Page 15 of 19
Posted: 29 Apr 2008, 16:37
by Renaz
Baisu. Tokiu greiciu kaip i siena!
Paklausiu. Chebra, juk akivzidziai trasa nera saugi. Nx jus ten vaziuojat? Suprantu, kad nera kur, bet tai gal geriau sveikam bet nepasitenkinusiam, nei pasitenkinusiam, bet be sveikatos? Situacija slyksti, bet rankos-kojos gi ne valdiskos...

Posted: 29 Apr 2008, 16:41
by zhaltas
as galvoju irgi kad kliude kojele...
bet tai kur guli draiveris... neskaitant kad dar toj vietoj ant trasos detaliu, benzo antifrizo and so on... Teisejas 10min stovejo nulipes ir mojavo geltona veleva ( "mol acargiai kliutis trasoje...") kol ziurovai nepadare tvarkos... Ten ziauriai mazai truko iki darvienos ir dar greiciausiai didesnes nelaimes...

Posted: 29 Apr 2008, 16:41
by Username
Renaz wrote:
Baisu. Tokiu greiciu kaip i siena!
Paklausiu. Chebra, juk akivzidziai trasa nera saugi. Nx jus ten vaziuojat? Suprantu, kad nera kur, bet tai gal geriau sveikam bet nepasitenkinusiam, nei pasitenkinusiam, bet be sveikatos? Situacija slyksti, bet rankos-kojos gi ne valdiskos...

Tikrai taip. Atrodo smagu butu pasukioti kad ir paprastus ratus ten, bet kai pagalvoji apie tuos stulpus ir duobes tai kazkaip vis praeina noras.
Posted: 29 Apr 2008, 16:50
by mindaugasa vol.2
ziaurus krashas, nu nx
del vaziuot-nevaziuot: ne rezultatams galima vaziuot, jei proto yr. per varzybas turbut biski kitaip viskas. nx tuos atboinikus
Posted: 29 Apr 2008, 16:51
by Nauris
priekis, nespejo matyt pakaba dasireguliuot
bet nx ta tvora ten? ten gi lygus laukas, bicas butu paciuzes ir viskas
truksta zodziu
Posted: 29 Apr 2008, 16:53
by Vito
Renaz wrote:
Baisu. Tokiu greiciu kaip i siena!
Paklausiu. Chebra, juk akivzidziai trasa nera saugi. Nx jus ten vaziuojat? Suprantu, kad nera kur, bet tai gal geriau sveikam bet nepasitenkinusiam, nei pasitenkinusiam, bet be sveikatos? Situacija slyksti, bet rankos-kojos gi ne valdiskos...

Tokiu atveju isvis reikia mesti motociklizma. Gatvej bet kuriuo atveju nesaugiau, nes yra kiti dalyviai. Kaip rodo patirtis - dauguma abaliai.
Ziede viskas priklauso tik nuo paties. Nori leki, nori ramiai vaziuoji.
Posted: 29 Apr 2008, 16:55
by Yvl
Nauris wrote:bet nx ta tvora ten? ten gi lygus laukas, bicas butu paciuzes ir viskas
truksta zodziu
nutaigi kad tokiu filmuotoju nenusivezhtu su savim beciuozdamas ... jau musu tautiecio neuztverk - tai vidury apexo stoves su kamera blia... (cia buvo ironija, kasnesupratot)
ale o bet paliuomu tvora iskart salia trasos yra nesamone totali...
Posted: 29 Apr 2008, 16:55
by Nauris
Vito wrote:Renaz wrote:
Baisu. Tokiu greiciu kaip i siena!
Paklausiu. Chebra, juk akivzidziai trasa nera saugi. Nx jus ten vaziuojat? Suprantu, kad nera kur, bet tai gal geriau sveikam bet nepasitenkinusiam, nei pasitenkinusiam, bet be sveikatos? Situacija slyksti, bet rankos-kojos gi ne valdiskos...

