gal ne visai off topic'as?
berods dijejus yra prakutes siuo (GPS) klausimu ir gedeminas.
brangus ponai, kokia yra situacija su rytu europos (iskaitant brangia lietuva) zemelapiais tomtom imtuvams (ar ne iGO sistema tik?)
yra-nera? pirkti-vogti?
aciu
yra tomtom eastern europe 5-taj tomtom versijai. Gana neblogas. Vazinejau karta bandydamas po Vilniu. Net virsuliskiu skersgatvis buvo!
iGo, jei neklystu, neturi Lietuvos.
Subjektyvus ispudziai is paskutines keliones (LT-A-LT) naudojant iGo ir TomTom. TomTom kur kas optimaliau paskaiciuoja kelia, nei iGo. T.y. geriau sudeda svorius. iGo gal kazkiek sudetingesnis. TomTom anglu kalba aiskiau skamba, nei iGo. LT nenaudojau, nes lievai igarsinta. TomTom yra tylesnis ir teikia maziau bereikalingos informacijos.
paklausiu ir as
kadangi pigej (turbut vogtas) pirkau mabilka, ir joje yra symbijozas su kokiutai GPS fychersu. nokios GPS imtuvas kainoja apie 350. klausimas: ar yra koks softas tokiai mabylkai (E60) kuris apima ir lietuva? ar verta is vis su mabylkos GPS zaist?
storms wrote:paklausiu ir as
kadangi pigej (turbut vogtas) pirkau mabilka, ir joje yra symbijozas su kokiutai GPS fychersu. nokios GPS imtuvas kainoja apie 350. klausimas: ar yra koks softas tokiai mabylkai (E60) kuris apima ir lietuva? ar verta is vis su mabylkos GPS zaist?
Nebutinai pirkt nokijos GPS imtuva...tinka bet kuris Bluetooth GPS imtuvas...isbandyta su jau mineta E60.
Del zhemelapiu tai nezhinau, bet siulau paklaust google "Symbian GPS"
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
kur pasaulis ritasi. Zmones tukstancius metu arkliais jodinejo pagal saule ir zvaigzdes orientuodamiesi, o cia visokiu gps prireike. Amebos! Aikit ant gedos stulpo pasedet...