NESIKURIA MOCAS

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

dabar 5pries2, kad bus juokingas. kas nors elementaraus, jokiu nanotechnologiju
o gintarastrylika tiesiog pasieme taimauta, kad sukurpti itikinama legenda, a la benzinas sudreko.
na kagi, laukiame :occasion2:
cross cojones PC
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

Taim autas paimtas ne legendai sukurt, o rezultatui patikrint, bo sian jau nebespejau, bet siaip spejimas sakyciau idomus.....
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

Tai va negalutiniais ekspertizes duomenimis (siandien kazko kuro siurblio rele nenori veikt, nors vakar puikiai veike) mocas nesikure del to, kad budamas geros sirdies sumaniau palengvinti po suzeidimo pasveikusiam mocui pirmaji uzvedima....
Ir ka gi manote gerbiamieji???
O gi nieko kaip niekur nieko nusipirkau 2 plastikinius baciokus 98 benzo nors siaip visada naudoju 95 (nu bet gi pirmas kartas :D ) ir supyliau i baka. na o po to seke visas sitas marazmas su daugkartiniu moco kuro sistemos perrinkimu.
Bet jau buvo kilusi abejone, kuri nedave ramiai miegot. Taigi vakar pries sulaukiant biciulio raukiancio elektroj daug daugiau nei as, sumaniau nuvaryti i kolonke ir nusipirkti dar bacioka 95 siaip del viso pikto.
Na ir ka gi truputi pasibovijus su visokiu "Cold start" preparatu purskimu i oro padavimo angas nusprendem nuimti baka (man tai buvo jau koks 54 kartas). Ir stebuklingai nuiminejant kuro padavimo slanga biciu lis apsipyle benzu (jei ji taip galima pavadint). Ir jam kilo itarimas. Taigi jis budamas zymiai labiau patyres tiesiog pauoste ir palaize delne likusi kura. po to liepe ir man palaizyt.
Blia grinas vanduo

:chain: :chain: :chain:
benzo tik tolimas prieskonis is bedos net ir gerti galima butu. ti vat istojrija tokia; benzas kadangi lengvesnis - virsuj, o h2o apacioj deja suzinojome jog Triumph nera zalias mocas ir ant vandens net nesikuria :evil:

Beje tai su manimi nevykusiai pajuokavusiai kolonkei pirmadieni rasysiu meiles laiska su pageidavimais.

Laukite tesinio....
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

va cia tai istorija, primenanti blokados laikus :-k
kolonkes pavadinima i scena, plyz!
cross cojones PC
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

o siaip, biski ne y tema, bet KAS tau sake kad 98 bendzas butu geriau negu 95?
Kaip gali but geresnis benzas tas, kuris xujoviau dega?
Peace ДА!
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

Tai gi kolonke buvo Neste prie santaru.
Plia ten labai daznai piluosi 95 ir viska snorma o 98 pasirodo nelabai koks ....
O del 98 tai cia toks chemijos ziniomis neparemtas pamastymas kad gi daugelis sportiniu motu ir auto varomi butent 98, tai gal geriau :-k

Bet isvadsa persasi tokia kad 95 for ever :rock: :rock: :rock:
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

:dark1: :whipping: :lolol:
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

ziauru :suicide: :surrender: :aiwebs:
less teeth, more tits.
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Nu ką, tai bent sveikinam, kad tos bėdos tiek tebuvo :)
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

gintaras13 wrote:Tai gi kolonke buvo Neste prie santaru.
Plia ten labai daznai piluosi 95 ir viska snorma o 98 pasirodo nelabai koks ....
O del 98 tai cia toks chemijos ziniomis neparemtas pamastymas kad gi daugelis sportiniu motu ir auto varomi butent 98, tai gal geriau :-k

Bet isvadsa persasi tokia kad 95 for ever :rock: :rock: :rock:
"Sportynei auto ir moto" varomi 98-tu nes uzpylus 95-ta pareitu detonacija. O ne del to jog valintu geriau.
Image
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

ta proga parasysiu kad gerai kai yra is ko rinktis perkant 98 benza. pas mumi gudziam sviezio surio kraste tera viena neitin patikima sviezio surio degaline katra prekiauja sitos markes benzu. speju, puse sios rusies kuro menesio apyvartos padarau pats :-#

na ir beje, sveikinimai kad tiek to "gedimo" ir tebuvo!
+2/-14
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

pala pala su sveikinimais. Kaip suprantu, dar neužkūrė? :-$
How does you do?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

El Traxo wrote:pala pala su sveikinimais. Kaip suprantu, dar neužkūrė? :-$
nu ale jeigu užsikurs taip, kaip vienas frakcijos bergas, tai ką aš žinau.. gal geriau tegul tada nesikuria.. :-$
Peace ДА!
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

Ka gi ka gi mocas buvo uzkurtas kai saka is 3 apsisukimo kas ner blogai zinant kad kuro padavimo sistema buvo visiskai tuscia.

Dabar gal kas galetu paorganizuoti gera ora???

Info apie reikalus su kolonke bus veliau.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

bettaibleble zaliotas su bendzyna nerealus... :chain:
Peace ДА!
Post Reply