Page 4 of 19

Posted: 23 Apr 2008, 22:08
by didzhej
kas kur kada
ale drasiai 1,14

Posted: 24 Apr 2008, 08:32
by Vito
storms wrote:labai persiprasau, sirgsiu ne tik uz w, bet ir uz pliksi vito bei uz juliu
dar sirgsiu uz visus twinus ir uz visas karves (skaitau ju neturetu but)
:occasion5:

Posted: 24 Apr 2008, 18:34
by sai
mindaugai vol22 tavo prailgintojas po gonkiu bus pas mane, bo igns neverts gonsciko prafesijas ir sekmadieni sukios varstelius mano pakaboi.tai paimsiu is jo. bet nemanau kad prisukios metra keturiolika :D:D

Posted: 24 Apr 2008, 20:48
by storms
ble, taigi dar ir uz sai sirgsiu

Posted: 24 Apr 2008, 20:56
by mindaugasa vol.2
dekui uz rupesti.
lyg tai sviecias, kad gal pavyks prilekti, bo veiksmas pasirodo sekamdieni.

Posted: 25 Apr 2008, 15:09
by Vito

Posted: 25 Apr 2008, 17:16
by didzhej
Net priekinis ratas su papildomais ratukais, kad nevirstum.. nu Vito, maniau, kad leki, o cia... vaizdzialys nykoks nykoks! :D :D :D

Posted: 25 Apr 2008, 17:30
by El Traxo
ahoy, gerbiamieji.
Kaip ten varžybos sekmadienį - su bilietais? kiek kaštuoja? Vilniaus traktoristai važiuoja?

Posted: 25 Apr 2008, 18:05
by didzhej
gal kas be traktoriu, tik paveizet?
as kaip ir gundausi.

Posted: 26 Apr 2008, 12:04
by El Traxo
Kadangi dalyviai/organizatoriai info frakcijoj netalpina (arba nematau kur)
perpostinu:
Balandžio 27 dieną
10.30 val. prasidės kvalifikacinės varžybos,
13 valandą - pagrindinės lenktynės.

Kas pusvalandį į trasą išvažiuos vis kitų motociklų klasių varžybų dalyviai. Tikimasi, kad iš viso sekmadienį Kačerginėje varžybose dalyvaus 50-60 sportininkų. Laukiama visų geriausių šalies lenktynininkų, tikslios žinios apie dalyvaujančius užsieniečius paaiškės tik po šeštadienį vyksiančios registracijos.
Lenktynininkai šiemet rungsis dėl UAB „Baltic Car Equipment“ įsteigtos taurės.

Varžybas pradės C600 klasės motociklininkai, jie ir C1000 klasės sportininkai trasoje važiuos 8 ratus.
B600 ir B1200 klasių važybų dalyvių laukia 12 ratų,
o pačiais galingiausiais motociklais važiuojančių sportininkų – 16 ratų.
Be minėtų klasių, varžybose dalyvaus „Superstock“, „Superbike“ ir „Stund Riding“ klasių lenktynininkai.

Iš Vilniaus planuoja mint ašai, Yvl, ....?

Posted: 26 Apr 2008, 12:19
by didzhej
on zy baikz?

Posted: 26 Apr 2008, 12:59
by El Traxo
on zy

Posted: 26 Apr 2008, 14:22
by Yvl
jo jo, mani sarashiukan intraukiam :)
donce, storms lyg su viliuku vaziuot zada - kantaktok :)

Posted: 26 Apr 2008, 15:30
by didzhej
as manau, kad su savo vilkiku eisiu lekti, nes kaune turiuriu dar reikala viena /kita, kas nebijo (ir jei seima nevaziuos) galiu pasijamti kartu.
call i rageli 869925968

Posted: 26 Apr 2008, 15:40
by Arvis
as minsiu su masina, ibo neturiu liulkos.