o motociklu sporte reik ne tik raiderio, bet ir motociklo. analogiskai as jau minejau - statau 100 lt kad storms pavaro geriau uz rossi, tik tiek kad jo motociklas prastesnis.
Vakar
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Storms sukuosena niekuo negeresne uz Rossi! prasom atsiimti savo 100lt arba as juos laimesiu!
o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi

o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi
Nebutu! stoneris irgi bande.....nepavyko.mindaugasa wrote:Storms sukuosena niekuo negeresne uz Rossi! prasom atsiimti savo 100lt arba as juos laimesiu!
o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
butubutu! nereik lekt kaip akis ishdegus. stoneris maladiec. jis man geriausias!Username wrote:Nebutu! stoneris irgi bande.....nepavyko.mindaugasa wrote:Storms sukuosena niekuo negeresne uz Rossi! prasom atsiimti savo 100lt arba as juos laimesiu!
o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi
mindaugasa wrote:butubutu! nereik lekt kaip akis ishdegus. stoneris maladiec. jis man geriausias!Username wrote:Nebutu! stoneris irgi bande.....nepavyko.mindaugasa wrote:Storms sukuosena niekuo negeresne uz Rossi! prasom atsiimti savo 100lt arba as juos laimesiu!
o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi
nu jo, maladec, nusirashe desimtame rate....
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact: