Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

nieks te neissilydys. bet as to nesakiau :) o sezonui pasibaigus patobulinsi ir psio.
be to nuotraukoje tai nesimato, kad ten labai liecia plastikus.
isidek xenona ir nekais
cross cojones PC
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Post by xkuza »

kone demosedici RR pasidarei :}}}
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

kaip tik kazkur turiu h4 xenona!
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Nervai neatlaikė, tai vėl prasmaugiau su moto kedais, šarvais, šalmu, pirštinėm ir... treningu! Pastabėlės:

1. Lęšis šviečia per aukštai ir per daug į kairę. Teks kažkaip reguliuot.
2. Mieste nežinau, kaip važiuot.. Nebent pirma pavara, nes antra ant žemesnių apsukų tąsosi. Fakin racing maps'ai?
3. Lėtai važiuojant, kaista motoras!

o bet tačiau

4. Už miesto atsuki >120 ir visos bėdos baigiasi!
5. Nuo 180km/h treningas neguodžia :oops:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

efk0nas wrote: 3. Lëtai vaþiuojant, kaista motoras!
prachekink, gali but ventiliatorius isimtas :)
race your life
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

sai wrote: prachekink, gali but ventiliatorius isimtas :)
Buvo tokia mintis, bet kai prie garažo užgesinau variklį, išgirdau ramintantį ventiPliatoriaus gaudimą :)

Edit: variklio kaitimu pavadinau 96 laipsnių temperatūrą, kuri gana nemaloniai kaitino treningiuką :bd: Daugiau užkaitęs nebuvo :)
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

tigi cia normali temperarura :) pirmas mocc su tikslia temp. rodmena? iki simta keliu nesuk galvos. ypac tokiu oru
race your life
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Suku suku galvą, kaip čia padaryt priekinės lempos aukščio reguliavimą. Any ideas? Prigalvojau visokių ten gudrių hi-tech rėmelių ir t.t., bet gal genialiausias ir paprasčiausias sprendimas čia pat, už kampo? :-k
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

kad man atrodo be remelio neapsieisi ...

arba izoliacijos (gali ir patobulinimo konkurse tuomet dalyvaut!)
+2/-14
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Pastebėjau tokį "fyčersą", kad, TOLYGIAI važiuojant žemom apsukom (<5krpm nesvarbu kuria pavara), po tam tikro laiko atsiranda savotiškas "burbuliavimas", lyg nedirbtų vienas cilindras or smth. Jei bent truputį atleidi gazą ir vėl atsuki, susitvarko žaibiškai. Jei sukteli prieš tai neatleidęs, kartais iš karto "pramuša", kartais po poros sekundžių gaunasi toks nefigovas trūktelėjimas. Em.. Wtf? Kur ieškot sliekų?
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

reik sukt rankena ir nieks neuzsiburbuliuos.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

efk0nas wrote:Pastebėjau tokį "fyčersą", kad, TOLYGIAI važiuojant žemom apsukom (<5krpm nesvarbu kuria pavara), po tam tikro laiko atsiranda savotiškas "burbuliavimas", lyg nedirbtų vienas cilindras or smth. Jei bent truputį atleidi gazą ir vėl atsuki, susitvarko žaibiškai. Jei sukteli prieš tai neatleidęs, kartais iš karto "pramuša", kartais po poros sekundžių gaunasi toks nefigovas trūktelėjimas. Em.. Wtf? Kur ieškot sliekų?
Panasu i kuro misinio (Power Commanderio reguliavimo) problema. Bet gali buti ir zvakes, voztuvų tarpeliai, arba ismetimo voztuvas (prie Lukoilo vadinasi "egzupas"). Skaitau internetu vistiek nepataisysi, varyk pas meistra. :)
How do you get fast lap times? With ease.
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Kaltas exup'as. Tiksliau jo nebuvimas.
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Vito wrote:Kaltas exup'as. Tiksliau jo nebuvimas.
Tai Q daryt?
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

efk0nas wrote:
Vito wrote:Kaltas exup'as. Tiksliau jo nebuvimas.
Tai Q daryt?
Lengviausia nesukt dël to galvos.
Post Reply