Page 10 of 19

Posted: 28 Apr 2008, 18:39
by mindaugasa vol.2
estiskos bobos yra naglokos, piarnu trasoje teko viena isspirti koja is trasos. bet te ju ganialino ir daugiau.
ar gaunasi, kad estiskos bobos yra suvyriskejusios, nufeminizejusios??

Posted: 28 Apr 2008, 18:51
by mrx
Prastai ten su muþikais matyt, kad raitom ant motociklø laksto :-)

Posted: 28 Apr 2008, 18:53
by Qu'est ce que c'est
didzhej wrote:[ziede, jei sc neijunges sviesiniu signalu - lenkti galima, idant taip jis bango 'pagauti' lyderi, paskui ka bus formuojamas naujas ratas. bet jei rodoma raudona veliava, sc PRIVALO vaziuoti su ijungtas sviesiniais signalais, kas draudzia lenkti!!!
taitiekteorijos.
sviesiniu signalu?

Posted: 28 Apr 2008, 19:09
by storms
avarinis
abaly!
nauri, kur video?

Posted: 28 Apr 2008, 19:10
by zhaltas
mindaugasa vol.2 wrote:padiskutuojant: marshalas be varzybu komisaro leidimo raudona veliava negali mosikuoti.
cia as palaikau mr.zvirblio teigini. po to prisiminiau, kad ir per telika matytose pasaulinese varzybose pirma pradeda mosikuoti geltona, susisiekia racija su vadais ir tada ishmeta raudona.
juolab siuo atveju mocas ir lenktytninkas gulejo ne trasoje (?)
kad ziurovai pradetu veliavomis mosikuoti ir imtu vadovauti, tai aplamai negirdetas prikolas.
panashu, kad marshalai trasoje nelabai turi/naudojasi operatyvaus rysio priemonemis? sms'us rashineja?
SC ir greitushkes lenkimas tai pzdc! gonshchikai koki nors supratima apie reglamenta turi??
tai kad tas senukas vapse nesiorentavo situacijoj. VAPSE. As ten stovejau kitoj pusej viska maciau real. Varzybos bet kokiu atveju turejo but stabdomos, bo Vladas gulejo vos ne trasoj, (nu an tos zolytes kur tarp atboiniko ir trasos, jos ten gal metras ) neskaitanat to kad mirdamas gulejo, dar buvo kruva atlauzu /skysciu an trasos, isversta saugumo tvora, paskui dar subego kruva ziurovu i ten, o sportininkai tuo metu lenktyniavo... Kol neisejo lisco su veleva ir nesustabde varzybu :)
O ka kalbet kad teisejas (yra teigianciu apie tai) dar ir aluti gurksnojo darbo vietoj idant troskulys neimtu... As tikiu kad seniui shokas, atleke britva vos neisverte jo bokstelio, ispurte ji nx is to bokstelio, sudauze neisgerta alu, nu bet jei nesugebi tokio darbo dirbt tai nx ten vapse list... Neuzdyka gavo jis i nosi, tikrai neuzdyka, dar tegu dziaugisai kad kitoj pusej tvoroj skyles ner, tai butu dar gaves... Paskui kiek girdejau nuvezta prie starto finiso dar gavo biski i kupra :)

Posted: 28 Apr 2008, 19:15
by zhaltas
ir siaip aplamai ten negalima tokiu varzybu rengt, baisiau negu baisu, per 10metu kelis posukius aptvarke, bet atkarpa nuo makushkes iki starto/finiso nx kas ten darosi... duobes tokios kad su masina jau ten shokineji gerai... Jocius kur sudegino ta kitkara taip ir like vidury trasos isdeges asfaltas jau metai laiko tuoj bus. Ir nekaitant to kad trasa xujiova, dar jakas savo visa xebryte surinkes kad be darbo nesedetu... nu tai va prisiteisejavo jau vienas...

Posted: 28 Apr 2008, 19:20
by Renaz
didzhej wrote:kazkakokie xtra large stingai, juodos spalvos, nevaikiskai uztempti ant odinio bondage kostiumieco... estija rlz!
DJ, tu irgi tame patirties turi. Pasakyk. Ji su pampersais ane? Klynas kazkoks patvinkes. Gal metas keist? :-k

Posted: 28 Apr 2008, 19:26
by zhaltas
Renaz wrote:Pakomentuokit kas cia dabar?

http://mrxmotorsport.com/cpg145/display ... 110&pos=44
kazkodel visada galvojau kad jei boba auto/motosporte lekia, tai ji turi but baisi boba. O cia gal net visai ir nieko, tik tiek kad este. :albino:

Posted: 28 Apr 2008, 19:54
by didzhej
jei matai grazia este, tai ten ruse... zinojai?
o cia kazkas neaiskaus, gal girtas ziurejai i ja?

Posted: 28 Apr 2008, 20:25
by mrx
Grazi visai mergica. Be kombinezono taip pat. :-) Greit issieme galini rata ir nusinese montuot ...

Posted: 28 Apr 2008, 20:44
by wundis
didzhej wrote:jei matai grazia este, tai ten ruse... zinojai?
o cia kazkas neaiskaus, gal girtas ziurejai i ja?
neteisybe ! Estija, budama mano gimtine ir rezidencijos salis (11 metuble) turi graziu etniniu mergu! (atruod kaip letuvajtes beja - sviesiakases zydraakes, ir maloniai straksi bendraudamos!)

Posted: 28 Apr 2008, 21:36
by Nauris
Username wrote:
Nauris wrote:turiu 890mb irasa onboard, uzvazevimas ne visas(nes kamera vibracijos netoleruoja), bet visi lenkimai matosi, ir labai ilga starto procedura :D

ar butu idomu paziuret, ir jei taip, tai kaip man cia dabar patalpint :puter:
!!!


FTP laukia ishsiziojes! :)
turbut gryba uzpjoviau..
reiskia prisijungiau prie ftp, paspaudziau Page ir pasileidau per windows exploeri, imeciau video, uploadino puse dienos, sugalvojau pervrdint, kai pervardinau jis tapo windusams nepazystamas, ir blin tas failas matosi kai ftp atsidatrai per windows, o jei paprastai per narsykle jo nesimato.
ko as cia nemoku :chain: ?

Posted: 28 Apr 2008, 21:37
by Nauris
turetu but cia:\

ftp://84.240.61.115:2100/Video%20Klipai/ZX10R06/

failas vadinasi 117

Posted: 28 Apr 2008, 21:58
by Username
Nauris wrote:turetu but cia:\

ftp://84.240.61.115:2100/Video%20Klipai/ZX10R06/

failas vadinasi 117
Koks to failo (kuomet jis pas tave kompe buvo/yra) pilnas pavadinimas, iskaitant pletini? 117.avi ? 117.mpg? 117.mov ?

Posted: 28 Apr 2008, 22:03
by nepykit
Username wrote:
Nauris wrote:turetu but cia:\

ftp://84.240.61.115:2100/Video%20Klipai/ZX10R06/

failas vadinasi 117
Koks to failo (kuomet jis pas tave kompe buvo/yra) pilnas pavadinimas, iskaitant pletini? 117.avi ? 117.mpg? 117.mov ?
O tu jau parsisiuntei? Jei taip tai pasibandyk visus variantus (ne tiek ju ir daug) ir pamatysi. Jei issiaiskinsi nepulk iskart jo reneiminti ftp, bo kaiptik dabar siunciuosi ;-)