Page 2 of 2
Posted: 09 Mar 2007, 14:06
by Arvis
mindaugasa wrote:as paprikolu pasileidau ta gps fychersa per mabyla. na kagi? gaidys!
aciu
efkunai: tai mesk i binarus (omni.travel.binarus) ar dar kureinors?
susitiksim kacergoj, atsiskaitysiu!
gedeminai, tu irgi mesk.
visi meskit!
mindaugai papasakok kas nepatiko.
Posted: 09 Mar 2007, 14:52
by gediminas
jei neklystu yra tomtom mobilkom ant symbiano.
Posted: 09 Mar 2007, 15:00
by gediminas
mindaugai check the pm. Busiu "atviras" iki 24h nakties, paskui eisiu miegot

Posted: 09 Mar 2007, 17:53
by mindaugasa
Arvis wrote:mindaugasa wrote:as paprikolu pasileidau ta gps fychersa per mabyla. na kagi? gaidys!
aciu
efkunai: tai mesk i binarus (omni.travel.binarus) ar dar kureinors?
susitiksim kacergoj, atsiskaitysiu!
gedeminai, tu irgi mesk.
visi meskit!
mindaugai papasakok kas nepatiko.
tai refresh greitis tiktu nebent pesciom vaikstant londone ir jei pasiklydai. judant greitai niekaip.
arba jei yra kitas budas naudotis, as nezinau ir nemoku.
Posted: 09 Mar 2007, 19:43
by efk0nas
gediminas wrote:jei neklystu yra tomtom mobilkom ant symbiano.
Ir tą turiu. Bet pas mane pats naujausias Symbian'as v. 9.1 (dar kitaip uiq3), o Å