Page 2 of 4

Posted: 24 Jul 2006, 15:06
by w919
rankytem ir kojytem yra kitos rungtys :jerkit:
o motociklu sporte reik ne tik raiderio, bet ir motociklo. analogiskai as jau minejau - statau 100 lt kad storms pavaro geriau uz rossi, tik tiek kad jo motociklas prastesnis.

Posted: 24 Jul 2006, 15:21
by Renaz
Username wrote:Jo, jeigu tu varai pirmas, visus darai ir likus 2 ratams nupuna variklis, tai tu istikruju nemoki greitai vaziuoti ir tavo rankos bei kojos kreivos =D> ](*,)
Taip, reiskia gazo per daug suko ir sugadino varikli per nemokejima!

Posted: 24 Jul 2006, 15:24
by w919
=D> =D> =D>

:nutkick: :owned:

Posted: 24 Jul 2006, 15:42
by mindaugasa
Storms sukuosena niekuo negeresne uz Rossi! prasom atsiimti savo 100lt arba as juos laimesiu!
o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi
:partyman:

Posted: 24 Jul 2006, 16:01
by Renaz
storms siandien itartinai ramus. Pizdalgino matyt shefas ant kilimelio iskvietes parase!

Posted: 24 Jul 2006, 16:10
by Username
w919 wrote:rankytem ir kojytem yra kitos rungtys :jerkit:
o motociklu sporte reik ne tik raiderio, bet ir motociklo. analogiskai as jau minejau - statau 100 lt kad storms pavaro geriau uz rossi, tik tiek kad jo motociklas prastesnis.

bendroje turnyrineje lenteleje - taip.

"geriausio statuse" - ne.

Posted: 24 Jul 2006, 16:11
by Username
Renaz wrote:
Username wrote:Jo, jeigu tu varai pirmas, visus darai ir likus 2 ratams nupuna variklis, tai tu istikruju nemoki greitai vaziuoti ir tavo rankos bei kojos kreivos =D> ](*,)
Taip, reiskia gazo per daug suko ir sugadino varikli per nemokejima!
Supuves ribotuvas ](*,)

Posted: 24 Jul 2006, 16:13
by Username
mindaugasa wrote:Storms sukuosena niekuo negeresne uz Rossi! prasom atsiimti savo 100lt arba as juos laimesiu!
o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi
:partyman:
Nebutu! stoneris irgi bande.....nepavyko.

Posted: 24 Jul 2006, 16:19
by mindaugasa
Username wrote:
mindaugasa wrote:Storms sukuosena niekuo negeresne uz Rossi! prasom atsiimti savo 100lt arba as juos laimesiu!
o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi
:partyman:
Nebutu! stoneris irgi bande.....nepavyko.
butubutu! nereik lekt kaip akis ishdegus. stoneris maladiec. jis man geriausias!

Posted: 24 Jul 2006, 16:43
by Username
mindaugasa wrote:
Username wrote:
mindaugasa wrote:Storms sukuosena niekuo negeresne uz Rossi! prasom atsiimti savo 100lt arba as juos laimesiu!
o vat mocas, skaitau, Storms gali buti ir geresnis, bo jau kuris laikas neuzkala dvizokas. ko dar reikia?
kuris mocas geresnis: tas kur vaziuoja, ar tas kur ne?
statau kokius 20lt. uz ta kur vaziuoja!
butu Storms dalyvaves uzvaziavime, butu i finisha atvaziaves anksciau uz Rossi
:partyman:
Nebutu! stoneris irgi bande.....nepavyko.
butubutu! nereik lekt kaip akis ishdegus. stoneris maladiec. jis man geriausias!

nu jo, maladec, nusirashe desimtame rate.... =D> =D> :mrgreen:

Posted: 24 Jul 2006, 18:15
by mindaugasa
bettai vistiek geriausias! dar man geriausias yra Haydenas. ir dar geriausias Edwardsas.
tai trys yra geriausi.
paskum kiti jau nelabai. :^o

Posted: 24 Jul 2006, 20:39
by Username
Geriausias tas kuris lenkia kitus ir varo uz juos greiciau! :kermit:

Posted: 25 Jul 2006, 08:09
by w919
o kelintas atvaro?

Posted: 25 Jul 2006, 09:02
by Username
w919 wrote:o kelintas atvaro?
ot ne px? svarbu kuris greiciausias o ne kurio komanda geriausiai sudirba.


sergantiems uz komandinius sugebejimus, moto patvaruma ir pan - tas aktualu. Not for me [-X

Posted: 25 Jul 2006, 09:23
by w919
motogp, wsb, f-1, wrc lygyje greiciausi yra VISI. kas nesuprato tam nereikia.