Posted: 03 Jul 2006, 15:39
Aisku viena kad ten greitis nedidelis, nedaugiau 100+ km/h taigi NIEKO BAISAUS.
Nesustosi nuo 120 iki 0, ir nesustosi iki 30 bet sumazinsi greiti 40 % ir jau bus niekingi 70km/h, kaip jau minejau cia ne pasaulio pabaiga.
Stabdysi esant tiesiai ir kiek pavyks, tiek, poto dar biski gulant o poto jau i pievas.
Nesustosi nuo 120 iki 0, ir nesustosi iki 30 bet sumazinsi greiti 40 % ir jau bus niekingi 70km/h, kaip jau minejau cia ne pasaulio pabaiga.
Stabdysi esant tiesiai ir kiek pavyks, tiek, poto dar biski gulant o poto jau i pievas.