Mokymas vairuoti

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Mokymas vairuoti

Post by Harli »

Siandien buvo pirmas kartas kai nuvaziavau i aikstele pas instruktoriu. Kazkaip istrigo jo lepteletas sakinys vienam bachurui (netoli stovejau), kad jei nukrisi, tai zinok remontuosi mota. Atsimenu kai laikiau B kategorija. man sake, kad jei kokia avarija, tai tu nuostoliu nepadengineji. Aisku as krist nesiruosiu (pfu pfu pfu per kairi peti), bet negi nukritus tureciau remontuoti ta mota? Ir pvz siandien aikstelej kai pavazinejau, tai jinai totaliai visa pripustyta svyriuko ir smeliuko. Astunkese isties baisoka mota guldyt labiau, nes kazkaip pasitikejimo tas smelis ant asfalto nekelia. Juk aikstele kaip suprantu turetu buti nuvaloma???
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

gal ir remontuosi. Masinos tai visos casco draustos, instruktoriams dzin, vistiek draudimas apmoka. O motociklu niekas casco nedraudzia...
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

pasiskaityk kursų sutartį, gal ten kas nors rašoma. bendruoju atveju tai gali atsisakyti remontuoti - nes gi gauni tp mokinimuisi, ir niekas negarantuotas kaip tu ten mokinsiesi. O jei mokykla nedraudžia, tai jų bėda...
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Skaitau esme tikrai slypi sutartyje. Bet net jei ten parasyta, kad remontuosi, dar nereiskia, kad tikrai remontuosi. Ibo neaisku ar tai nepriestarauja lietuvos istatymams.

Jei ka pradek garsiai rekt, skuskis kaklo skausmais, grasink teismais ir ziniasklaida.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

ir butinai paminek kad gonzas turi gelezinius kiausus. kitaip nieko nesigaus.
+2/-14
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

geriau atsargiau vazinet ir nedribineti :)
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

kad ten kai su klecku vaziuoji techninis gedimas (pavyzdziui ratas iskrenta) gali itakot kritima :) va pavyzdziui regitros gonda turejo savybe - neutralaus begio su ijungtu varikliu nesurasi ... taip kad viena karta sankabai atsisakius veikt gali skaudet.
+2/-14
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Post by Harli »

kaip ir sakiau, krist as nesiruosiu :) Nebent ant to smelio papulciau... Nors visa astunke smeleta, kazkiek mota verst verciu, bet daugiau bijau, nes karta sugebejau slystelt siek tiek.
Siaip instruktorius liuks. Pazadejo paskambint ir pasistengt su manim greit - tesi zodi. Buvau siandien, vaziuoju rytoj pusantros valandos aikstelej slifuotis, o poryt jau i miesta zadejo vaziuosim. Gal vis tik iki rudens nuo gedos stulpo nulipsiu :D
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

ezhiukas wrote:geriau atsargiau vazinet ir nedribineti :)
mano pirmas batonas buvo per pačią pirmą pamoką su minskeliu - biškį pastabdžiau priekiu ant smėlėto ekspalto. nostoliai buvo minimalūs - palinko bėgių kjela. Nes kaip gi kitaip sužinosi kurgi ta riba :)
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

kazin kaip tau pavyko ant minskelio susipakuoti? Mazu Kaspirovskis padejo? :D
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

ezhiukas wrote:kazin kaip tau pavyko ant minskelio susipakuoti? Mazu Kaspirovskis padejo? :D
nutau užsmaugiau kiek ein, ir į posūkį guliau:))
(be to lemiamą reikšmę suvaidino tas faktorius, kad buvau gal 15 metų nesėdėjęs ant kažko rimčiau nei riga ir delta:)
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

ne kaspirovskis, o baikonuro testai ties moletu oPservatorija.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

bijai vilko - neik i miska!
Добро пожаловать нахуй
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

bijai vilko - neik i miska!
taikliai.
taciau nesuprantu, Harli, juk tu kiek skaiciau su savo ciopu vazineji po apylinkes nebijodama nuo jo nusikabarskot, o vat su mokomuoju mieste/aiksteleje nebetas ? ar cia visa diskusija del to ar reikes moket "jei" tu parpultum ?
+2/-14
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Skaitau siais laikais baikeriai turi pinigu, jei ir nugrius, gali pamoket. Uzteks verkslent.
Добро пожаловать нахуй
Post Reply