Viskas apie motociklų sportą
-
speeder
- 50cc tarp koju
- Posts: 95
- Joined: 20 May 2008, 18:53
- Location: Kaunas
Post
by speeder »
nuostatuose nieko apie draudima nepasakyta negi nereikes

bet va kad tu medicininiu pazymu reikia tai beda...

nuo jusu bajeriu man nestovi
-
motobiker
- Ganerio lankytojas
- Posts: 595
- Joined: 18 Jan 2007, 02:00
- Location: Kaunas/Vilnius
Post
by motobiker »
speeder wrote:nuostatuose nieko apie draudima nepasakyta negi nereikes

bet va kad tu medicininiu pazymu reikia tai beda...

o tai teisių nebegalioja ? pasidaryk teisėms galiojančią pažymą ir nušausi du zuikius ;)
-
jara
- Kacergos extrymas
- Posts: 1905
- Joined: 20 Feb 2009, 18:46
- Location: Kacergine
-
Contact:
Post
by jara »
o jei turi lmsf arba nmsf licencija?
tada pazymos nereikia?
nes pazyma buvo pristatoma licencijai gauti
-
motobiker
- Ganerio lankytojas
- Posts: 595
- Joined: 18 Jan 2007, 02:00
- Location: Kaunas/Vilnius
Post
by motobiker »
jara wrote:o jei turi lmsf arba nmsf licencija?
tada pazymos nereikia?
nes pazyma buvo pristatoma licencijai gauti
tada nereikia
-
speeder
- 50cc tarp koju
- Posts: 95
- Joined: 20 May 2008, 18:53
- Location: Kaunas
Post
by speeder »
is motofrakcijos kas nors planuojat dalyvaut sitam renginy? ar visi gontcikais patapo ir nelygis?
p.s motobiker rezervuoju 17 nr

o numerius duos ar reikia patiems pasidaryti?

nuo jusu bajeriu man nestovi
-
motobiker
- Ganerio lankytojas
- Posts: 595
- Joined: 18 Jan 2007, 02:00
- Location: Kaunas/Vilnius
Post
by motobiker »
speeder wrote:
p.s motobiker rezervuoju 17 nr

o numerius duos ar reikia patiems pasidaryti?

jeigu nori savo 17,tai darykis - jeigu tinka bet koks,tai duos

-
inter
- Ganerio lankytojas
- Posts: 606
- Joined: 03 Jan 2009, 12:29
- Location: Vaterland
Post
by inter »
Jei bus geri orai, tai kodel gi ne. Rysium su tuomi 15 numerio rezervacija.

...Forlanas...
-
speeder
- 50cc tarp koju
- Posts: 95
- Joined: 20 May 2008, 18:53
- Location: Kaunas
Post
by speeder »
jeigu nori savo 17,tai darykis - jeigu tinka bet koks,tai duos

o kokios spalvos nr bus, kad neissiskirt labai?

nuo jusu bajeriu man nestovi
-
motobiker
- Ganerio lankytojas
- Posts: 595
- Joined: 18 Jan 2007, 02:00
- Location: Kaunas/Vilnius
Post
by motobiker »
speeder wrote: jeigu nori savo 17,tai darykis - jeigu tinka bet koks,tai duos

o kokios spalvos nr bus, kad neissiskirt labai?

juodi ant balto fono
-
speeder
- 50cc tarp koju
- Posts: 95
- Joined: 20 May 2008, 18:53
- Location: Kaunas
Post
by speeder »
bet juk vistiek turesi tu numeriu daugiau negu 5 tai bus manau ir 17, negi gaila uzrezervuot

labai jau tingiu gamintis

))
nuo jusu bajeriu man nestovi
-
motobiker
- Ganerio lankytojas
- Posts: 595
- Joined: 18 Jan 2007, 02:00
- Location: Kaunas/Vilnius
Post
by motobiker »
speeder wrote:bet juk vistiek turesi tu numeriu daugiau negu 5 tai bus manau ir 17, negi gaila uzrezervuot

labai jau tingiu gamintis

))
nezinau kokie like nr,man atrodo jau senai sito nebera
pasidarysi is izoliacijos jeigu ka
-
speeder
- 50cc tarp koju
- Posts: 95
- Joined: 20 May 2008, 18:53
- Location: Kaunas
Post
by speeder »
aisku supratau, galvojau gal naujus darysi

nuo jusu bajeriu man nestovi
-
motobiker
- Ganerio lankytojas
- Posts: 595
- Joined: 18 Jan 2007, 02:00
- Location: Kaunas/Vilnius
Post
by motobiker »
speeder wrote:aisku supratau, galvojau gal naujus darysi

nea - numeriai dar like nuo pirmojo SPRINT'o

-
speeder
- 50cc tarp koju
- Posts: 95
- Joined: 20 May 2008, 18:53
- Location: Kaunas
Post
by speeder »
motobiker wrote:speeder wrote:aisku supratau, galvojau gal naujus darysi

nea - numeriai dar like nuo pirmojo SPRINT'o

tai jau supratau

nuo jusu bajeriu man nestovi
-
gonsaless
- Posts: 26
- Joined: 03 Aug 2008, 22:44
- Location: Kelme
Post
by gonsaless »
pas mane uzklijuotas 152 ir ant juodo baltas ,ar tiks taip?(supermoto)