Vakar

Viskas apie motociklų sportą
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Vakar

Post by Username »

susinervinau.

siandien biski geriau jau.
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Re: Vakar

Post by mindaugasa »

Username wrote:susinervinau.

siandien biski geriau jau.
ishgerej funkcines arbatos?!?

kas nutiko?
kas pirmas, kas antras, kas jau turi akrapovichiu
?
Last edited by mindaugasa on 24 Jul 2006, 11:07, edited 1 time in total.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

kas yra? konkurencija atkrito?
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

w919 wrote:kas yra? konkurencija atkrito?
luzeriams pasiseke blia.

paruko dumelis paruko.
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Username wrote:
w919 wrote:kas yra? konkurencija atkrito?
luzeriams pasiseke blia.

paruko dumelis paruko.
kirtimuose sandeliai dege? zinojau!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Is pradziu svilo padangos, bet to neuzteko.Tada dar ir kaminai paruko ....


nachui kurva vel susinervinu apie tai berasydamas, keiciam tema :pain10:
Image
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

Bullshitas ble, biauru klausyt situ nesamoniu.
Haydenas yra vienas is triju rideriu, scorines taskus visose siu metu gonkese; is 11 gonkiu tik du kartai buvo outside podium.
Sekme lemia ne tik riderio talentas, bet ir moto performancas, komanda, padangos ir tt.
Niekas nesigincina, kad rossis yra the best rideris, bet kaip matom to neuztenka. Didziausias loseris siais metais yra YAMAHA su savo vibratoriais ir panasiom problemom. Atimk is Yamahos Rossi, atimk michelinus ir gausi Tech3.
Haydenas ir Pedroza kartu su savo motu ir komanda siais metas yra ten, kur ir turi buti - on top. Turi but visiskas spazmatikas, kad nematyt, jog ju bendras paketas yra visa galva ir peciais auksciau nei bet kas kitas siais metais.

Ir siaip tau smagu hate'inti, ania? Tiesiog ziureti ir enjoyinti geras gonkes nesigauna?
Citus, Altus, Fortus!
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

+100 uz kalbejima is esmes.
bet, kaip jau bandes, nustebciau jeigu yuzefas suprastu ka sakai. :)
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Vee Crunchy wrote:Bullshitas ble, biauru klausyt situ nesamoniu.
Haydenas yra vienas is triju rideriu, scorines taskus visose siu metu gonkese; is 11 gonkiu tik du kartai buvo outside podium.
Sekme lemia ne tik riderio talentas, bet ir moto performancas, komanda, padangos ir tt.
Niekas nesigincina, kad rossis yra the best rideris, bet kaip matom to neuztenka. Didziausias loseris siais metais yra YAMAHA su savo vibratoriais ir panasiom problemom. Atimk is Yamahos Rossi, atimk michelinus ir gausi Tech3.
Haydenas ir Pedroza kartu su savo motu ir komanda siais metas yra ten, kur ir turi buti - on top. Turi but visiskas spazmatikas, kad nematyt, jog ju bendras paketas yra visa galva ir peciais auksciau nei bet kas kitas siais metais.

Ir siaip tau smagu hate'inti, ania? Tiesiog ziureti ir enjoyinti geras gonkes nesigauna?
bbd ant to kuri komanda geriausia, man svarbu geriausias rideris geriausioje vietoje.Taskas.

O kad gaidenas su geriausiu motu negali laimeti (ishskyrus namu pranasuma ir assena kuriame atidave jam pirma vieta kitas amerikos herojus) tai toks rideris champu tapti NENUSIPELNO. Blia net normalios pergales negali aptureti "herojus". Laza apgailetina.


O geros gonkes buvo vokietijoje, cia buvo vidutines gonkes su keleta idomesniu lenkimu ir suzukiu kritimu zemyn. Beje Yamaha siais metais turi turbut antra pagal geruma mota, visokie suzuki ir kawasaki dar prasciau pasirodo, jeigu sunkiai matosi.

Stabilus vidutiniokas - nepriot.
Last edited by Username on 24 Jul 2006, 14:33, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

w919 wrote:+100 uz kalbejima is esmes.
bet, kaip jau bandes, nustebciau jeigu yuzefas suprastu ka sakai. :)
tu visiskai teisus, 99% atveju tu nesupranti ka yuzefas sako, o ne atvirksciai :)
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

kai as dar buvau jaunas ir dalyvaudavau iv. varzybose, tai paprastai apdovanodavo tuos , kurie laimejo ir jie budavo laikomis geriausiais.
o tie, kuris nelaimedavo, nesiskaitydavo geriausias.
dabar laikai pasikeite ir nebegaliu nieko patvirtinti arba paneigti.
gal nuo 2008-uju olimpinis komitetas prades apdovanojima ir nelaimejusiu, bet geriausiu sportininku apdovanojimus.
dailiajame ciuozime jau kuris laikas tai vykdoma.
siulau motogp prilyginti dailiajam ciuozimui.
:3some:
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

Yo, suprantu, kad abidna kad rossis ne pirmoj vietoj. Bet turi teisingai matyti ir suprasti kas yra loseris sitoj situacijoj.
Rossis yra geresnis ir uz haydena ir uz pedroza, bet to finish first you first have to finish.
Repsol komandoj nera silpnu vietu, viskas workina perfectly. Tuo tarpu Yamaha, turedama hands down geriausia rideri nesugeba duoti jam veikiancio moto. Nu ble ar nejuokinga ta ju vibracijos problema, kai puse sezono net nesugeba suprasti is kur ji randasi.. =D>
Tuo tarpu suzuki yra neabejotinai didziausia progresa padariusi komanda. Ir svarbiausias faktorius, lemiantis ju atsilikima gonkiu pabaigoje yra bridgestonai.
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Tai blia ir eziukui aisku kas susimove ir kieno variklis parejo ](*,)


Ir dar neaisku ar tas bridgestonas suzukiui maiso ar smarkiai padeda.
Image
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Pritariu. Man dar is filmo patiko tas bichas su simpatiska zmona. Hoperis ar kaip ten ji. Stengiasi matos bachurs, ir siaip nepasikeles. As aisku baisiai persiparsau interesantu, bet paziurekit jus i Rosio sukuosena! Jokios aerodinamikos, as skaitau, kad del jos tos vibracijos ir atsiranda! :rr:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Jo, jeigu tu varai pirmas, visus darai ir likus 2 ratams nupuna variklis, tai tu istikruju nemoki greitai vaziuoti ir tavo rankos bei kojos kreivos =D> ](*,)
Image
Post Reply