vienos dalies kombezas

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

vienos dalies kombezas

Post by mindaugasa »

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... %3AIT&rd=1

zr. ble. as jau kazkaip valios pastangom susilaikiau ir nebidinau. 500lt. richos vienos dalies kombezas. nu? anglai pramiegojo.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

tavo ziniai, pirkti Richa uz normalus pinigus pas mus yra lazha nes vagiai savu laiku ju priveze ir aprupino visa haneri. daba jei busi su Richa tai visi zinos is ko pirkai ir uz kiek. net jei butum pirkes parduotuvej made-to-measure uz stuke svaru. :)

vuo as pvz noriu tekstilines aprangos. reikalavimai:
-su standziom CE apsaugom
-su isegamu pasiltinimu
-kai pasiltinimas ishsegtas kad gerai vedintusi
-pageidautina neperslampanti
mokeciau dar nezinau kiek bet 1000 lt man yra dideli pinigai.
gal kas ka naudoja ir gali rekomenduot?
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

nu as tai siulau nusipirkus apranga butinai uzsisiuti ant nugaros ebejaus link'a is kur pirkta. arba saskaita. arba "nevogta!"
as richos kazkaip nepastebejau :(
siaip tai man px. dabar variau su nuplyshusia apranga po batono. skaitau, kad zylem turetu daryti gyliai ir absoliuchaiai neishdildoma ispudy.
?
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

na, kaip ponas galejote matyti dvasingame zbore pushynelyje, tai naudoju tekstiline apranga su apsaugom.

striuke PROBIKER, kelnes gi VANUCCI. taip jau nutiko, kad naujo pilno komplekto ant saves neradau, tai pirkau padaliam :)

jokiu pamushalu nera. vasara vaziuojant vedinasi ganetinai neblogai, stovint ant saules / pizda!

saltu oru vaziuojant ner labai bloga situacija, jei po apacia koki plonyti megztuka ar fufajke uzhsidedi.

dabar del lietaus. ant striukes parasyta kad waterproof (kelnes irgi). telefonus, dokumentus ir tt, esant lietui rekomenduoja deti i vidines kisenes. kaip megstantis pamatalinti per lietu, sulijes buvau ne karta. turiu pasakyti kad papuolus i lieta ilgesniam laikui jauciasi tokia dregme viduj (na kaip butum uzhsidejes ne pilnai ishdziuvusia majke), bet shlapumo pozhymiu nera. dregme ir tiek. vienintele vieta kuri kazhkiek leidzia vandeni, tai ties juosmeniu, kur kelniu ir striukes susegimas ish priekio. ilgiau pavaziavus per lietu, ten biski pradeda leisti. nzn kodel, gal todel kad pas mane naked mocas ir visas kunas pilnai mirksta lietuje, ko pasekoje vanduo nuo striukes teka zemyn, o kadangi sedint kunas toj vietoj susilenkia, vanduo ten ir kaupiasi ir prasimusha.

siaip, nelabai ten jo daug prasimusha, dideles bedos nera.
o lyjant dideliam lietui tai kelnes i batus reikia naudoti ne pagal statuta. geriau aju ant virshaus uzhleist, tada nebega vanduo nuo kelniu i batu visu. shtai tokie mano pastebejimai.



:mrgreen:
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

prie to pacio.
neseniai RIDE zurnale perskaiciau apie Crowtree skuras, kurias siuna individualiai pamatave ir jos kainuoja 700 svaru. raso kad laiko geriau uz betkuria brandine is parduotuves!
dar ten buvo pavadinta keletas tokiu firmu, is kuriu viena, Celtic Leathers, yra isikurus Meno saloj! ir netgi, isivaizduokit, jei neturit galimybes nuvaziuot issimatuoti, tai is ju websaito galima parsisiust issimatavimo forma, paprasyt kad storms visaip intymiai ismatuotu ir uzsisakyt!! taipogi yra forma kur galima nusipiest visus norimus logo, uzrasus ir spalvas!
patiko!! chekaut: http://www.celtic-leathers.com/ .
How do you get fast lap times? With ease.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

cia irgi prietopacio, http://www.celtic-leathers.com/police%2 ... %20baa.htm

minde pasakyk jiems kas tai!!
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

w919 wrote:cia irgi prietopacio, http://www.celtic-leathers.com/police%2 ... %20baa.htm

minde pasakyk jiems kas tai!!
obana! skaitau tas is desine nepaims posukio!! bleble, nervai kaip ir nelaiko!

dar noreciau pastebeti, kad visiem zinomame kaip turtingiausiame ekipiruociu atzvilgiu anglu ebejuje, kaip tik kabo crowtree aprangele. negrazi.
tengi bks yra brangiausia eva. paliubomu daugiau negu 1000svaru?! beje viena is labai nedaugelio, pilnai sertifikavusi savo aprangas.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

xaxa, noreciau vel pamatyt tave su ta pilka striuke ir roziniu shalmu!! :)
kaip mineta - dizaina gali susigalvot pats. CE apsaugos yra, pasiuvimas auksciausios kokybes, ismieravimai pagal sudejima. raso kad itin gerai atlaiko crashus, nedyla, neyra. kaina ne kosmine kaip uz kokybiska individualiai pagaminta produkta. man tai patiko. noreciau.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

w919 wrote:xaxa, noreciau vel pamatyt tave su ta pilka striuke ir roziniu shalmu!! :)
kaip mineta - dizaina gali susigalvot pats. CE apsaugos yra, pasiuvimas auksciausios kokybes, ismieravimai pagal sudejima. raso kad itin gerai atlaiko crashus, nedyla, neyra. kaina ne kosmine kaip uz kokybiska individualiai pagaminta produkta. man tai patiko. noreciau.

