Page 3 of 3
Posted: 10 Jan 2007, 14:36
by w919
pirkau CBR 929 RR varikli is Anglijos:
nusiunciau uzklausima i siukslynus "reikia variklio, be periferijos, ipurskima, ecu ir kt. xujnia turiu". kita dienai vienas atraso YRA! leds, 4K myliu rida, tik vienakart keistas tepalas, 650 svaru ir tavo.
nu brangu, galvoju,- ebay tarp 300-500 eur pasitaikydavo. bet vaziaves mazai (tas veliau pasitvirtino - dirba kaip naujas), srotas patikimas, skaitau reikia jamt.
nu derinau dar dvi savaites atvezima, kaiptik pries Velykas buvo, visi knygnesiai jau grize i LT ir pan. kazkaip radau viena veikeja kad paimtu is kazkurio Londono pakrascio, uztai 50 svaru atrodo, ir parveztu iki LT -dar 60 svaru jei gerai pamenu

long story short - kai pasijemiau paaiskejo, kad motoras be sankabos, genero, starterio - zodziu visai plikas. kai paklausiau watafak - sako gi sakei kad nieko nereik, tik variklio!!
tai va, gavosi variklis tikrai geras, bet NEPIGUS.

zodziu uotshaut!!!
Posted: 10 Jan 2007, 14:58
by Dainiakas
na as radau tokius variklius 2 abu in .de na pavasaris dar toli reikia ieshkot. o tai ka tu man daugiau gali pasiulyt?
Posted: 10 Jan 2007, 15:02
by w919
nieko! derink parvezima ir pirk! tik butinai prasyk bent kokio invoico su variklio nr, kad pvz. sumanes parduot motocikla Regitroj neturetum bedu.
Posted: 10 Jan 2007, 15:05
by Arvis
Dainiakas wrote:na as radau tokius variklius 2 abu in .de na pavasaris dar toli reikia ieshkot. o tai ka tu man daugiau gali pasiulyt?
As siulau pavasario nelaukt, bo kainos iki pavasario tikrai nebekris.
Posted: 10 Jan 2007, 15:20
by storms
Arvis wrote:Dainiakas wrote:na as radau tokius variklius 2 abu in .de na pavasaris dar toli reikia ieshkot. o tai ka tu man daugiau gali pasiulyt?
As siulau pavasario nelaukt, bo kainos iki pavasario tikrai nebekris.
kainos brangs!
Posted: 10 Jan 2007, 16:11
by didzhej
pavasario nebus!
is karto sezonas. nuo siandienos!!!
bled motoro jau REIKIA!
kas cia per :LAUKT:?
Tokio emotikono nezinau!
Posted: 10 Jan 2007, 16:33
by Dainiakas
as nesakau :laukti:? as tiesiog nerandu ble variklio!
tiesa yra linkuvos gatvej Kaune, bet nu bet aciu!!! Narkamanai uz kelias detales betkiek pinigu prasho!!!
:!:
Posted: 10 Jan 2007, 16:37
by Arvis
Dainiakas wrote:as nesakau :laukti:? as tiesiog nerandu ble variklio!
tiesa yra linkuvos gatvej Kaune, bet nu bet aciu!!! Narkamanai uz kelias detales betkiek pinigu prasho!!!
:!:
Sakei gi yra vokietijoj. Beje koks variklis...
Posted: 10 Jan 2007, 17:28
by Dainiakas
nu yra vokieciuose. Suzuki Gs 500 variklis 2 cilindru
Posted: 11 Jan 2007, 15:06
by Arvis
Dainiakas wrote:nu yra vokieciuose. Suzuki Gs 500 variklis 2 cilindru
Nu tai kokios problemos tada? Klausi pardavejo kur jis tiksliai yra, tada skambini vezejam ir klausi kiek kainuos paimt. Tada derini kaina su pardaveju, duodi babkes vezejam ir aleliuja.
Posted: 12 Jan 2007, 10:24
by Dainiakas
taj tiek as ir pats mazdaug supratau,BET vokietys kalba vokishkaj - as lietuvis kalbu rusishkai, anglishkai, lietuvishkai, bet jokiu budu ne vokishkai, na bet ce ishsprendiama problema.
geriau pakonsultukit, ar man nekils problemu del variklio perdejimo? nu serijos numeris ir pan. kazka girdejau, kad lietuvoj perrashant mashinas nebutina pacios mashinos atsivaryt, tik dokumentus atsinesht, gal tas pats ir su motu?
Posted: 18 Jan 2007, 19:28
by Velnias
Jei vis dar ieskai variklio ar daliu - pabandyk dar slibinui i kedainius paskambinti 8-678 28467 - cia tas kur aprangu daug jo autopliuse, bet taip pat veza ir detales - naujas, devetas, pagal uzsakymus, buna mocu srotuose. Pakalbek, gal sutarsi kazka, seip bicas normalus ir sukalbamas. Skambink siandien arba rytoj, nes sestadieni jis kaip tik isvaziuoja, paskui bus tik kita savaitgali.
Posted: 21 Jan 2007, 21:53
by Dainiakas
dekui uz info,
praziopsojau tavo pasiulyma! Kaltas
nu pasiskaimbysiu as jam kita savaitgaly, tikiuosi kanors su tarsim suderinsim. dar iki sezono yra laiko. Labai aciu uz info