Vairo demferio padetys

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

labai tingiu kelis kartus lupineti demferi ir pilti. bet to dar pagalvojau, kad reikia pasimatuoti tiksliai kieki alyvos.

moderatoriai, trinkit tema!
cross cojones PC
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

andai maciau nereikalinga transformatorine ties Balsiais... Sako ten geros alyvos pripilta buna.. mindaugai?
Peace ДА!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

man pacios transformatorines reikia, bo su tinklais jau nusibodo kariauti, kad instaliuotu galingesne.
o tai ten demferiu alyva pila? durneliai gal??
cross cojones PC
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

mindaugasa vol.2 wrote:o tai ten demferiu alyva pila? durneliai gal??
Nu jei vagey vogia - tai gal gera ta alyva? O kai gera - tai ir demferiui tinka, ir traktariui vietoj salerkos. NevoKtu gi blogo daikto.... kaip skaitai? Va neverausko vartai irgi geri muset buvo, kad nuvoge... :-k

edit:o cia ir planas kuliganas gime - nuleidi(-ziam) alyva, trafukas ishleks oran.. o tada zhiu ir galingesni pastatys?
Peace ДА!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

blogay padetas daiktas ir gera aki sugadina. tautosaka. o siaip tai tie vartai man visai nereikalingi buvo.
cross cojones PC
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

bump.

vakar dar kazkoki webpuslapi varciau apie vairo demferius.
buvo apiemontavimo budus parasyta, jog tas "senoviskas" (ishsilgai baiko pashies, prie shakes vienu galu, kitu prie remo) budas leidzia tiksliau sureguliuoti demferi ir yra technishakai teisingesnis uz "siuolaikini" buda - ant traversos, skersai baikui

skaitau moderatoriai tema gali uzdaryti

beje, prie to paties: hyperpro giriasi, kad yra vieninteliai rinkoje, gaminantys "aktyvius" mechaninius demferius. atsieit, ju veikimas labai panasus i dabar paplitusiu elektronikos valdomu demferiu: prie letu, mazos amplitudes judesiu, demferio slopinimas yra minimalus, o atsiradus staigioms apkrovoms atsidaro kazkoks atskiras alyvos pratekejimo konturas ir slopinimo efektas keleta kartu ishauga.

ka jus i tai?
cross cojones PC
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

mindaugasa vol.2 wrote:prie letu, mazos amplitudes judesiu, demferio slopinimas yra minimalus, o atsiradus staigioms apkrovoms atsidaro kazkoks atskiras alyvos pratekejimo konturas ir slopinimo efektas keleta kartu ishauga.

ka jus i tai?
kažkodėl iškart pagalvojau apie "visasezonines" padangas :-k
How does you do?
Post Reply