Yamaha kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Post by drzet'as »

liankas wrote:kiek zinau tuvlita viska gali, informacija irgi suteiks, kas ir kaip.
Tik vot pas juos kainuoja berods 390Lt
Tai susimoki 390 ir gauni ta sertifikata? Gali jau registruoti ?
no fear
Gangas

Post by Gangas »

drzet'as wrote:Turiu beda ....
Yra motociklas is amerikos ir jam priregistruoti reikia kazkokios pazymos ar nereikia na kad jis atitinka tech reikalavimus ar kazka nlb gaudausi.

Ar tiesiog eini su dokais i regitra ir viskas, gal kas esate su tuo susidure.
kalba vyksta apie yamaha wr450f
Yra du variantai:
1. Pirkai USA naudota (kad ir 1 d.) ir pries tai USA registruota - tada atitikties sertifikata pasidaryt reikia, cia tik pinigu (keliu simtu Lt) klausimas.
2. Pirkai USA nauja ir USA nebuvusi registruota - neuzregistruosi niekaip (cia konkreciai WR atveju, yra kitu gamintoju modeliu, kuriuos uzregistruot imanoma ir naujus).
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Post by drzet'as »

Gangas wrote:
2. Pirkai USA nauja ir USA nebuvusi registruota - neuzregistruosi niekaip (cia konkreciai WR atveju, yra kitu gamintoju modeliu, kuriuos uzregistruot imanoma ir naujus).
Butinai turi buti popieriai su priskirtu numeriu dar JAV?
Jau biskuti nervuojuosi ](*,)
no fear
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Post by drzet'as »

Prisiskaiciau visko o yra galimybe kad yamaha dyleris man priregistruos LT. jai mocas buvo visikai naujas pirktas pries metus is JAV .
no fear
User avatar
cliff
125cc tarp koju
Posts: 204
Joined: 03 Mar 2008, 17:04
Location: Degaline
Contact:

Post by cliff »

drzet'as wrote:Prisiskaiciau visko o yra galimybe kad yamaha dyleris man priregistruos LT. jai mocas buvo visikai naujas pirktas pries metus is JAV .
pirkai jav ar pirkai cia ta kur pirkta jav nauja ir metus lt naudota :)
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Post by drzet'as »

Pirktas jav ir metus cia naudotas bet neregistruotas
no fear
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Post by drzet'as »

zil130 wrote:tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes

Jau beveik tokiomis mintimis ir gyvenu :-k
Bet yamahos dyleris turi galimybe priregistruoti ar visai be sansu?
no fear
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Post by Ziune »

Jo jo, imk ish ziunes. Ziune nori MX'o. Manau su tam tikrais mums zinomais veikejais tikrai galima butu susitarti del registracijos popieriu.

drzet'as wrote:
zil130 wrote:tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes

Jau beveik tokiomis mintimis ir gyvenu :-k
Bet yamahos dyleris turi galimybe priregistruoti ar visai be sansu?
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Post by drzet'as »

Ziune o kas wr450 maza jau ?
no fear
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

sunkus, nivalit, amortizacijos ner, nergistruojamas :albino:
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Post by drzet'as »

zil130 wrote:sunkus, nivalit, amortizacijos ner, nergistruojamas :albino:
o tai kas lengvas ir valit su amortizacija ? Jusu nuomone
no fear
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Krasavykas.
Nx pirk wr neregistruojama kai gali pigiau nupirkt mx.
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Post by drzet'as »

Starteris lempos ...
Daugiau nz
no fear
Gangas

Post by Gangas »

drzet'as wrote:
zil130 wrote:tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes

Jau beveik tokiomis mintimis ir gyvenu :-k
Bet yamahos dyleris turi galimybe priregistruoti ar visai be sansu?
Legaliais budais niekaip, netinka modelio numeris, o jeigu USA dokuose "for off road use only", tai is vis labanakt.
Post Reply