Nu tai cia praktiskai juokas. Net nepastebesi kaip 3 val praeis ir jau dirzas naujas vietojeezhiukas wrote:nereikia. Vienas manijakas puse milijono su hd nuvaziaves, savo puslapi skelbe kad per 3 valandas salikeleje galima pasikeisti su paprastu irankiu komplektu. Beje, dar reiktu detalizuoti kas per HD - pvz sportsteryje dirzas eina desineje puseje, todel pasikeicia labai paprastai ir greitai. O ir kitiem HD gali nusipirkti tiuningine deze su dirzu desineje.
BMW kokybes problemos
O tai nafig keisti taip daznai motocikla? Ka gal technologiju mados vaikaisi?ezhiukas wrote:niekas nesako kad juokas. Kita vertus kai tas dirzas keiciamas kas 100 kkm, tai kazin ar ji isvis reiks keisti. Nelabai zinau zmoniu, kurie tiek su tuo paciu motociklu pravaziuoja.
Cia tik tie kurie..nu pats supranti kurie.....metu - dvieju senumo mota ima ir pardavineja
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
bet viena tai zinai: tas kur web saituka pakuresa apie 5mln km and HD. kiek jam isejo kartu keisti? kokius 5!ezhiukas wrote:niekas nesako kad juokas. Kita vertus kai tas dirzas keiciamas kas 100 kkm, tai kazin ar ji isvis reiks keisti. Nelabai zinau zmoniu, kurie tiek su tuo paciu motociklu pravaziuoja.
o plastikiniam grandine reikia keisti daznai! haha.
kardanai - va kur sperdimas ir jais naudojasi bmv. todel juos ir perka. o jus an lojat, geda-peleda
cross cojones PC
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
acakau:gintaras13 wrote:
Pasakyk Teo kaip su stockiniu irankiu komplektu pakeistum kelyje trukusi HD dirza ir kiek tai truktu????
acakyk
diržas yra vienintelis taip smarkiai komplikuotas mazgas... bet ir tai per pusdienį susitvarkytum. visa kita - yzi-pyzi. gali visą stūmoklinę grupę perinkti, motoro net iš rėmo neišėmęs
p.s. štai kodėl bmw begemotai taip mylimi bepročių kelauninkų - nes neturi nei diržo, anei grandinės (ir visų su jais susijusių problemų)
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
nu nzn gal kokia BMW bokseriui ir perrinktum bet unitazui (nesakau HD
)?
P.S. kaip rimti barzdoti baikeriai grumiasi su moto vibracija?
Bo teko kazkaip buti bauskej siemet tai salia manes tokis diedukas su nuliovu HD vaziavo (pilnas gamyklinis tiuningas etc.), tiesa daba nepasakysiu koks tiksliai modelis, bet kai jis sustodavo tai net baisu apsakyti kas daresi - galvojau kad jo variklis issoks is remo, o vairo rankenu vibracijos amplitude buvo kokiu 2-4 cm?
Kaip paaiskinti tokius fokusus?
P.S. kaip rimti barzdoti baikeriai grumiasi su moto vibracija?
Bo teko kazkaip buti bauskej siemet tai salia manes tokis diedukas su nuliovu HD vaziavo (pilnas gamyklinis tiuningas etc.), tiesa daba nepasakysiu koks tiksliai modelis, bet kai jis sustodavo tai net baisu apsakyti kas daresi - galvojau kad jo variklis issoks is remo, o vairo rankenu vibracijos amplitude buvo kokiu 2-4 cm?
Kaip paaiskinti tokius fokusus?