Viskas apie motociklų sportą
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595 Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius
Post
by motobiker » 01 Sep 2009, 19:56
nuo 09.19 prasideda naujo formato ( startuojama po 4 dalyvius,kaip spydvėjuje ) NMSF SPRINT čempionatas , Metzeler,Pirelli ,KTM Lietuva taurėms laimėti. Vieta - greičiausiai Kauno oro uostas.Reikalavimai tiek technikai tiek dalyviams minimalūs ( licencijos nereikia jokios ).
Tad asfaltinio sporto mėgėjams sezonas dar neužsidaro.
Klasės :
SM , Street , Quadro
smulkesnė info bus paskelbta neužilgo .
Last edited by
motobiker on 26 Sep 2009, 17:16, edited 1 time in total.
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 01 Sep 2009, 21:01
otai traktoriai vel uz borto lieka ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
tckd
Dievas
Posts: 10845 Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:
Post
by tckd » 01 Sep 2009, 22:09
Arvis wrote: otai traktoriai vel uz borto lieka ?
otai traktorius ir sport kazkokiu sasaju turi?
less teeth, more tits.
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 01 Sep 2009, 23:17
Arvis wrote: otai traktoriai vel uz borto lieka ?
atai į strytų kategoriją skaitau tiktum
http://www.rbracing-rsr.com/hotnews.htm
Last edited by
El Traxo on 01 Sep 2009, 23:21, edited 1 time in total.
How does you do?
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 01 Sep 2009, 23:20
traktoriai gales dalyvauti eilineje kasmeteje parodoje "Namu Pasaulis 2010".
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 01 Sep 2009, 23:33
o kadangi nepazystu visu lenktynininku i veida, tai klausiu offtopicu: motorbiker, a tu lekei zieda ana diena?
—
didzhej
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378 Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius
Post
by M`BaubZ » 02 Sep 2009, 00:09
tckd wrote: otai traktorius ir sport kazkokiu sasaju turi?
turi vieną sąsają: sporcterį!
tckd
Dievas
Posts: 10845 Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:
Post
by tckd » 02 Sep 2009, 09:25
M`BaubZ wrote: turi vieną sąsają: sporcterį!
taip suprantu reiks an gedos stulpelia ait [-o<
less teeth, more tits.
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595 Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius
Post
by motobiker » 02 Sep 2009, 09:47
Arvis wrote: otai traktoriai vel uz borto lieka ?
vaziuok keturraciu klaseje
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595 Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius
Post
by motobiker » 02 Sep 2009, 09:47
didzhej wrote: o kadangi nepazystu visu lenktynininku i veida, tai klausiu offtopicu: motorbiker, a tu lekei zieda ana diena?
ana diena nelekiau
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 02 Sep 2009, 09:50
siulau suvirint arvio ir jozhego harlius idant gaut 1 keturrati
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060 Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:
Post
by mindaugasa vol.2 » 02 Sep 2009, 15:40
bet brytvu klases nera?
o trasa bus ala compaktines klases kartodromas, kur ir neverta lysti su brytva?
cross cojones PC
atmaskis
50cc tarp koju
Posts: 98 Joined: 03 Mar 2009, 14:05
Location: Vno
Post
by atmaskis » 02 Sep 2009, 15:45
mindaugasa vol.2 wrote: o trasa bus ala compaktines klases kartodromas, kur ir neverta lysti su brytva?
Na nemanau, nes reik vietos 4 baikam sutilpti. Turetu buti panasiau i greituminio slalomo trasos konfiguracija ar bent jau i aukstadvario kartodroma.
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595 Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius
Post
by motobiker » 02 Sep 2009, 17:49
mindaugasa vol.2 wrote: bet brytvu klases nera?
o trasa bus ala compaktines klases kartodromas, kur ir neverta lysti su brytva?
visi plentiniai motociklai bus leidžiami i STREET klasę ,važiuok nors ir su savo sportseriu
trasa nebus taip išraizgyta kaip kartodromas,tad su brytva galima važiuoti drąsiai
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595 Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius
Post
by motobiker » 02 Sep 2009, 17:50
atmaskis wrote: mindaugasa vol.2 wrote: o trasa bus ala compaktines klases kartodromas, kur ir neverta lysti su brytva?
Na nemanau, nes reik vietos 4 baikam sutilpti. Turetu buti panasiau i greituminio slalomo trasos konfiguracija ar bent jau i aukstadvario kartodroma.
posukiu nebus daug,vietos tiesiojoje tikrai uzteks ne tik 4 motociklams