Page 2 of 3
Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 18 Jun 2011, 12:11
by storms
na optimeitas paprastai lavonus prikelia
o mirusiam akumui visai sveika paprastu pakroveju polius sukeitus biski pakraut

Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 18 Jun 2011, 12:15
by Username
Siuo atveju kalba neina apie mirusius akumus.
Akumai gyvi. Reik kad jie nemirtu.
Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 18 Jun 2011, 13:13
by mindaugasa vol.2
eziukai, idomumo delei bandziau pakelti viena akuma. reikia daug kartu ijungti-isjungti pakroveja. kadangi jis is pradziu kazka daro, bet, kaip ir rasei, jei nesigauna tai tuo viskas ir pasibaigia.
Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 18 Jun 2011, 16:41
by Teo
iskrauta iki 2-3 voltu akuma, jei ir prikelsi, tai jis nelaikys krovimo, bus silpnas. tokioj situacijoj dazniausiai buna kaput - net nepasikrauna iki 12 V. as naudoju is jutos pirkta Ctek pakroveja - turi tiek desulfatacijos, tiek palaikymo funkcijas- gali laikyt prijungta pakroveja neribota laila. tiesa, kaip Jozikas sake, jis ima akumus nuo min 6 V iskrovimo - visisko lavono neprades krauti. Bet yra budas apgauti krovikli - lygiagreciai sujungti du akumus , gyva ir mirusi, ir prijungti krovikli. taip palaikius apie valanda kita, ta kur pilnai iskrautas, pasikraus iki 6V, ir tada jau pasileis deaulfatacija ir krovimo pocesas
Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 18 Jun 2011, 16:45
by Teo
turiu ctek multi xs 3600 - tinkamas ir auto amumams krauti. kaina apie 200 lt - tikrai verta investicina i garaza
Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 18 Jun 2011, 19:06
by tckd
Teo wrote:turiu ctek multi xs 3600 - tinkamas ir auto amumams krauti. kaina apie 200 lt - tikrai verta investicina i garaza
as kartais is tomaseno sita cteka inkertu tai paantrinu dziugina. sverige!

Re:
Posted: 20 Jun 2011, 23:33
by tckd
w919 wrote:mindaugasa wrote:mano ziniomis, akumuliatorius shaltyje savaime issikrauna daug leciau nei silumoje. sorry, tai kam iskrovinet?
cia vot netycia garaze i ranka ikrito akumo instrukcija, tai isiterpsiu tarp egzpertu su tokiais pastabais:
Its recommended to charge the battery every few months during the storage period. If the average room temperature is between 20 to 30C recharge every
4 months; if the average room temperature is under 20C, recharge the battery every
8 months.

Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 21 Jun 2011, 09:23
by Motowowere
Dar galima nusipirkti motacykliu be akumo,nereikes papildomu prablemu.Kikas vyrams

Re: Re:
Posted: 23 Jun 2011, 13:01
by Username
tckd wrote:w919 wrote:mindaugasa wrote:mano ziniomis, akumuliatorius shaltyje savaime issikrauna daug leciau nei silumoje. sorry, tai kam iskrovinet?
cia vot netycia garaze i ranka ikrito akumo instrukcija, tai isiterpsiu tarp egzpertu su tokiais pastabais:
Its recommended to charge the battery every few months during the storage period. If the average room temperature is between 20 to 30C recharge every
4 months; if the average room temperature is under 20C, recharge the battery every
8 months.

Kai perki mota, gauni manuala. Kawos (-u) manualuose surasyti skaiciai ir akumo laikymas. Kuo zemesne temp - tuo laiko trumpiau.
Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 25 Jun 2011, 17:13
by ezhiukas
ble, koks dar manualas? Taigi salvage mc

Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 29 Aug 2011, 09:25
by Username
Prikeliu tema i tema.
Man reikia nuotraukoje apibraukto laido. Ten turbut eina standartine fishke....nuo kur pradeti ieskoti? Noretusi gatavo produkto (DIY bus planas B).
Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 29 Aug 2011, 09:33
by zil130
Lemonos krautuvėje, laidelis su antgaliais galima užpresuot.
Beje ką tik įgytas akumas iš Bikeshopo, lenkiškas, tai kokybiškas?
Lenkiškoje instrukcijoje įskaityta kad kraunama 1/10 akumo talpos, su sąlyga, kad talpa buvo 8Ah tai knisausi po dirbtuves, nes žinojau, kad yra kažkur blokelis, kurio krovimo srovė išėjime neviršija 1A. ir radau, va jums ir tobulas krovimo devaisas. Šlovė netvarkingam sandėliui, nes tvarkingame jau seniai būtų nušvilpta viskas.
Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 29 Aug 2011, 09:37
by tckd
turetum ctek pakroveja kuris kaip tik krauna 0,8 A tai baiksopas neturetu prie ko prisikabint kai nusprogs, o dabar tai 1A taigi pize perkaitinamas nanet.

Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 29 Aug 2011, 09:39
by storms
manau, kad gausis DYI
mes galim patiekti optimeito laida su saugikliu
Re: apie irengini akumo palaikymui per ziemos sezona
Posted: 29 Aug 2011, 09:49
by Username
DIY tai gausis paliubomu, bet noreciau rasti ciela dalyka srazu