Jop, vazineju Bet ant savo daug saugiau jauciuosi Sedejimas normalus, vairas normalus O sitas mano ugiui per mazas Neuztikrintai kazkaip jauciuosi. Ir be abejo labiausiai idomu del to kritimo atvejo kaip ten su tais remontais
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
Harli wrote:Jop, vazineju Bet ant savo daug saugiau jauciuosi Sedejimas normalus, vairas normalus O sitas mano ugiui per mazas Neuztikrintai kazkaip jauciuosi. Ir be abejo labiausiai idomu del to kritimo atvejo kaip ten su tais remontais
Siulau parasyt skunda Susisiekimo ministerijai. Kas cia per transporto priemone, su nenormaliu sedejimu, nenormaliu vairu. Tuo paciu pateiktum uzklausima kaip ten su tais remontais, ir ka daryt su neuztikrintumu tarp koju. Skaitau privales atsakyti.
biletristika. ne respublika bananu, banai uz vairu. gavus 500cc, cia ne tik rasytum "kas bus jei nugriusiu", bet tektu visa nakti moderatoriam pluset ir sukurt tau atskira frakcija iskilusiems klausimams spresti.
Harli, Jus esate nevisai teisi. Anglijoj irgi su motokibireliais mokina/egzaminuoja. Jei issilaikai su motokibireliu - su motokibireliu turi atvazinet 2 metus. Jei nori nemaziaulitro bei turi 21 metus, jami Direct Access Scheme (DAS) ir po kibirelio mokymo/egzaminavimo tu mokinies/egzaminuojies su galingesniu mocu.
Skaitau taip. Be to Utenoj egza laikiau su kazkokia ~250cc Gonda.
pasakiau.
wundis wrote:Harli, Jus esate nevisai teisi. Anglijoj irgi su motokibireliais mokina/egzaminuoja. Jei issilaikai su motokibireliu - su motokibireliu turi atvazinet 2 metus. Jei nori nemaziaulitro bei turi 21 metus, jami Direct Access Scheme (DAS) ir po kibirelio mokymo/egzaminavimo tu mokinies/egzaminuojies su galingesniu mocu.
Skaitau taip. Be to Utenoj egza laikiau su kazkokia ~250cc Gonda.
pasakiau.
Nujauciu, kad kai kam teks mokintis ir kubikus skaiciuot. Regitroj laikoma 250cc aparatais.