Husaberg kampelis
Re: Husaberg kampelis
Prie manes tai is pirmo ar antro kick'o uzvede.. 
Re: Husaberg kampelis
tai jau buvo radesDzuku_Briedzis wrote:Gauni minusa, kad neradai Naujoku kampelio
kaip suprantu isigytas svajoniu martociklas. nu tai dar nelockinam kanpeliuoDel motomanu nezinau, nesilankau... I husabergus dairausi, bet pasirinkimas mazokas kolkas.
less teeth, more tits.
Re: Husaberg kampelis
kanpelio niekas nelockins, tik paskutinis išeidamas išjungia šviesą...
Beje, apie dvasingumus, su sąlyga, kad vis rimčiau tepalu myžčiojo salnyks, buvo nuspręsta keist,
bet tas ėmė ir nustojo myžčiot,
vat prašom, Bergas self-repairing devaisas, o jūs pardvinėjat - GĖDA!
Beje, apie dvasingumus, su sąlyga, kad vis rimčiau tepalu myžčiojo salnyks, buvo nuspręsta keist,
bet tas ėmė ir nustojo myžčiot,
vat prašom, Bergas self-repairing devaisas, o jūs pardvinėjat - GĖDA!
perkele FE-450
Re: Husaberg kampelis
panasu i tiesa, antri meta i pabaiga, tik smaugiamasRammst wrote:vat prašom, Bergas self-repairing devaisas, o jūs pardvinėjat - GĖDA!

less teeth, more tits.
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Husaberg kampelis
prasau netrupinti batono, kampelis kaip tik pribres naujajai kartai (svarbu kad karta teisinga butu), o netolimoje ateityje (kai jau skraidysime i kosmosa (cosmoz?)) bus laikomas pavyzdiniu ir ideologiniu.
idedu nuotrauka sau, prisiminimui

idedu nuotrauka sau, prisiminimui

+2/-14
Re: Husaberg kampelis
kiek pamenu, kikinta netrumpiau 30min, kikino visi. Kaži wundi tu ilgiau kikinai ar važiavai?
Geri kikai, nesusidėvi ilgai...

Geri kikai, nesusidėvi ilgai...

- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Husaberg kampelis
+2/-14
Re: Husaberg kampelis
Eina gandas kad husaberg nebebus, kaina krenta viskas išparduodama 
Re: Husaberg kampelis
aš ir sakau, koks dar išpardavimas, su kiekvienais metais kaina tik aukštyn - raritiets
perkele FE-450
Re: Husaberg kampelis
Iki raritieto reik laukt 50 metu nu tavajam gal jau 40 
Re: Husaberg kampelis
gerbiamasai, raritietu netampama akimirksniu, ne?
kiek kainuos 50 metų senumo Bergas? manau, baisEi daug.
Tai dabar atitinkamai dalinam iš 5 ir JAU gaunam solidną sumą...
kiek kainuos 50 metų senumo Bergas? manau, baisEi daug.
Tai dabar atitinkamai dalinam iš 5 ir JAU gaunam solidną sumą...
perkele FE-450