Vairo demferio padetys

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Viskas kaip ir logiskai ok. Klausimas kodel visi kiti to nedaro? O gal daro?


Nes as kaip suprantu dideliu gumu tu neidesi nes tada visiskai bus apribota vairo eiga. O jeigu idesi mazas, tai jeigu jas pasieks, tai jau bus toks kalatojimas kaip to vargso isleofman 1999m juodojo cbr'o vadylos ir tada ar taip ar taip viskas px..?

O per mazos eigos palikti negalima nes vistiek turi kazkiek vairas kalatotis, priesingiu atveju jeigu viska uzverzti mirtinai tai ta jega kazkur kitur nueina....i galini rata?
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

pasiziurek, kokia vairo eiga su tais reisinginiais poremiais. nekokia. maza eiga, maziau shansu slaperiu ishsivystyti
cross cojones PC
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

zx10r Ohlinsasss yra gaidys, ir ne alyvos klampumas, bet zikleriai ten didesni, ir is jo padaryt tikra resingini nera taip lengva, tik alyva to neissprendzia... Zinau tai, nes dar pries 2 metus su Julkos situ demferiu vargom, ir isviso ten sistema "gatvine", uzdejus stipru demferi, nelaiko ir luzta kronsteinas....

as tai vienareiksmiskai, tik uz toki demferi, kuris turi DIDZIAUSIA eiga, kad ir kur ji pastatysi. Priezastys:
1. kadangi eiga didele, jo nereik stipriai uzverzt
2. kadangi eiga didele, jis neuzverztas, kronsteinu luzimas susiveda i nuli
3. kadangi jo eiga didele, liuftu atsiradimas darbineje padetyje, susiveda i nuli
4. kadangi eiga didele, darbas labai tikslus
5. kadangi jis neuzverztas, crasho atveju, nuo staigaus vairo pasukimo, nelinksta, zinoma jei negauna tiesioginio smugio

O didziausia eiga galima pasiekt tik soniniu demferiu.

Siaip daug vargau, kol tai supratau ir isbandziau, tad patarciau naudot tik soninius demferius ant racing moto :D
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

ir dar, tie trumpos eigos demferiai, stovi ant labai imantriu kronsteinu, kurie labai ir labai megsta svyruot, tad gaunasi paradoksas, verzka ta demferi kiek nori, bet vairo laisvumas islieka, del kronsteinu svyravimu ir liufto demferije(kad ir koks mazas jis butu).

ir resursas tam trumpos eigos demferije mazas, del per dideliu alyvos slegiu...
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Nauris wrote:zx10r Ohlinsasss yra gaidys, ir ne alyvos klampumas, bet zikleriai ten didesni, ir is jo padaryt tikra resingini nera taip lengva, tik alyva to neissprendzia... Zinau tai, nes dar pries 2 metus su Julkos situ demferiu vargom, ir isviso ten sistema "gatvine", uzdejus stipru demferi, nelaiko ir luzta kronsteinas....

as tai vienareiksmiskai, tik uz toki demferi, kuris turi DIDZIAUSIA eiga, kad ir kur ji pastatysi. Priezastys:
1. kadangi eiga didele, jo nereik stipriai uzverzt
2. kadangi eiga didele, jis neuzverztas, kronsteinu luzimas susiveda i nuli
3. kadangi jo eiga didele, liuftu atsiradimas darbineje padetyje, susiveda i nuli
4. kadangi eiga didele, darbas labai tikslus
5. kadangi jis neuzverztas, crasho atveju, nuo staigaus vairo pasukimo, nelinksta, zinoma jei negauna tiesioginio smugio

O didziausia eiga galima pasiekt tik soniniu demferiu.

Siaip daug vargau, kol tai supratau ir isbandziau, tad patarciau naudot tik soninius demferius ant racing moto :D
racing yra racing, bet yra ir gatve. Hebra uzsienyje pakeite tepala (i tinkama tepala) sako efektas iskarto pasidaro "normalus" gatvei. Ziede kai ten viskas kalatojasi i kaire ir desine , ypac LT ziede, tai reikia deti racing demferius
Image
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

Username wrote:
Nauris wrote:zx10r Ohlinsasss yra gaidys, ir ne alyvos klampumas, bet zikleriai ten didesni, ir is jo padaryt tikra resingini nera taip lengva, tik alyva to neissprendzia... Zinau tai, nes dar pries 2 metus su Julkos situ demferiu vargom, ir isviso ten sistema "gatvine", uzdejus stipru demferi, nelaiko ir luzta kronsteinas....

as tai vienareiksmiskai, tik uz toki demferi, kuris turi DIDZIAUSIA eiga, kad ir kur ji pastatysi. Priezastys:
1. kadangi eiga didele, jo nereik stipriai uzverzt
2. kadangi eiga didele, jis neuzverztas, kronsteinu luzimas susiveda i nuli
3. kadangi jo eiga didele, liuftu atsiradimas darbineje padetyje, susiveda i nuli
4. kadangi eiga didele, darbas labai tikslus
5. kadangi jis neuzverztas, crasho atveju, nuo staigaus vairo pasukimo, nelinksta, zinoma jei negauna tiesioginio smugio

O didziausia eiga galima pasiekt tik soniniu demferiu.

