Posted: 01 Mar 2007, 20:59
o man tas autotuning sake kad atsius i aleksoto turgu (kaip velnias ir sake), ale jau praejo 3 dienos po sroko (turejo but 1dieni), taip ir negavau ir nepaskambino ir tt.
nzn ka daryt.
nzn ka daryt.
arvi, tie is Ozo g. garaziuku dar turi filEla Paneriu g. prie Svaros Broliu. Nebandysi?Arvis wrote:Patarkit kur vilniuj ispjaut stikliuka:
ozo g. nesiulyt bo ten jau susipykau,
rasu 3. ir verkiu g. neturi pilkos spalvos.....patarimai.
Sake kazkur kalvariju turguj daro...gal zinot tiksliau kur ?
yra toks planas jei kalvariju turgui neisdegsYvl wrote:arvi, tie is Ozo g. garaziuku dar turi filEla Paneriu g. prie Svaros Broliu. Nebandysi?Arvis wrote:Patarkit kur vilniuj ispjaut stikliuka:
ozo g. nesiulyt bo ten jau susipykau,
rasu 3. ir verkiu g. neturi pilkos spalvos.....patarimai.
Sake kazkur kalvariju turguj daro...gal zinot tiksliau kur ?
na nevisai, apie 10USD veidrodelis, bet reik iskaiciuot siuntima.Renaz wrote:25 Lt. ir originalus HD veidrodelis
originalus veidrodelis turi uzrasha ir HD logotipa stiklo apacioj...Renaz wrote:Kas nevisai? Sakau isleidai 25 Lt ir pasidarei originalu HD veidrodeli! A ne? Kai sakau?
+1 ArviuiArvis wrote:Na va...Paneriu g. 34...jokiu klausimu 25lt ...kokibe patenkinama. Rekomenduoju.