NMSF SPRINT čempionatas III etapas

Viskas apie motociklų sportą
User avatar
speeder
50cc tarp koju
Posts: 95
Joined: 20 May 2008, 18:53
Location: Kaunas

Post by speeder »

Username wrote:Kas cia dabar per gonke? O trasos konfiguracija kokia buvo? Visi vaziavo toje pacioje trasoje? :roll:
siaip tai cia trefke, uztat ir visi vaziavom kartu :) siaip ant prikolo :D aisku paskui paaiskejo kad geriau to buvo nedaryti :D
nuo jusu bajeriu man nestovi
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

speeder wrote:
Username wrote:Kas cia dabar per gonke? O trasos konfiguracija kokia buvo? Visi vaziavo toje pacioje trasoje? :roll:
siaip tai cia trefke, uztat ir visi vaziavom kartu :) siaip ant prikolo :D aisku paskui paaiskejo kad geriau to buvo nedaryti :D
ne ne, as klausiau konfiguracija kokia? visa asfaltini rata?


Ir kodel buvo negerai?
Image
User avatar
speeder
50cc tarp koju
Posts: 95
Joined: 20 May 2008, 18:53
Location: Kaunas

Post by speeder »

buvo kaip mini ziedas, asfaltas visas, kitur buvo zvyriuko kazkokio bet px netrukde :)
o geriau buvo nevaziuot kartu nes keturatis didelis, netilpo trasoj nupiso supermoto nuo vaizdo :)

p.s galiu pasakyt kad padangos is aleksoto uz 60lt, laiko ne ka blogiau nei naujos is vokietijos uz 500 :D
nuo jusu bajeriu man nestovi
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Username wrote:
speeder wrote:
Username wrote:Kas cia dabar per gonke? O trasos konfiguracija kokia buvo? Visi vaziavo toje pacioje trasoje? :roll:
siaip tai cia trefke, uztat ir visi vaziavom kartu :) siaip ant prikolo :D aisku paskui paaiskejo kad geriau to buvo nedaryti :D
ne ne, as klausiau konfiguracija kokia? visa asfaltini rata?


Ir kodel buvo negerai?
visa trasa vien tik asfaltas

negerai buvo todel,kad visi per pikti buvo,kad keturrati praleisti - o tas eme ir "truputi" netilpo i posuki, baksteldamas i SM .
o konfiguracija teks vietomis pakoreguoti ,kad nebutu tokiu nelygumu kai kur.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

motobiker wrote:
Username wrote:
speeder wrote: siaip tai cia trefke, uztat ir visi vaziavom kartu :) siaip ant prikolo :D aisku paskui paaiskejo kad geriau to buvo nedaryti :D
ne ne, as klausiau konfiguracija kokia? visa asfaltini rata?


Ir kodel buvo negerai?
visa trasa vien tik asfaltas

negerai buvo todel,kad visi per pikti buvo,kad keturrati praleisti - o tas eme ir "truputi" netilpo i posuki, baksteldamas i SM .
o konfiguracija teks vietomis pakoreguoti ,kad nebutu tokiu nelygumu kai kur.
Tai gal keturraciui reikia galva biski pakoreguoti kad nereiketu kitu ismusineti?

O trasa cia apskritai kokia? Kartodromas?
Image
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Post by xkuza »

dar vienas juze. CituotojaiNA! Valykit citatas.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

xkuza wrote:dar vienas juze. CituotojaiNA! Valykit citatas.
tu sugriovei mano piramide :evil:
Image
zandrius

Post by zandrius »

Username wrote:
motobiker wrote:
Username wrote: ne ne, as klausiau konfiguracija kokia? visa asfaltini rata?


Ir kodel buvo negerai?
visa trasa vien tik asfaltas

negerai buvo todel,kad visi per pikti buvo,kad keturrati praleisti - o tas eme ir "truputi" netilpo i posuki, baksteldamas i SM .
o konfiguracija teks vietomis pakoreguoti ,kad nebutu tokiu nelygumu kai kur.
Tai gal keturraciui reikia galva biski pakoreguoti kad nereiketu kitu ismusineti?



Atvaryk sestadieni, paziuresim, kaip koreguoji galvas, ir kokius laikus rodai.
Cia tau ne smeli is karjero vogti.....

A.Z.
O trasa cia apskritai kokia? Kartodromas?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

zandrius mars pas naujokus!
Peace ДА!
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

ar bus norinčių iš asfaltininkų sudalyvauti III -ajame etape ? ar ir toliau tik SM ir kvadrikai frontą laikys ? vyrai jūs ar ne vyrai ? :rock:
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

vyrai - vyrų fabrike. Čia - vIrai!
How does you do?
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

El Traxo wrote:vyrai - vyrų fabrike. Čia - vIrai!
ar vIrai ar vyrai jokio skirtumo :D svarbu ant motociklo sėdėtų :rock:
klausiu dar kartą - ar bus norinčių pasivėžint ant asfalto iš asfaltininkų šį šeštadienį ?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

siemet jokiu gonkiu =;
kitais metais - taip!
cross cojones PC
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

mindaugasa vol.2 wrote:siemet jokiu gonkiu =;
kitais metais - taip!
a tai sportserio i gonkes isbandymui nevarysi :D ?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

kitais metais :rock:

edit: sportsterio po kvado ratais nekisiu =; apibraizys
beje, i c klase lysti jau darosi karsta: chebra kol 1.17 neivaziuoja nepatoginasi publikai rodytis!
kur cia tik nuo krosnies i trasa soksi?
cross cojones PC
Post Reply