Page 2 of 2

Posted: 27 Apr 2009, 10:12
by Shadow
Na su Vulkanais nea. Per daug pavyzdziu turiu kad jie nevyke. Vienas pirko VN ciuozusi. Tai karbo nesureguiuoja niekaip. Kitas drifteri pirko, vl bedu turgus pas ji tenais. Be to matavausi VN 1,5, tai nepatiko. Nelipo.
Dragstarai man visai patinka, bet vyras kryzium gulasi, tik, kad tokio nepirkciau :)
Kaip sitas?
http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... /id-123541

Posted: 27 Apr 2009, 10:28
by ezhiukas
rankos kreivos arba karbas mires, del to ir nesureguliuoja. O suzas vl gi jau rasiau kad slamstas, visi pazistami kas turejo, skubejo parduot :D

Posted: 27 Apr 2009, 10:32
by mindaugasa vol.2
bosas turejo vulkana
pirko ji, kadangi daugeliu atsiliepimu buvo "vykes modelis"
kiek vazinejo, tiek problemu neturejo
pasikeite i kazkoki yamaha star'a
problemu taip pat nera

todel juokinga diskusija "ka pirkti?" kai kiekvienas turime savu prichiudu ir ishankstine nuomone (savo arba kitu)
vienas nuspirko kazkoki dabyta lavona ir tuomet tas gamintojas ir modeli - shudas.
buvo gi sakyta imti tai, kas techniskai gero stovio

Posted: 27 Apr 2009, 10:37
by ezhiukas
aha, pas mus pagal pazistamu patirti sunku sprest, nes dauguma stengiasi nupirkt kiek galima pigiau ir nuperka kokias uzmuztas skendusiai lupenas is amerikes. Jei nupirksi gero stovio baika, tai bet kuris vaziuos be techniniu problemu.

Beje, idomu kokia motyvacija pries dragstara? Mano poziuriu tai kaip tik turbut geriausias pasirinkimas tavo atveju

Posted: 27 Apr 2009, 10:43
by Shadow
Na motyvacija, kad yamaha nera labai patikimi motociklai. Man siaip asmeniskai dragstaras liuks, ir pasimatuot yra teke. Vistiek siaip ar taip teks pradiskutuot is naujo. Dar reikes persiknist per pazistamu garazus, gal ka gero atrasiu uz padoria kaina.

Posted: 27 Apr 2009, 10:54
by Username
Shadow wrote:Na motyvacija, kad yamaha nera labai patikimi motociklai. Man siaip asmeniskai dragstaras liuks, ir pasimatuot yra teke. Vistiek siaip ar taip teks pradiskutuot is naujo. Dar reikes persiknist per pazistamu garazus, gal ka gero atrasiu uz padoria kaina.
Ziurint pasauline statistika (ne vietinio kaimo) tai Yamaha pagal patikimuma yra antroje vietoje po Hondos. Kawasaki ~5-6 Suzas ~7-8, HD ~10

Jeigu ka.

Posted: 27 Apr 2009, 10:57
by Yvl
Username wrote:Yamaha pagal patikimuma yra antroje vietoje po Hondos.
kazkokia kreiva statistika tavo - hondu gi galvos nelaiko!

Posted: 27 Apr 2009, 11:01
by tckd
noreciau pamatyti ta pasauline statitiska.. exceliuke pvz [-o<

Posted: 27 Apr 2009, 11:01
by ezhiukas
del patikimumo tai skaitau gandai ir tiek. Turejo matyt koks pazystamas lupena, skundesi pastoviai tai poto ir nenori nieko girdet. As su maziuku dragstaru 3 sezonus atvazinejau ir viskas ten su juo gerai buvo, vienintele beda kad bako kamstelis uzsikimso, vakumas bake susidarydavo :D

Posted: 27 Apr 2009, 21:07
by El Traxo
ezhiukas wrote:del patikimumo tai skaitau gandai ir tiek. Turejo matyt koks pazystamas lupena, skundesi pastoviai tai poto ir nenori nieko girdet. As su maziuku dragstaru 3 sezonus atvazinejau ir viskas ten su juo gerai buvo, vienintele beda kad bako kamstelis uzsikimso, vakumas bake susidarydavo :D
paantrinu. mano dragėsžvaigždė veikė kaip bitė, tik kad buvo per mažas ir
į sezono vidurį jau nevalino :D