Page 17 of 19

Posted: 23 Apr 2010, 19:35
by didzhej
idomumo delei reiketu gal nuotraukas is priekio nuo zemes padaryti, sportinio ir paprasto - tada SUDERINTI masteli ir paziureti kur ten lasekas kabo

Posted: 23 Apr 2010, 20:29
by jara
blyn, noreciau dabar stafai turet Tavo sc0 arba sc1 :)

Posted: 23 Apr 2010, 20:59
by stafas
vis dar turiu kelias, tiesa laba grazus komplektas ( 14 ratu) siandien kaip tik susirado nauja seiminka...

Posted: 23 Apr 2010, 23:26
by jara
tai kad tuo atveju man jas ryt reikia jau detis ant ratlankiu, o taip muset neseis :)

Posted: 23 Apr 2010, 23:33
by nitruxa
a jei as su pilot poweriais atvaziuosiu priimsit i savo shajka? :))

Posted: 25 May 2010, 10:09
by stafas
Batonas NZ padeda atgaivinti skyreli...

ir iskart " vapros na zacipku" :

Image

Pakojis nuluzes, nors turejo uzsilenkti. Kodel neuzsilenke? Pries sita track day'sa issukau atramini varzta is pakojo.

Ar nebus kad su tuo pimpaliuku pakojis graziai uzsilenkineja, o be jo, pakoike gali uzsilauzti ir neuzsilenkti. Juk nemanau kad inzinieriai juos isuke is neturejima ka veikti...

Posted: 25 May 2010, 10:14
by mindaugasa vol.2
imho, varztas gulant pirma pradeda remtis ir gal is tiesu uzlenkia pakoja. taciau jei jau gulei, tai paakojos - maziausias nuostolis ir neaisku ar su varztu butu islike?

Posted: 25 May 2010, 10:18
by stafas
Mindaugai, as cia ne apie nuostuolius, turiu as ta pakoji, atsargini, tai cia maziausia problema.

as bandau rasti griuvimo priezasti. Nes seniau irgi kabindavau pakoikem sakiuose, bet sikna tik siek tiek slysteldabo, i tai buvo su isuktu varztu, o dabar varzta issukau ir se tau boba devintines... var ir suku galva, ar tai tik sutapimas, ar ne ..

Posted: 25 May 2010, 10:21
by mindaugasa vol.2
bbz. nieks nepasakys. as esu kabine ir su nelankstoma pakoja ir su sonine-atramine kojele, padrozi, nemalonu ir tiek. kad pakeltu sikna ant pakojkes tai reikia kazkaip naglai-staigiai ir daug versti. priesingu atveju, pajunti, kad droziasi ir biski pasitaisai. nu?
tegu storms paraso.

Posted: 25 May 2010, 10:33
by atmaskis
mastau, kad ant sakiu antros dalies vidineje puseje yra iduba. Gal kai vaziuoji uzsiguldes ir dar vaziuokle iduboje smarkiai suseda tai ir gaunasi tas staigus kontaktas pakojo su danga?? Ir nera laiko kada pasitaisyti?

Posted: 25 May 2010, 10:36
by storms
skaitau viskas priklauso kuriuo momentu kabini:
a) ar jau pilnai paguldes ir varai lanku ir tada uztaikai ant asfalto nelygumo
b) ar guldydamas, kai guldai, pradeda remtis, o tu vis dar guldai
skaitau b variante pameti kuri nors is ratu

Posted: 25 May 2010, 10:42
by stafas
uzpraeitam trackday'se kabinau pajoku, biski sikna slystelejo, i kelnes kaktelejau, moca pasitaisiau ir sumazines tempa pravaziavau.

sekmadieni gi buvo garsas dzirkst ir jau ant sono lekiu asfaltu...

Posted: 25 May 2010, 10:43
by Username
Nezinau kazkaip keista kad taip lengvai tie pakojai siekia zeme...gyvenime nebuvau su pakojais nieko palietes :-#

Posted: 25 May 2010, 10:44
by mindaugasa vol.2
stafas wrote:uzpraeitam trackday'se kabinau pajoku, biski sikna slystelejo, i kelnes kaktelejau, moca pasitaisiau ir sumazines tempa pravaziavau.

sekmadieni gi buvo garsas dzirkst ir jau ant sono lekiu asfaltu...
skaitau, vien pakoja gal nebuvo priezastis? pvz, sunkiosios artilerijos - sp sidestandu galejau pirmam posuki daryti dzirrr kiek reikia (ir nudroziau taip), o mocas budavo dead stable.

Posted: 25 May 2010, 10:50
by storms
beje, buna kad kabina ne pakoja, o sonine kojale