Vairo demferio padetys

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Vairo demferio padetys

Post by mindaugasa vol.2 »

labadiena,

siandien sergu postinimu, tai duokite minusa.

klausimas kilo apie vairo demferio montavimo budus. cia liecia cilindrinius-linijinius demferius, be abejo.

dabar vienas populiaresniu yra skersai, ant virsutinio sakiu tiltelio.
+patogu greit pasiderinti, gal graziai atrodo, maza eiga, mazai alyvos varineja, ilgiau groja (Nauri, atvirksciai ishmasciau, negu sakei).
- vat minusas man yra biski mysle del kinematikos, lyginant su antruoju budu

antrasisi budas: isilgai, tvirtinant viena gala uz sakes, o kita prie remo. +jautresnis.
- didesne eiga, greiciau susidirba, vaziuodamas nepasireguliuosi.

komentarai?

kodel motogp pvz. kiek teko pastebeti, visi montuoja antruoju budu?
cross cojones PC
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

duoda - imk :)
aka ten reguliuot kai jau vaziuoji?
turbut moGP neskaiciuoja kai ant to sono nubatonina ir ismeta rema su demferiu
plius ta kinemat. mysle ir bus acakymas antram variantui: taigi razkolbaso veikimo petys (ar kryptis, kaip ciaissireiskus) sutampa su demferio veikimo kryptim, manyciau taip. :roll:
Last edited by sai on 10 Jun 2008, 12:21, edited 1 time in total.
race your life
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

sai wrote:duoda - imk :)
aka ten reguliuot kai jau vaziuoji?
turbut moGP neskaiciuoja kai ant to sono nubatonini ir ismeti rema su demferiu
tai ta kinemat. mysle ir bus acakymas: taigi razkolbaso veikimo petys (ar kryptis, kaip ciaissireiskus) sutampa su demferio veikimo kryptim, manyciau taip. :roll:
tai tu balsuoji uz montavima isilgai moco asies, kad isvengti jegos perdavimo peties?
cross cojones PC
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

nea, manau neverta, mes ne gp :)
race your life
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

bet jei yra pasirinkimas. tarkime batono atveju ir skersai sumontuotas demferis nebutinai liks sveikas. kaip vito pasakytu.
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

mindaugasa vol.2 wrote:bet jei yra pasirinkimas. tarkime batono atveju ir skersai sumontuotas demferis nebutinai liks sveikas. kaip vito pasakytu.
kad ans liktu svekas, reikia vairo ribotuvus riebint
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

mindaugasa vol.2 wrote:bet jei yra pasirinkimas.
tai tik tiek kad jis yra.
balsuoju uz tai, kad stipriau gesinantis dempferis priartina batona.
siuo atveju papildomas petys ji atitolina per marytes plauka :)
race your life
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

As tai galvoju, kad koks skirtumas koks tas demferis, bent jau musu lygiui. Svarbu jis yra.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Taip, svarbu kad isviso demferis butu IR kad jis butu normaliai veikiantis ir turetu gera klampuma.

Kaip zinia nauju kawu desiatkiu demferiai, kuriuos pradejo zalieji deti nuo 2006m, yra "skysti" ir juokingi (neziurint i tai kad cia Yamaha-ohlins-jau-nebe-Yamaha).

tiek 06 tiek 08 ZX10R gamykliniai demferiai yra juokas, todel vienas ish sprendimu yra pasikeisti pati skysti i tirstesni. Cia greiciausiai saugumo pries masini-amerikona klausimas buvo iskeltas kuriant naujas kawas.
Image
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Username wrote:Taip, svarbu kad isviso demferis butu IR kad jis butu normaliai veikiantis ir turetu gera klampuma.

Kaip zinia nauju kawu desiatkiu demferiai, kuriuos pradejo zalieji deti nuo 2006m, yra "skysti" ir juokingi (neziurint i tai kad cia Yamaha-ohlins-jau-nebe-Yamaha).

tiek 06 tiek 08 ZX10R gamykliniai demferiai yra juokas, todel vienas ish sprendimu yra pasikeisti pati skysti i tirstesni. Cia greiciausiai saugumo pries masini-amerikona klausimas buvo iskeltas kuriant naujas kawas.
O dar didesnis juokas yra demferio laikiklis, kur is po tiltelio eina. Prie vos didesnes apkrovos jis luzta.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Username wrote:Taip, svarbu kad isviso demferis butu IR kad jis butu normaliai veikiantis ir turetu gera klampuma.

