
Alpinestars Supertech review (vintage)
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
senukuose prie universaliu ukio prekiu manau pilna


+2/-14
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
klausimas: kas čia ne taip

- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
Savo kuntapliu pora pakisai?
Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2
Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2
notomorrow
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
nu
skaitai Jurgis lekia su 10 metų senumo čeverykais?
skaitai Jurgis lekia su 10 metų senumo čeverykais?
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
stormsas iki milano leke su motociklianiais batais 
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
Nulėkė su savais, numovė nuo makineno naujus, senus paliko. Senas bajeris 
How does you do?
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
Įdomu, kokio dydžio pas tuos smurfus lapcės?
34?
34?
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
nu o kaip kitaip. Su 46 ismieros letenom kai eini, tai negali normaliai i posuki uzguldyt, asfalta braukia. 1:10 niekaip neivaziuosi
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
vyriukai, kokia 46.
47;)
47;)
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
su tokiom ismierom zieda gali pamirst 
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
heh. net bekelej tokio dydzio kojuklai uz saknu kabinsis.
+2/-14
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
dabar parasysiu, kad pas klienta dirba vadyla nesiojantis 49 dydzio batukus. apranga taip pat atitinkama
sitam turbut motorcyklo nesiulyti aplamai?
sitam turbut motorcyklo nesiulyti aplamai?
notomorrow
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
skaitau anam tik vandens sportas nebent. is principo nelabai ir slidziu jau reik.
-
RobertasRR
- 125cc tarp koju
- Posts: 234
- Joined: 18 Jul 2013, 10:07
- Location: suvalkija
- Contact:
Re: Alpinestars Supertech review (vintage)
Jurgis lekia su skirtingos spalvos alpine, gaunas storms pasiėmė Jurgio star'us ir 1,10 garantuota

