realiai kiek hebra vazinejo ir bande ir testavo tai normaliom salygom nifiga ten niekas neveikia. Ir burnoutus daro be problemu ir trasoje shikna slidineja ant asfalto kiek ten jai gaunasi.
Atsakant i klausima: 08 motams Kawa isleido spec ECU-KIT kuris yra netgi pigesnis negu PCIII ir leidzia daug daugiau pakeitimu daryti, iskaitant ir tos KIMS sistemos valdyma, reguliavima ir pan. Kai kas sake kad net launch control'as imanomas tam tikra forma naudojant Kawi-ecu-kit.
Honda su savo HRC pagalba irgi turetu kazka tokio pateikti.
Kawa turi tik Ignition Management System, kai vaziuojant vidutiniu tempu, su nepilnai uzlauztu gazu, staigai prasisuka ratas (uzvaziuoji pvz ant tepalo balos), tai pavelina degima ir sumazina tam momentui galia.
Bet realiai kiek hebra vazinejo ir bande ir testavo tai normaliom salygom nifiga ten niekas neveikia. Ir burnoutus daro be problemu ir trasoje shikna slidineja ant asfalto kiek ten jai gaunasi.
Atsakant i klausima: 08 motams Kawa isleido spec ECU-KIT kuris yra netgi pigesnis negu PCIII ir leidzia daug daugiau pakeitimu daryti, iskaitant ir tos KIMS sistemos valdyma, reguliavima ir pan. Kai kas sake kad net launch control'as imanomas tam tikra forma naudojant Kawi-ecu-kit.
Honda su savo HRC pagalba irgi turetu kazka tokio pateikti.
cia ant kurio playsteishino tokie navarotai?Username wrote:Siaip tai traukos kontrole turi tik 1098R. Kiti motai neturi normalios traukos kontroles.
Kawa turi tik Ignition Management System, kai vaziuojant vidutiniu tempu, su nepilnai uzlauztu gazu, staigai prasisuka ratas (uzvaziuoji pvz ant tepalo balos), tai pavelina degima ir sumazina tam momentui galia.
Bet realiai kiek hebra vazinejo ir bande ir testavo tai normaliom salygom nifiga ten niekas neveikia. Ir burnoutus daro be problemu ir trasoje shikna slidineja ant asfalto kiek ten jai gaunasi.
Atsakant i klausima: 08 motams Kawa isleido spec ECU-KIT kuris yra netgi pigesnis negu PCIII ir leidzia daug daugiau pakeitimu daryti, iskaitant ir tos KIMS sistemos valdyma, reguliavima ir pan. Kai kas sake kad net launch control'as imanomas tam tikra forma naudojant Kawi-ecu-kit.
Honda su savo HRC pagalba irgi turetu kazka tokio pateikti.
Neatspejote. Bandykite dar kartagonzas wrote:cia ant kurio playsteishino tokie navarotai?Username wrote:Siaip tai traukos kontrole turi tik 1098R. Kiti motai neturi normalios traukos kontroles.
Kawa turi tik Ignition Management System, kai vaziuojant vidutiniu tempu, su nepilnai uzlauztu gazu, staigai prasisuka ratas (uzvaziuoji pvz ant tepalo balos), tai pavelina degima ir sumazina tam momentui galia.
Bet realiai kiek hebra vazinejo ir bande ir testavo tai normaliom salygom nifiga ten niekas neveikia. Ir burnoutus daro be problemu ir trasoje shikna slidineja ant asfalto kiek ten jai gaunasi.
Atsakant i klausima: 08 motams Kawa isleido spec ECU-KIT kuris yra netgi pigesnis negu PCIII ir leidzia daug daugiau pakeitimu daryti, iskaitant ir tos KIMS sistemos valdyma, reguliavima ir pan. Kai kas sake kad net launch control'as imanomas tam tikra forma naudojant Kawi-ecu-kit.
Honda su savo HRC pagalba irgi turetu kazka tokio pateikti.
PC3 yra tarpinis modulis tarp ECU ir purkstuku, ir skirtas tik purkstuko atidarymo laikui keist! Tai yra, kada tas purkstukas atidaromas sprendzia ECU, o PC3 sprendzia kada ji uzdaryt(ir pagal nustatyta lentele, kuri nera progresine), kad islaikyt idialu A/F misini. Is viso to iseitu, kad sudirbus TC, ECU darytu motoro galios mazinima, PC3 tam nemaisytu. Jei TC dirbtu per uzdegima, DJ Ignition modulis nemaisytu taip pat, nes daro uzdegimo kampo pakeitimus, prisirisdamas prie ECU uzdegimo kampo, tai yra kiek ECU laipsniu velins, tiek rialiai ir sumazes!
Skaitau kad alus irgi nepigus, o taipogi uztrunka laiko nuvaziuot iki maksimos ir prie kasos sulaukt kol pensininke kapeikas is pinigines istrauks.Vito wrote:Deja, o bet taciau siai dienai nuolaidos ant stendo netaikomos niekam, nes:
1. Pats prasukimas, kad pamatyti kreives trunka labai neilgai, taciau nemazai laiko uzimta mocatociklo uzkelimas, tvirtinimas, laidu prijungima ir t.t.
2. Stendas baisiai brungus.
Trumpai esmines priezastys butu tokios.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Biski pareguliuotas maniskis panasonikas.
Ismetimas - Jardine GP-1, filtras - K&N. Melynas grafikas - PCIII su nuliniu mapu, raudonas - pareguliuotas.

Ismetimas - Jardine GP-1, filtras - K&N. Melynas grafikas - PCIII su nuliniu mapu, raudonas - pareguliuotas.

Last edited by Vito on 08 Apr 2008, 10:19, edited 2 times in total.
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
Nu jo, del spalvu suklydau
Raudonas - pareguliuotas.
Nenaudojom mapu, burta nuo nulio. Gerbiamieji, atkreipkite demesi, kad +3 AG ne nuo standarto, o ant jau pakeistos dudos ir filtro. Tik nereguliuoto commanderio ir reguliuoto.
Po pirmojo visisko standarto prasukimo (grafikas kazkur temos pradzioje) netgi labai akivaizdus skirtumas
Del laiko stokos, standarto daugiau nesukom.
Nenaudojom mapu, burta nuo nulio. Gerbiamieji, atkreipkite demesi, kad +3 AG ne nuo standarto, o ant jau pakeistos dudos ir filtro. Tik nereguliuoto commanderio ir reguliuoto.
Po pirmojo visisko standarto prasukimo (grafikas kazkur temos pradzioje) netgi labai akivaizdus skirtumas
