Page 13 of 19
Posted: 24 Dec 2009, 17:03
by Lucas
Sitas mocas stovejo Goodridge stende ir reklamavo ne ka kita, o armuotas stabdziu slangutes.
Edit: paziurejau gamintojo puslapyje ir manau kad cia armuota slanga
manau sitoks gaminys:
"Our exclusive 700-Series Aramid Fibre Braided Hose is the world's lightest flexible fluid transfer conduit for small bore applications in general racing environments."
Posted: 25 Dec 2009, 01:55
by matt
stafas wrote:Kaip tariau, taip ir padariau. Zvaigzdes -1 ir +2 jau namie!!! Is NEC parsiveziau pora suvenyru :
GI pro gear indicatoriu
Stomp gripsus
uzsikIijavai normaIiai stomp gripsus? maniskius reikejo ismesti po sezono nes pastoviai atsikIijuodavo, koI veIiau supIyso. yra kazkokia kita firma situ gripsu, nepamenu ju pavadinimo, tai tie sake Iaiko. zodziu nusivyIiau stomp
Posted: 25 Dec 2009, 14:04
by Lucas
Dar neklijuoti. Nebent Jara jau isbande. Esme yra gerai nuvalyti ir pasildyti. Pas Nava lygiai tokie patys ir nesiskundzia.
Posted: 05 Jan 2010, 16:03
by stafas
Nu, kad jau visus metus buvau geras, tai zmona leido pries Naujus nueiti su draugais i garaza ir pazaisti lego :
visi zaide kas ka: speedo sensoriaus keitima, armuotu slangu instaliavima, voztuvu reguliavima ...
bet buvo ir tokiu (pirstais nerodysim) :
buvo ir EROTIKOS:
Visu tarpeliu neismatavom, bet is tu keliu, kuriuos matavom, tai vienas buvo ant ribos, kitas tarpelis buvo mazesnis uz normos min. o spidometras rodo tik siek tiek daugiau, nei 12000 km.
Viltys, kad viskas bus normoj, ir galima tema nukelti metams , suduzo i sipulius ...
Vakaruska "aplaistem" 2009 derliaus Ferodo 5.1 purslais
to be continued...

Posted: 05 Jan 2010, 17:00
by tckd
ajnasau koks striptizo klubas, dejau pliusz

Posted: 05 Jan 2010, 17:15
by matt
ei saunus garazas

Posted: 06 Jan 2010, 22:58
by wundis
ghgh

patiko reportazas
dar patiko fast bikes kepurele. as irgi tokia turiu

haliavai su zurnalu parejo.
Posted: 10 Jan 2010, 19:34
by stafas
Sestadieni pavyko ismatuoti tarpelius ir issiimti tabletes nuslifavimui.
Paemimo voztuvu tabletes, reik visas iki vienos slifuot:
Tarpeliu norma : 0.11 - 0.19, o turim intervale nuo 0.08 iki 0.1
Tuo tarpu ismetimo voztuvu tapeliai visi iki vieno "ledas":
Norma 0.22 - 0.33, o ismatavus paaiskejo, kad 7 is 8 yra 0.28, vienitelis 0.27.
Pas KAWA nepatiko:
1) kad ismatuot ismetimo voztuvu tarpelius, reik nuimti radiatoriu.
2)Grandines mierkes ant veleneliu zvaigzdziu imanoma pamatyti, tik tada kai isimtas variklis
Problemai spresti buvo panaudotos "HI-TECH" technologijos, ir mierkes susidejom su baltu korektorium
Laukia smagioji, proceso dalis: sudeti atgal viska i savo vietas...
Posted: 10 Jan 2010, 20:28
by matt
pats slifuosi ar vezi kazkur? as saviskes veziau i autoaves servisa europos prospekte, padare viska cyrim byrim
Posted: 10 Jan 2010, 20:32
by stafas
O tai autoaves turi tokias stakles? Nebus taip, kad jie veza kazkur. Jei nepaslaptis, kiek kaztavo ir uz kelias?
Siap jau turiu kontaktus zmogaus, kuris tai daro, dare keliems pazystamiems, irgi ciki.
Posted: 10 Jan 2010, 20:45
by matt
nu nzn, man uz 20lt padare 3, nzn cia pigiai ar brangiai. regis patys daro
Posted: 11 Jan 2010, 01:57
by wundis
uz hi tech paskirstymo grandines laikikli-fiksatoriu +1
EDIT: cia praktiskai panaudota triusiku gumute?
Posted: 14 Jan 2010, 23:28
by stafas
Nagis, taipgis, kaipgis:
1. tabletkos suslifuotos ( 8 vnt. uz 20Lt).
2. tabletkos atgal sudetos, velenelis i vieta pastatytas. Hi tech korektoriaus ir "triusiku gumytes" technologijos pasiteisino visu 110%
3. Viska ka anksciau, minejau, kad nepatiko KAWOJ galima pamirsti, nes pamaciau

, ka tenka praeiti, kad pavyktu ismatuoti voztuvu tarpelius pas Honda CBR600rr 2007. Tiksliau, dar viso kelio nepamaciau, nes tam vieno vakaro neuztenka ....
4. Porno megejams dedu binara su Hondos

, nu patys suprasit

:

Posted: 15 Jan 2010, 08:59
by jara
stafai, negasdink!
nors tikiu, kad 05 metu gondoj viskas bus easy

Posted: 15 Jan 2010, 15:49
by Lucas
Galva pasukta i prieki. Siek tiek daugiau reikia isskerst. Pas Kawa radiatoriu tik atkabini, o cia tikriausiai reiks nuimt. Netrukus suzinosim.