nesikabink prie mano aprangos, viena karta! ta salma (ir visai ne rozini) pats Neil Hogdson(?) pasirase. man tai abai padejo kulvirsciuojant kacerginej. ne vieno ibrezimo!

tai cia kazkas siuvosi pas tuos chekus, PSI ar kaip?
nors ar tik nebus chekai brangesni?
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

gonzas wrote:na, kaip ponas galejote matyti dvasingame zbore pushynelyje, tai naudoju tekstiline apranga su apsaugom.

striuke PROBIKER, kelnes gi VANUCCI. taip jau nutiko, kad naujo pilno komplekto ant saves neradau, tai pirkau padaliam :)
dekavoju gonzui uz patarima. naudoju Probiker "ziemines" waterproof pirstines - leidzia vaziuoti dvi valandas lietuje iki kol pradeda slapti. viduje kaip ir mineta tik sioks toks nezymus vesumas jauciamas, net nepasakyciau kad dregna. rekomenduociau.

striuke noreciau kad butu kaipnors susegama su kelnem (taip buna?) - gal tada ir vandens ten kur nereikia neleistu. dar butu privalumas imanomai civiline isvaizda (vienspalve pilka butu pats tas) rysium su tuo kad dabar tenka vazineti i darba (kur yra privalomas kostiumas su kaklaraisciu - su raudona odine striuke ir shalmu kartais keistai nuziuri :)).
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

As cai gal ir lazhovai atrodysiu, bet turiu SPIDI sintetine apranga. Kol kas patinka striuke, kelnes ne taip, nors malonu, kad kelnese issisega lietau membrana ir vasara galima vazineti kaip su dzinsais. Dar kelnese malonu, kad yra viduje tinkliukas, del to kelnes neprilimpa prie koju ir galima jas vienaip ar kitaip nusimauti. Per lietu neperlyja. Be membranos kiaras momentaliai.

Striuke su issegamu pasiltinamu, neisegama membrana, daug skyliu velntiliacijai. Vaziuojant gerai, karsta diena sustojus - pezda! Vaziuojant po peresechionoi mestnosti, jei lauke silaciau - pezda, jei smarkiai ariant kokioj diortinej trasoj bet kokiu oru - pezda. Per lietu jauciasi, akd lauke vesiau, vet i vidu neprilyja.

Kai pirkau apranga buvau siek tiek nesusitupejes, ir ieskojau kazkokio universalo. Dabar daryciau kitaip - pirkciau pailginta touringine striuke blogam orui su visokiais goretexais, ir sarvus plius MX maike beigi kelnes siltam orui.

Sakykit ar SPIDI yra blogis i Karolis manim pasinaudojo? :sex:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Pirstines!!!

Pirstines blogam orui BUSE, trigubu sluoksnio. Pasiltinimas, membrana, oda. Vaziuojant pora valandu lynojant neperlijo. Kaina 170 Lt.

Vasarai shitdiortines sintetines pirstines su dirbtine oda ant delnu, tinkliuku tarpupirsciuose. Patinka kai karsta.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

kishkuchiai! visi greitai norit mano hein gericke konbinuotos aprangeles. chacha!
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Renaz wrote:As cai gal ir lazhovai atrodysiu, bet turiu SPIDI sintetine apranga. Kol kas patinka striuke, kelnes ne taip, nors malonu, kad kelnese issisega lietau membrana ir vasara galima vazineti kaip su dzinsais. Dar kelnese malonu, kad yra viduje tinkliukas, del to kelnes neprilimpa prie koju ir galima jas vienaip ar kitaip nusimauti. Per lietu neperlyja. Be membranos kiaras momentaliai.

Striuke su issegamu pasiltinamu, neisegama membrana, daug skyliu velntiliacijai. Vaziuojant gerai, karsta diena sustojus - pezda! Vaziuojant po peresechionoi mestnosti, jei lauke silaciau - pezda, jei smarkiai ariant kokioj diortinej trasoj bet kokiu oru - pezda. Per lietu jauciasi, akd lauke vesiau, vet i vidu neprilyja.

Kai pirkau apranga buvau siek tiek nesusitupejes, ir ieskojau kazkokio universalo. Dabar daryciau kitaip - pirkciau pailginta touringine striuke blogam orui su visokiais goretexais, ir sarvus plius MX maike beigi kelnes siltam orui.

Sakykit ar SPIDI yra blogis i Karolis manim pasinaudojo? :sex:
aciu uz komentarus. buciau dekingas jei tiksliau parasytum modeli, nes ziurint i gamintoju saitus sunku issirinkti pagal paveiksliuka. spidi tikrai nera blogis. ir spidi turi pliusa kad galima nueit i parduotuve ir ja nusipirkt. as butent ir ieskau aprangos blogam orui (dabar dar priedo velkuosi lietaus kombeza delko galutinai atrodau kaip komikas :)) ir pageidautina paprastos isvaizdos, kiek galima panasesnes i kasdieninius drabuzius.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

http://www.spidi.com.br/kit_hornet.htm

Striuke R-Series, kelnes - Stormer. Kelnes nepatiko dar ir del to, kad per kelius gan stipriai verzia pritupus. Teko atlikt pora modifikaciju, ko pasekoje viskas pagerejo.

Rimtam touringui ir vazinejimui nepatarciau. Jei labai rimtai matalint ir keliaut, anot tu paciu keliautoju nieko nera geriau specialiu motocikliniu plosciu. Jokios membranos anei goretexai nepadeda.
Post Reply