Mokymas vairuoti

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Post by Harli »

Jop, vazineju :) Bet ant savo daug saugiau jauciuosi :) Sedejimas normalus, vairas normalus :) O sitas mano ugiui per mazas :( Neuztikrintai kazkaip jauciuosi. Ir be abejo labiausiai idomu del to kritimo atvejo kaip ten su tais remontais :)
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

pliusas renui.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Post by Harli »

Renaz wrote:Skaitau siais laikais baikeriai turi pinigu, jei ir nugrius, gali pamoket. Uzteks verkslent.
Renaz kaip visada savo piktame stiliuje :D
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Harli wrote:Jop, vazineju :) Bet ant savo daug saugiau jauciuosi :) Sedejimas normalus, vairas normalus :) O sitas mano ugiui per mazas :( Neuztikrintai kazkaip jauciuosi. Ir be abejo labiausiai idomu del to kritimo atvejo kaip ten su tais remontais :)
Siulau parasyt skunda Susisiekimo ministerijai. Kas cia per transporto priemone, su nenormaliu sedejimu, nenormaliu vairu. Tuo paciu pateiktum uzklausima kaip ten su tais remontais, ir ka daryt su neuztikrintumu tarp koju. Skaitau privales atsakyti.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Post by Harli »

bananu respublika gi pas mus :D UK sake, 500cc duodami laikymui. O ne 125cc.
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

biletristika. ne respublika bananu, banai uz vairu. gavus 500cc, cia ne tik rasytum "kas bus jei nugriusiu", bet tektu visa nakti moderatoriam pluset ir sukurt tau atskira frakcija iskilusiems klausimams spresti.
Добро пожаловать нахуй
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Harli wrote:bananu respublika gi pas mus :D UK sake, 500cc duodami laikymui. O ne 125cc.
Skaitau reik ikurt durnu postu skyrely ir ten kaupt perliukus.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Post by Harli »

:laughing6: Nu ir kokiems??? Cia siaip butu idomu suzinoti :D
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Harli, Jus esate nevisai teisi. Anglijoj irgi su motokibireliais mokina/egzaminuoja. Jei issilaikai su motokibireliu - su motokibireliu turi atvazinet 2 metus. Jei nori nemaziaulitro bei turi 21 metus, jami Direct Access Scheme (DAS) ir po kibirelio mokymo/egzaminavimo tu mokinies/egzaminuojies su galingesniu mocu.
Skaitau taip. Be to Utenoj egza laikiau su kazkokia ~250cc Gonda.
pasakiau.
+2/-14
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Arvis wrote:
Harli wrote:bananu respublika gi pas mus :D UK sake, 500cc duodami laikymui. O ne 125cc.
Skaitau reik ikurt durnu postu skyrely ir ten kaupt perliukus.
Ideja palaikau, gera saviaukles priemone.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

wundis wrote:Harli, Jus esate nevisai teisi. Anglijoj irgi su motokibireliais mokina/egzaminuoja. Jei issilaikai su motokibireliu - su motokibireliu turi atvazinet 2 metus. Jei nori nemaziaulitro bei turi 21 metus, jami Direct Access Scheme (DAS) ir po kibirelio mokymo/egzaminavimo tu mokinies/egzaminuojies su galingesniu mocu.
Skaitau taip. Be to Utenoj egza laikiau su kazkokia ~250cc Gonda.
pasakiau.
Nujauciu, kad kai kam teks mokintis ir kubikus skaiciuot. Regitroj laikoma 250cc aparatais.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Arvio minti palaikau ir as, su salyga kad durnu postu skyrelyje bus tik durni postai. be fleimo apie durnus postus.
+2/-14
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

wundis wrote:Arvio minti palaikau ir as, su salyga kad durnu postu skyrelyje bus tik durni postai. be fleimo apie durnus postus.
tai priestarautu motofrakcijos tradicijoms.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

Renaz wrote:Skaitau siais laikais baikeriai turi pinigu, jei ir nugrius, gali pamoket. Uzteks verkslent.
tai kurie visada moka, ir neturi pinigų... O tie kurie turi pinigų - viską įpratę gauti chaliavai...
Post Reply