Page 2 of 2

Posted: 01 Mar 2007, 20:59
by gonzas
o man tas autotuning sake kad atsius i aleksoto turgu (kaip velnias ir sake), ale jau praejo 3 dienos po sroko (turejo but 1dieni), taip ir negavau ir nepaskambino ir tt.



nzn ka daryt.

Posted: 01 Mar 2007, 23:49
by Velnias
Lauk iki sestadienio. Jei nebus - skambink.

Re: Veidrodeliu stiklai

Posted: 02 Mar 2007, 09:55
by Yvl
Arvis wrote:Patarkit kur vilniuj ispjaut stikliuka:

ozo g. nesiulyt bo ten jau susipykau,
rasu 3. ir verkiu g. neturi pilkos spalvos.....patarimai.

Sake kazkur kalvariju turguj daro...gal zinot tiksliau kur ?
arvi, tie is Ozo g. garaziuku dar turi filEla Paneriu g. prie Svaros Broliu. Nebandysi? :)

Re: Veidrodeliu stiklai

Posted: 02 Mar 2007, 10:20
by Arvis
Yvl wrote:
Arvis wrote:Patarkit kur vilniuj ispjaut stikliuka:

ozo g. nesiulyt bo ten jau susipykau,
rasu 3. ir verkiu g. neturi pilkos spalvos.....patarimai.

Sake kazkur kalvariju turguj daro...gal zinot tiksliau kur ?
arvi, tie is Ozo g. garaziuku dar turi filEla Paneriu g. prie Svaros Broliu. Nebandysi? :)
yra toks planas jei kalvariju turgui neisdegs :)

Posted: 05 Mar 2007, 20:29
by Dainiakas
a vot kaune reiketu kam tai pasakyciau!
o dabar PASLAPTIS

Posted: 08 Mar 2007, 12:51
by Arvis
Na va...Paneriu g. 34...jokiu klausimu 25lt ...kokibe patenkinama. Rekomenduoju.

Posted: 08 Mar 2007, 12:55
by Renaz
25 Lt. ir originalus HD veidrodelis =D>

Posted: 08 Mar 2007, 13:07
by Arvis
Renaz wrote:25 Lt. ir originalus HD veidrodelis =D>
na nevisai, apie 10USD veidrodelis, bet reik iskaiciuot siuntima.

Posted: 08 Mar 2007, 13:33
by Renaz
Kas nevisai? Sakau isleidai 25 Lt ir pasidarei originalu HD veidrodeli! A ne? Kai sakau?

Posted: 08 Mar 2007, 13:38
by Arvis
Renaz wrote:Kas nevisai? Sakau isleidai 25 Lt ir pasidarei originalu HD veidrodeli! A ne? Kai sakau?
originalus veidrodelis turi uzrasha ir HD logotipa stiklo apacioj...
skaitau uz 25 padariau custom HD veidrodeli, kuris tam tikrais parametrais gal netgi geriau nei originalus. Beje uz kitus 25 usd jau nupirkau nauja komplekta ebay :) Lietuvos pastas gales vel sekmingai sudauzhyt.

Posted: 08 Mar 2007, 15:40
by mindaugasa
Arvis wrote:Na va...Paneriu g. 34...jokiu klausimu 25lt ...kokibe patenkinama. Rekomenduoju.
+1 Arviui