Motofrakcija
notomorrow
https://www.motofrakcija.lt/forum/
Tęsiame provokacijas
https://www.motofrakcija.lt/forum/viewtopic.php?t=4448
Page
2
of
2
Re: Tęsiame provokacijas
Posted:
03 Feb 2026, 14:38
by
w919
p.s. abejojantiems siūlau pasigooglint kaip japoniskai “vanduo”. Tada bus aisku Ka Wa Saki.