Page 3 of 3

Re: Natur produkt

Posted: 18 Aug 2017, 09:10
by storms
Kokia garantija, kaf tikrai bus skanus? Kokio senumo bitės?

Re: Natur produkt

Posted: 18 Aug 2017, 19:19
by wundis
Dėl garantijos kreiptis į yuasa atstovus. Bitės pačiame jėgų žydėjime.

Re: Natur produkt

Posted: 18 Aug 2017, 22:26
by El Traxo
Wundi, pamirsai parasyt svarbeuse - del kainos i PM.
Traxui, vietoj padekos, užteks nOlaidos iki pernai kainos.

Re: Natur produkt

Posted: 18 Aug 2017, 23:05
by storms
Bijau, kad traxai gali atrabotanas vaškas tekt...

Re: Natur produkt

Posted: 19 Aug 2017, 18:22
by mindaugasa
turiu pastebeti: dvi lietuvos. ruokisky medaus ner, o maletuose - daugiau negu pernai. vienok, kainos visur vienodos. kokia drama!

Re: Natur produkt

Posted: 21 Aug 2017, 12:49
by wundis
Skaitau, keliames visi į Malėtus, auginam bites ir dalinames viršpelniais (t.y. už viršpelnius perku tepalą iš stormso, anas už viršpelnius perka medų, taip ir sukam ratu kol BVP nepriartės prie begalybės).

Re: Natur produkt

Posted: 21 Aug 2017, 23:39
by zil130
mindaugasa wrote:turiu pastebeti: dvi lietuvos. ruokisky medaus ner, o maletuose - daugiau negu pernai. vienok, kainos visur vienodos. kokia drama!
Skaitau Molėtuose daugiau pravažiuoja visokių, klausinėja, bbž ko nori. tai ko gi nepadulkinus, taip ir prisirenka daugiau medaus. :ruko:

Re: Natur produkt

Posted: 23 Aug 2017, 13:57
by tckd
zil130 wrote: Skaitau Molėtuose daugiau pravažiuoja visokių, klausinėja, bbž ko nori. tai ko gi nepadulkinus, taip ir prisirenka daugiau medaus. :ruko:
klausinėja vis kelio i magadana?

Re: Natur produkt

Posted: 02 Jul 2018, 23:39
by wundis
Tai kolektyvas. Kam šviežio medaus?

Būsiu sostinėje trečiadienį. Prašau rašyti sms.

Re: Natur produkt

Posted: 04 Jul 2018, 18:32
by Dzuku_Briedzis
4W50? Į dvirkos šakes tiks?


Sent from my iPhone using Tapatalk