Tokiu atveju isvis reikia mesti motociklizma. Gatvej bet kuriuo atveju nesaugiau, nes yra kiti dalyviai. Kaip rodo patirtis - dauguma abaliai.
Ziede viskas priklauso tik nuo paties. Nori leki, nori ramiai vaziuoji.
nevaidink didvyrio

Posted: 29 Apr 2008, 16:55
by Renaz
As ir nesuprantu kam ta tvora ten? Kad briedziai is misko i kelia neizbegtu?
Juk niekas nepraso kazko kurti. Galetu bet sienas aplink trasa nurinkt, ziurovus kitoj pusej trasos susodint ir visiems gerai! Skaitau lazha totali is NZ puses. Kitavertus matyt jiems px.
Dar paklausiu, kai vyksta tokios varzybos, keliami kakzokie saugumo reikalavimai trasai? Jei pvz Balsiuose butu ikudrdinta trasa, taip pat sekmingai ten belenkas detis galetu?
Posted: 29 Apr 2008, 17:01
by Vito
Nauris wrote:
nevaidink didvyrio

Ar tave vercia kas nors vaziuoti ziede? Ne.
Tai nesnekek bile tik sneket. Protestuotojas blin. Cia ne armija, prievartos ner.
Pastatysi nauja zieda - melsiuos tau kiekviena diena.
Posted: 29 Apr 2008, 17:05
by Nauris
Vito wrote:Nauris wrote:
nevaidink didvyrio

Ar tave vercia kas nors vaziuoti ziede? Ne.
Tai nesnekek bile tik sneket. Protestuotojas blin. Cia ne armija, prievartos ner.
Pastatysi nauja zieda - melsiuos tau kiekviena diena.
nu nu, daryk kaip tau iseina
Posted: 29 Apr 2008, 17:19
by zhaltas
Renaz wrote:As ir nesuprantu kam ta tvora ten? Kad briedziai is misko i kelia neizbegtu?
Juk niekas nepraso kazko kurti. Galetu bet sienas aplink trasa nurinkt, ziurovus kitoj pusej trasos susodint ir visiems gerai! Skaitau lazha totali is NZ puses. Kitavertus matyt jiems px.
Dar paklausiu, kai vyksta tokios varzybos, keliami kakzokie saugumo reikalavimai trasai? Jei pvz Balsiuose butu ikudrdinta trasa, taip pat sekmingai ten belenkas detis galetu?
Tvora ten tam kad ziopliai nelistu i trasa, ir va jei toks ivykis ju nenusiveztu... nes butu nusivezes mocas tikrai ne viena. Apsaugos kaip tokios isvis gi nera per varzybas, tie patys senukai kurie vadinasi teisejais ir viskas. Anskciau bent kareivius sustatydavo, bet kas is tu kareiviu jei jie dar zioplesni uz bet kuri girta ziurova...
O niekam nepaslaptis kad ir pac NZ statytas volgom ir ziguliam...
Poziuris toks ir nieko ten nepadarysi, REIKIA prastumt varzybeles ir pasidalint litus... Cia vat pagrindinis tikslas ir yra. O kadangi kitu variantu Lietuvoj kaip ir nera, tai jiem visai gerai sekasi tuos savo tikslus vykdyti...
Posted: 29 Apr 2008, 18:12
by mrx
Jei pastebit, tai trasa atnaujinama po biski. Ateis laikas ir makuskei ir Lemano sleniui. Viska is kart neatnaujinsi, milijonus kainuoja. Geriau vietoj tusciu kalbu paskirt dali energijos diskusijom ir pasiulymam ziedo komitete, jei toks yra, susitikt su NZ vadovais ir diskutuot.
Posted: 29 Apr 2008, 18:22
by Nauris
mrx wrote:Jei pastebit, tai trasa atnaujinama po biski. Ateis laikas ir makuskei ir Lemano sleniui. Viska is kart neatnaujinsi, milijonus kainuoja. Geriau vietoj tusciu kalbu paskirt dali energijos diskusijom ir pasiulymam ziedo komitete, jei toks yra, susitikt su NZ vadovais ir diskutuot.
noreciau isigyt 117 (balta kawa) foto.
jei nesunku paskaiciuokit, ir visa info i
[email protected]
aciu
Posted: 29 Apr 2008, 18:59
by mrx
Nauris wrote:mrx wrote:Jei pastebit, tai trasa atnaujinama po biski. Ateis laikas ir makuskei ir Lemano sleniui. Viska is kart neatnaujinsi, milijonus kainuoja. Geriau vietoj tusciu kalbu paskirt dali energijos diskusijom ir pasiulymam ziedo komitete, jei toks yra, susitikt su NZ vadovais ir diskutuot.
noreciau isigyt 117 (balta kawa) foto.
jei nesunku paskaiciuokit, ir visa info i
[email protected]
aciu
O.K. atsiusiu foto isklotine su informacija