Vakar

Viskas apie motociklų sportą
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

rankytem ir kojytem yra kitos rungtys :jerkit:
o motociklu sporte reik ne tik raiderio, bet ir motociklo. analogiskai as jau minejau - statau 100 lt kad storms pavaro geriau uz rossi, tik tiek kad jo motociklas prastesnis.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Username wrote:Jo, jeigu tu varai pirmas, visus darai ir likus 2 ratams nupuna variklis, tai tu istikruju nemoki greitai vaziuoti ir tavo rankos bei kojos kreivos =D> ](*,)
Taip, reiskia gazo per daug suko ir sugadino varikli per nemokejima!
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

=D> =D> =D>

:nutkick: :owned:
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Storms sukuosena niekuo negeresne uz Rossi! prasom atsiimti savo 100lt arba as juos laimesiu!
o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi
:partyman:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

storms siandien itartinai ramus. Pizdalgino matyt shefas ant kilimelio iskvietes parase!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

w919 wrote:rankytem ir kojytem yra kitos rungtys :jerkit:
o motociklu sporte reik ne tik raiderio, bet ir motociklo. analogiskai as jau minejau - statau 100 lt kad storms pavaro geriau uz rossi, tik tiek kad jo motociklas prastesnis.

bendroje turnyrineje lenteleje - taip.

"geriausio statuse" - ne.
Image
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Renaz wrote:
Username wrote:Jo, jeigu tu varai pirmas, visus darai ir likus 2 ratams nupuna variklis, tai tu istikruju nemoki greitai vaziuoti ir tavo rankos bei kojos kreivos =D> ](*,)
Taip, reiskia gazo per daug suko ir sugadino varikli per nemokejima!
Supuves ribotuvas ](*,)
Image
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

mindaugasa wrote:Storms sukuosena niekuo negeresne uz Rossi! prasom atsiimti savo 100lt arba as juos laimesiu!
o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi
:partyman:
Nebutu! stoneris irgi bande.....nepavyko.
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Username wrote:
mindaugasa wrote:Storms sukuosena niekuo negeresne uz Rossi! prasom atsiimti savo 100lt arba as juos laimesiu!
o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi
:partyman:
Nebutu! stoneris irgi bande.....nepavyko.
butubutu! nereik lekt kaip akis ishdegus. stoneris maladiec. jis man geriausias!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

mindaugasa wrote:
Username wrote:
mindaugasa wrote:Storms sukuosena niekuo negeresne uz Rossi! prasom atsiimti savo 100lt arba as juos laimesiu!
o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi
:partyman:
Nebutu! stoneris irgi bande.....nepavyko.
butubutu! nereik lekt kaip akis ishdegus. stoneris maladiec. jis man geriausias!

nu jo, maladec, nusirashe desimtame rate.... =D> =D> :mrgreen:
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

bettai vistiek geriausias! dar man geriausias yra Haydenas. ir dar geriausias Edwardsas.
tai trys yra geriausi.
paskum kiti jau nelabai. :^o
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Geriausias tas kuris lenkia kitus ir varo uz juos greiciau! :kermit:
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

o kelintas atvaro?
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

w919 wrote:o kelintas atvaro?
ot ne px? svarbu kuris greiciausias o ne kurio komanda geriausiai sudirba.


sergantiems uz komandinius sugebejimus, moto patvaruma ir pan - tas aktualu. Not for me [-X
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

motogp, wsb, f-1, wrc lygyje greiciausi yra VISI. kas nesuprato tam nereikia.
How do you get fast lap times? With ease.
Post Reply