Page 9 of 19

Posted: 28 Apr 2008, 17:05
by Nauris
turiu 890mb irasa onboard, uzvazevimas ne visas(nes kamera vibracijos netoleruoja), bet visi lenkimai matosi, ir labai ilga starto procedura :D

ar butu idomu paziuret, ir jei taip, tai kaip man cia dabar patalpint :puter:

Posted: 28 Apr 2008, 17:05
by Yvl
y eftepe stumk. manau.

Posted: 28 Apr 2008, 17:06
by Nauris
Yvl wrote:y eftepe stumk. manau.
hmm, ok bandau

Posted: 28 Apr 2008, 17:16
by Renaz
Ciprasau, bet gal galetumet placiau papasakot kodel buvo ilekta i tvora, ir kas ten su tom veliavom daresi? taip buitiskai ir paprastai. Ka dare negerai teisejai, ka turejo daryt, kaip turi buti elgiamasi panasiose situacijose. Informacija ne palojimui, bet grynai savisvietai ir edukacijai. Aciu.

Posted: 28 Apr 2008, 17:37
by Nauris
Renaz wrote:Ciprasau, bet gal galetumet placiau papasakot kodel buvo ilekta i tvora, ir kas ten su tom veliavom daresi? taip buitiskai ir paprastai. Ka dare negerai teisejai, ka turejo daryt, kaip turi buti elgiamasi panasiose situacijose. Informacija ne palojimui, bet grynai savisvietai ir edukacijai. Aciu.
tam pakilime, vidineame desinejame kraste, yra kanalizacijos sulinukas, sale jo kazkur 80cm asfalto "bamba", kurios kabint nevale, nors trajektorija turetu eit butent per ten, bet visi ima kazkur 1m nuo sulinio kairiau, nes tas asfalto nelygumas sveicia mota i ora, atkyla abu ratai, kadangi motas dideliu kampu paverstas i desine, plius greitis ne mazesnis 150km/h, nusileist tiesiai labai sunku... Valdui tai nepavyko.... motas ir Valdas isleke i isore, o ten buvo tvora su metaliniais kuolais ir metalinis teisejo bokstelis...teisejas iskrito is savo posto, ismete racijas ir tt, krito i shoka, pasimete, dar tauta ji prilupo...

Posted: 28 Apr 2008, 17:49
by Username
Nauris wrote:turiu 890mb irasa onboard, uzvazevimas ne visas(nes kamera vibracijos netoleruoja), bet visi lenkimai matosi, ir labai ilga starto procedura :D

ar butu idomu paziuret, ir jei taip, tai kaip man cia dabar patalpint :puter:
!!!


FTP laukia ishsiziojes! :)

Posted: 28 Apr 2008, 17:58
by mindaugasa vol.2
padiskutuojant: marshalas be varzybu komisaro leidimo raudona veliava negali mosikuoti.
cia as palaikau mr.zvirblio teigini. po to prisiminiau, kad ir per telika matytose pasaulinese varzybose pirma pradeda mosikuoti geltona, susisiekia racija su vadais ir tada ishmeta raudona.
juolab siuo atveju mocas ir lenktytninkas gulejo ne trasoje (?)
kad ziurovai pradetu veliavomis mosikuoti ir imtu vadovauti, tai aplamai negirdetas prikolas.
panashu, kad marshalai trasoje nelabai turi/naudojasi operatyvaus rysio priemonemis? sms'us rashineja?
SC ir greitushkes lenkimas tai pzdc! gonshchikai koki nors supratima apie reglamenta turi??

Posted: 28 Apr 2008, 18:11
by storms
dar buvo geltonai-baltu veliavu paradas

Posted: 28 Apr 2008, 18:20
by didzhej
mindaugasa vol.2 wrote: SC ir greitushkes lenkimas tai pzdc! gonshchikai koki nors supratima apie reglamenta turi??
ziede, jei sc neijunges sviesiniu signalu - lenkti galima, idant taip jis bango 'pagauti' lyderi, paskui ka bus formuojamas naujas ratas. bet jei rodoma raudona veliava, sc PRIVALO vaziuoti su ijungtas sviesiniais signalais, kas draudzia lenkti!!!
taitiekteorijos.

Posted: 28 Apr 2008, 18:24
by mindaugasa vol.2
tai lyderis ir ivede sc lenkimo manevra. o peletonas, kaip zinia, lyderio klauso.
o gal sc siap sau vaziavo ir net neketino gonkiu stabdyti? vaziavo greitushkei padeti?
tai tada viskas gaunasi teisingai: ir teisejai neketino stabdyti ir sc negalvojo, o gonshchikai teisingai suprato ir toliau tese varzybas?
:-#

Posted: 28 Apr 2008, 18:25
by Renaz
Supratau, kad buvo kazkoks jovalas. O kaip turejo but, liko neiasku. Ar as durnas or what?

Posted: 28 Apr 2008, 18:28
by Renaz

Posted: 28 Apr 2008, 18:31
by Yvl
Renaz wrote:Pakomentuokit kas cia dabar?

http://mrxmotorsport.com/cpg145/display ... 110&pos=44
mergaite. is estijos. smauge. tu ka - zhabangu neskaitai??? :)

Posted: 28 Apr 2008, 18:36
by wundis
pagal sarasa tèe Maarja Noorak ? a tep mastau ? =D>
respecta. gera merga.

Posted: 28 Apr 2008, 18:36
by didzhej
kazkakokie xtra large stingai, juodos spalvos, nevaikiskai uztempti ant odinio bondage kostiumieco... estija rlz!