Kaip zinia nauju kawu desiatkiu demferiai, kuriuos pradejo zalieji deti nuo 2006m, yra "skysti" ir juokingi (neziurint i tai kad cia Yamaha-ohlins-jau-nebe-Yamaha).

tiek 06 tiek 08 ZX10R gamykliniai demferiai yra juokas, todel vienas ish sprendimu yra pasikeisti pati skysti i tirstesni. Cia greiciausiai saugumo pries masini-amerikona klausimas buvo iskeltas kuriant naujas kawas.
cia priejo stormselis ir juzefui pasiule stai sita daigciuka
http://www.bikeshop.lt/product_info.php ... ts_id=3958
ar jis yra perprastas?
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

storms wrote:
Username wrote:Taip, svarbu kad isviso demferis butu IR kad jis butu normaliai veikiantis ir turetu gera klampuma.

Kaip zinia nauju kawu desiatkiu demferiai, kuriuos pradejo zalieji deti nuo 2006m, yra "skysti" ir juokingi (neziurint i tai kad cia Yamaha-ohlins-jau-nebe-Yamaha).

tiek 06 tiek 08 ZX10R gamykliniai demferiai yra juokas, todel vienas ish sprendimu yra pasikeisti pati skysti i tirstesni. Cia greiciausiai saugumo pries masini-amerikona klausimas buvo iskeltas kuriant naujas kawas.
cia priejo stormselis ir juzefui pasiule stai sita daigciuka
http://www.bikeshop.lt/product_info.php ... ts_id=3958
ar jis yra perprastas?

Tai nemanau kad Ohlinas yra sudas ir reikia keisti visa demferi......reikia tiesiog alyva pakeisti ir tiek :) Kad butu stipresnis pasipriesinimas. Ar Nauris ka nors sau keite?
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

labai idomi infa del ninjos demferiuko. kaip tik dairinejausi po ebeju, vaiksto apie 100usd. ir tai uz grazu ohlins daigchiuka?
o kur buvo ishsiaishkinta, kad ji per skystas?
beje, tuomet ir tau reikia viskozimetro. ar yra zinoma, kokios klampos alyva supilta?

vito: bet suzo sprendimas del laikiklio man tiek patiko, kad greiciausiai kazka panasaus bursiu.

storms yr visiskai teisus del atboiniku. sprendimai trys:
hrc sprendimas - davirinti ant traversos papildomas kaladeles, kuriu itin detalus breziniai yra duodami
masinis sprendimas - priekinis remelis su papildomais "ragais", aremianciais shakes kalbaso metu
biudzetinis sprendimas (kakzur maciau online shope) - ant shakiu stakanu ziptajuko pagalba tvirtinamos gumos "apkabos"
beje pastarasis budas man net labiau imponuoja, negu hrc: nereikia dulkentis su virinimais, ishlieka galimybe grizti i street trim's, skaitau, kad gumos gabalas minksciau sugeria ir geriau slopina smugi, negu kieta kalade,, atmetanti shake atgal

?
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Minkstas sugerimas yra gerai. Demferio principas toks ir yra.

Klausimas tik kokia ta turi buti guma, nes jeigu geras smugis tai jai bunant minkshtai susispaus ji vistiek, o jeigu guma bus kieta kaip plastmase tai ir nelabai koks tolkas is jos tik ribos eiga, kuria dar turetu demferis smugio slopinimui (demferiui stabdymo kelias sutrumpes kaip sakant)
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

pagrindine tu gumu (kaip ir navarkiu ant traversos, kaip ir reisinginiu poremiuku "ragu") funkcija yra apriboti vairo eiga, kad neisitabaluotu labai.
o jei skaitau vairas/shake atsimusha minkshtai, tai dar papildomas pliusas, negu butu metalas/metalas

?
cross cojones PC
Post Reply