Siaip daug vargau, kol tai supratau ir isbandziau, tad patarciau naudot tik soninius demferius ant racing moto :D
racing yra racing, bet yra ir gatve. Hebra uzsienyje pakeite tepala (i tinkama tepala) sako efektas iskarto pasidaro "normalus" gatvei. Ziede kai ten viskas kalatojasi i kaire ir desine , ypac LT ziede, tai reikia deti racing demferius
taip, jei gatvej tai teisingas sprendimas, ir tikrai veikia, tik kad reik varikline alyva pilt, nes visos hidraulines alyvos per skystos in LT :D
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

ir dar pagirsiu Ohlins, tai vienintelis vairo demferis, kuris turi bronzini darbini stumokli, be jokiu gumyciu :rock: , ir tikrai vertas savo pinigu
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Tuo paciu ikisiu savo trigrasi - jau turime ivairaus klampumo Ohlinso sakiu tepalo.
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

turek man dar zhvaigzde, px kad 42 dantu! nenoriu vaziuot i slabotke
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

a va pagalvojau ir prisiminiau, kad galima bandyti ishsiversti ir be viskozimetro.
kai saka honda techninis kampelis i pagalba jums: reikia tadu matuoti pasipriesinima demferio. bezmeno (zveju svarstykles) pagalba. tik atsargiai, bo didejant greiciui neaisku kokia proporcija dides pasipriesinimas.
lygiai kaip ir siuloma matuoti vairo guoliu iverzima
aha!
ir tada pilti ohlins kitokia alyva ir vel matuoti.
jei nesigaun, pilti kitokia ohlins alyva ir vel matuoti
o pamatavus matalinti

ka jus i tai?
cross cojones PC
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

mindaugasa vol.2 wrote:a va pagalvojau ir prisiminiau, kad galima bandyti ishsiversti ir be viskozimetro.
kai saka honda techninis kampelis i pagalba jums: reikia tadu matuoti pasipriesinima demferio. bezmeno (zveju svarstykles) pagalba. tik atsargiai, bo didejant greiciui neaisku kokia proporcija dides pasipriesinimas.
lygiai kaip ir siuloma matuoti vairo guoliu iverzima
aha!
ir tada pilti ohlins kitokia alyva ir vel matuoti.
jei nesigaun, pilti kitokia ohlins alyva ir vel matuoti
o pamatavus matalinti

ka jus i tai?
siaip viskas paprasciau, demferis ant kieciausios padieties, turi sunkiai prasitraukt rankom
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

o kaip daryti su tuo velnio elektroniniu demferiu?
](*,)
beje, maciau forume to hesd hrc-reisingine versija
genialumas-paprastume. vietoje to velnio servo motoriuko isriegtas atsuktuvu reguliuojamas voztuvelis ir psio!
cross cojones PC
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

mindaugasa vol.2 wrote:o kaip daryti su tuo velnio elektroniniu demferiu?
](*,)
beje, maciau forume to hesd hrc-reisingine versija
genialumas-paprastume. vietoje to velnio servo motoriuko isriegtas atsuktuvu reguliuojamas voztuvelis ir psio!
HESD

:) ten nera servo varikliuko... ten elektro magnetas, kuris prie 60km/h uzdaro viena kanaliuka, ir demferis pereina i "sportini" rezima... visiskai atjungus ir ismetus, ant skydelio meta klaida HESD, galima naudot varza...
As buvau uzdejas papildoma demferi(praeita rudeni, kai gonkese vazevau su 1000rr '06), nes su tuo HESD neradau jokios rodos, ir alyva pakeites ir ta voztuva uzglusines... jo konstrukcija neleidzia absorbuot tu tampymu, kurie neisvengemi Kacergoje(nezinau kaip dirbtu geroje trasoje)... tad vazevau su dviem demferiais, stock HESD ir Toby stumoklinis, pritvirtintas virs HESD su HyperPro kronsteinais...
Jei nepamirsiu, ryt nufotkinsiu ir imesiu konstrukcijos foto...
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

hehehee, shame on honda. imesk nuotrauke. ot butu prikolas, jei honda pamatytu, kad jos hesd dengia tobi demferiukas

gera infa

as tau pinigu skolingas :roll:
sumokesiu :rock:
cross cojones PC
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

mindaugasa vol.2 wrote:a va pagalvojau ir prisiminiau, kad galima bandyti ishsiversti ir be viskozimetro.
kai saka honda techninis kampelis i pagalba jums: reikia tadu matuoti pasipriesinima demferio. bezmeno (zveju svarstykles) pagalba. tik atsargiai, bo didejant greiciui neaisku kokia proporcija dides pasipriesinimas.
lygiai kaip ir siuloma matuoti vairo guoliu iverzima
aha!
ir tada pilti ohlins kitokia alyva ir vel matuoti.
jei nesigaun, pilti kitokia ohlins alyva ir vel matuoti
o pamatavus matalinti

ka jus i tai?
kam tas viskozimetras? pajami keliu rusiu fork oil'o ir pasibandai.
kai eksperimentavau su suzukio originaliu demferiu, tai supylus 15W (artai 20W) vaziuojasi (ypac nedideliu greiciu) labai nemaloniai. kiek pamenu uzsimaisiau (berods 5w su 10W) ir gavosi optimaliai.
Post Reply