Page 3 of 3

Posted: 09 Aug 2006, 13:35
by Username
Sutinki. Apranga svarbu bet kuriuo atveju :)

O del "uzsideda 2 kartus, visiskai nauja,etc" tai primena "bobute tik sekmadieniais tik i baznycia vazinejo, du kartus per metus ,etc..." :D

Posted: 09 Aug 2006, 13:44
by w919
Dar pasakyk kad taip nebuna. :) Ebejui isvis nera bedos atskirti kai matosi istorija. BTW, man sitos aprangos kelnes irgi per ankstos - kai galesiu keisiu.

Posted: 09 Aug 2006, 13:48
by Username
Is serijos "vokieciai spidometru neatsukineja" :D :D


Nu gerai neparinsiu jusu :mrgreen:

Posted: 09 Aug 2006, 13:50
by _hey
gonzas wrote: tiesa, mano ir apranga ir salmas ir pirshtines ir batai ir antkaklis ir conchiai buvo pirkti nauji.
:mp1:
tai jei jau taip gilintis i triusiku naujuma, tai ir dauguma drabuziu parduotuveje buna matuoti kazko anksciau, kam jie nepatiko ir padeti atgal :roll: :mrgreen:

Posted: 09 Aug 2006, 13:51
by w919
davai darom deala - tu pajemi dabar mano apranga ir padarai kad atrodytu kaip nauja? :D nepagaileciau 100 lt jeigu leistum stebet procesa! :DDD
Username wrote:Is serijos "vokieciai spidometru neatsukineja" :D :D


Nu gerai neparinsiu jusu :mrgreen:

Posted: 09 Aug 2006, 13:55
by w919
hey, cia siaip kstati - a ne su tavim bendravom pas dainiu vasaros pradzioj kai keiciau padungas savo karvei? buvai toks jaunuolis su diortu nu?
_hey wrote: tai jei jau taip gilintis i triusiku naujuma, tai ir dauguma drabuziu parduotuveje buna matuoti kazko anksciau, kam jie nepatiko ir padeti atgal :roll: :mrgreen:

Posted: 09 Aug 2006, 14:38
by Rashyd
Toks gyvenimas, kitavertus Juzefai kai i kita barikadu puse stosi, ir aiskinsi parduodu 3 metu senumo varle, dalys tik oem ir is dylerio, jokiu shudu nemalta, vazineta tik per valstybines sventes... ir keiksies kad pabrangiaj niex neperka ir netiki tavo pasakojimais...
Username wrote:Sutinki. Apranga svarbu bet kuriuo atveju :)

O del "uzsideda 2 kartus, visiskai nauja,etc" tai primena "bobute tik sekmadieniais tik i baznycia vazinejo, du kartus per metus ,etc..." :D

Posted: 09 Aug 2006, 14:42
by mindaugasa
nematau problemu pirkti kieno nors pripersta apranga. griuvimo zymiu nepaslepsi, bandziau ir ne karta. senejimo procesai nesiskaito, juokinga.
dabar jei reiketu balsuoti uz viena nauja ar dvi, skirtingu tipu padevetas, balsuoju uz antraji.
jei yra pinigu porai aprangu, sveikinu.
prakaituoti visa laika su viena, tinkama tik pvz. shaltam orui - aciu ne.

Posted: 09 Aug 2006, 14:46
by gonzas
pritariu mindaugui ir uzh tai sau pasiskiriu viena perla :blackeye:

Posted: 09 Aug 2006, 15:23
by Username
w919 wrote:davai darom deala - tu pajemi dabar mano apranga ir padarai kad atrodytu kaip nauja? :D nepagaileciau 100 lt jeigu leistum stebet procesa! :DDD
Username wrote:Is serijos "vokieciai spidometru neatsukineja" :D :D


Nu gerai neparinsiu jusu :mrgreen:

:roll: :?: :?:


Nepagavai :)

Posted: 09 Aug 2006, 15:25
by Username
Rashyd wrote:Toks gyvenimas, kitavertus Juzefai kai i kita barikadu puse stosi, ir aiskinsi parduodu 3 metu senumo varle, dalys tik oem ir is dylerio, jokiu shudu nemalta, vazineta tik per valstybines sventes... ir keiksies kad pabrangiaj niex neperka ir netiki tavo pasakojimais...
Username wrote:Sutinki. Apranga svarbu bet kuriuo atveju :)

O del "uzsideda 2 kartus, visiskai nauja,etc" tai primena "bobute tik sekmadieniais tik i baznycia vazinejo, du kartus per metus ,etc..." :D
Nesikeiksiu ir niekam jokiu priekaistu del "netikejimo" neturejau ir neturesiu nes viskas irodoma o kas netiki - jokiu problemu, ramiai pardavineji tam kas supranta ir nuperka.

Ir taip jau pora Yamahu pardaviau ir ta praejau ir viskas aisku bei norma.

Posted: 09 Aug 2006, 15:26
by w919
pagavau pagavau. tam ir yra galva ant peciu, kad ne del spidometro masina pirktum.
btw, pirma savo apranga pirkau konkreciai padeveta ir dar iplysusia po crasho. daugiau pinigu tada skirt negalejau. manau kad pasielgiau teisingai.

Posted: 09 Aug 2006, 16:11
by _hey
w919 wrote:"kstati"
:-k :dontknow:

i antraja dali atsakome teigiamai. gi tik pora diortu ant vln yra :D tada isvis kazkoks buvo keistas neplanuotas susibegimas - as keiciau padanga pabradui, vienas atkeliavo tuo paciu laiku ziureti, ka dainius siulo (dabar kartu vazinejam), taip pat vienas savo afrikai keite padangas ir galiausiai vaidulis atkeliavo kaliosu kelionei i anglija keisti :mrgreen:

Posted: 09 Aug 2006, 21:19
by mindaugasa
_hey wrote:
w919 wrote:"kstati"
:-k :dontknow:

i antraja dali atsakome teigiamai. gi tik pora diortu ant vln yra :D tada isvis kazkoks buvo keistas neplanuotas susibegimas - as keiciau padanga pabradui, vienas atkeliavo tuo paciu laiku ziureti, ka dainius siulo (dabar kartu vazinejam), taip pat vienas savo afrikai keite padangas ir galiausiai vaidulis atkeliavo kaliosu kelionei i anglija keisti :mrgreen:
ir kaip jis tau patiko??!

Posted: 09 Aug 2006, 22:56
by _hey
mindaugasa wrote:
ir kaip jis tau patiko??!

viktoras, tas su afrika, dainius, vaidulis, jo draugas :?:

patiko :!: