Page 2 of 19

Posted: 19 Feb 2009, 08:34
by stafas
Nu "pagalando" jau mano kawa :) . gaila, kad neteko prasukti visisko stocko, palyginimui....

Pries reguliavima tik su Leo Vince slip-on'u:

Image

Po reguliavimo su K&N, PCIII, ir Leo Vince:

Image

Truksta exupo, kuris pas kawa issiima su stockiniu bakeliu :evil: del to ir pacioj pradzioj misinys liesas ir ant laisvu yra toks "ukavimas". tikejausi, kad tai PCIII ir reguliavimas isspres, bet hardware softu nepakeisi...

Posted: 19 Feb 2009, 09:36
by Username
Ar man vaidenasi ar pries reguliavima dyno kreive atrodo tolygesne negu po? Gal cia sumaisytos kreives? :roll:

Posted: 19 Feb 2009, 09:49
by Vito
Sudëjau abu grafikus á vienà, kad aiðkiau matytusi:

Image

Posted: 19 Feb 2009, 10:41
by Username
raudonoji linija pries reguliavima? tai kaip ir lygesne ji atordo diapazone 110-140km/h ir 160-190km/h ? Nera tu "kalneliu"...

Kitas klausimas: ar visuomet reikia oro:kuro santyki visame diapazone laikyti 13:1? gal vietomis reikia pariebinti ar paliesinti ir gal tuomet kalneliu nebutu?


Kiek pastebejau is sevito grafiku, visur padaroma afr ~13.0:1 tolygiai per visa diapazona.

Posted: 19 Feb 2009, 10:46
by tckd
Username wrote:Nera tu "kalneliu"...
tigi kalneliai ne duobes?
nuo kada ce kalnas negerai? :albino:

Posted: 19 Feb 2009, 12:20
by Username
tckd wrote:
Username wrote:Nera tu "kalneliu"...
tigi kalneliai ne duobes?
nuo kada ce kalnas negerai? :albino:
oh...ok:


duobes tarp 90km/h ir 110km/h bei 130km/h ir 150km/h


:balvons:

Posted: 19 Feb 2009, 12:26
by ezhiukas
taigi px, taip letai vistiek nieks nevaziuoja :D

Posted: 19 Feb 2009, 13:15
by stafas
visais 110% sutinku su Eziuku :D

O del tu duobiu vs kalneliu, tai tie patys kalneliai ir pries sureguliavima buvo, tik po sureguliavimo amplitude padidejo... Manau duobe butu, jei kristu zemiau raudonos linijos.... Cia juk vietomis tiesiog daugiau galios priaugino...

kiek zinau 13:1. kuro, oro santykis yra optimalus,o kas gali buti geriau uz optimuma :-k ?

Posted: 19 Feb 2009, 13:26
by _heyy
geriausia yra maximumas :P

Posted: 19 Feb 2009, 13:27
by stafas
Vito ir visiems nusimanantiems VAPROS NA ZACIPKU:

Paziurejau Akrapoviciaus saite, kaip ten su prieaugiu naudojant ju slip-on'a ir stai ka radau :

Image

tai o kur pas mane tiek AG dingo, ar cia tiesiog kitaip skaiciuoja ?

Posted: 19 Feb 2009, 13:38
by Username
stafas wrote:visais 110% sutinku su Eziuku :D

O del tu duobiu vs kalneliu, tai tie patys kalneliai ir pries sureguliavima buvo, tik po sureguliavimo amplitude padidejo... Manau duobe butu, jei kristu zemiau raudonos linijos.... Cia juk vietomis tiesiog daugiau galios priaugino...

kiek zinau 13:1. kuro, oro santykis yra optimalus,o kas gali buti geriau uz optimuma :-k ?
Nu tai zinai cia kaip pustuste ar puspilne stikline? :) Bet esme kad tolygiai variklis dirba, bent jau toks kaip suprantu yra tikslas, nes maksimalus arkliai tai ten gale buna...?

Siaip reiketu pasidometi labiau, kaip ten yra su tuo "optimaliu" misinio santykiu nes kazkur lygtais maciau kalbas kad nebutinai per visa diapazona pastovus 13:1 yra daromas.Sito tiksliai nzn, todel ir klausiu.

Posted: 19 Feb 2009, 13:42
by Username
stafas wrote:Vito ir visiems nusimanantiems VAPROS NA ZACIPKU:

Paziurejau Akrapoviciaus saite, kaip ten su prieaugiu naudojant ju slip-on'a ir stai ka radau :

Image

tai o kur pas mane tiek AG dingo, ar cia tiesiog kitaip skaiciuoja ?

Kas liecia maksimalius arklius, tai jau senai yra aisku kad dyno grafikuose ju ieskoti nereikia.

Tarp ivairiu dyno stendu arkliai gali skirtis iki 10%. Papildomai tarp ivairiu to pacio modelio motociklu (kaip jiems buvo darytos abkatkes, kokius tepalus naudojo ir kokia surinkimo gamykloje kokybe) yra arkliu skirtumas.

Taip kad jeigu tu nori pamatyti maksimalius arklius, visiskai nera prasmes ta daryti. Dyno skirtas to pacio motociklo tiuningui ir derinimui prie pasikeitusiu daliu, bandant isgauti kitokias variklio charakteristikas ir panasiai.

Posted: 19 Feb 2009, 14:16
by Vito
Stafai, labai smulkmeniðkai nenagrinëjau kas ten pas tave per bakelis, bet tikrai ne toks

Be to, anot Akrapoviè, uþdëjus bakelá max. prieaugis 3.1 AG.

Posted: 19 Feb 2009, 15:13
by stafas
tai as ir nesakau, kad pas mane Akrapovicius. pas mane Leo Vince. Tiesiog akrapoviciaus pateiktame grafike, stockas turi virs 110 HP. Tai man ir kilo klausimas del AG skaiciavimo, ant atskiru stendu.
Username man kaip ir atsake.

Posted: 19 Feb 2009, 15:25
by stafas
Tiesa :plustwo: VITO uz gera servisa, teisinga poziuri i klienta, o "Sevitui" TEIGIAMA rekomendacija.