Page 4 of 5

Posted: 21 Sep 2009, 13:40
by speeder
Username wrote:Kas cia dabar per gonke? O trasos konfiguracija kokia buvo? Visi vaziavo toje pacioje trasoje? :roll:
siaip tai cia trefke, uztat ir visi vaziavom kartu :) siaip ant prikolo :D aisku paskui paaiskejo kad geriau to buvo nedaryti :D

Posted: 21 Sep 2009, 13:41
by Username
speeder wrote:
Username wrote:Kas cia dabar per gonke? O trasos konfiguracija kokia buvo? Visi vaziavo toje pacioje trasoje? :roll:
siaip tai cia trefke, uztat ir visi vaziavom kartu :) siaip ant prikolo :D aisku paskui paaiskejo kad geriau to buvo nedaryti :D
ne ne, as klausiau konfiguracija kokia? visa asfaltini rata?


Ir kodel buvo negerai?

Posted: 21 Sep 2009, 13:43
by speeder
buvo kaip mini ziedas, asfaltas visas, kitur buvo zvyriuko kazkokio bet px netrukde :)
o geriau buvo nevaziuot kartu nes keturatis didelis, netilpo trasoj nupiso supermoto nuo vaizdo :)

p.s galiu pasakyt kad padangos is aleksoto uz 60lt, laiko ne ka blogiau nei naujos is vokietijos uz 500 :D

Posted: 21 Sep 2009, 13:58
by motobiker
Username wrote:
speeder wrote:
Username wrote:Kas cia dabar per gonke? O trasos konfiguracija kokia buvo? Visi vaziavo toje pacioje trasoje? :roll:
siaip tai cia trefke, uztat ir visi vaziavom kartu :) siaip ant prikolo :D aisku paskui paaiskejo kad geriau to buvo nedaryti :D
ne ne, as klausiau konfiguracija kokia? visa asfaltini rata?


Ir kodel buvo negerai?
visa trasa vien tik asfaltas

negerai buvo todel,kad visi per pikti buvo,kad keturrati praleisti - o tas eme ir "truputi" netilpo i posuki, baksteldamas i SM .
o konfiguracija teks vietomis pakoreguoti ,kad nebutu tokiu nelygumu kai kur.

Posted: 21 Sep 2009, 14:11
by Username
motobiker wrote:
Username wrote:
speeder wrote: siaip tai cia trefke, uztat ir visi vaziavom kartu :) siaip ant prikolo :D aisku paskui paaiskejo kad geriau to buvo nedaryti :D
ne ne, as klausiau konfiguracija kokia? visa asfaltini rata?


Ir kodel buvo negerai?
visa trasa vien tik asfaltas

negerai buvo todel,kad visi per pikti buvo,kad keturrati praleisti - o tas eme ir "truputi" netilpo i posuki, baksteldamas i SM .
o konfiguracija teks vietomis pakoreguoti ,kad nebutu tokiu nelygumu kai kur.
Tai gal keturraciui reikia galva biski pakoreguoti kad nereiketu kitu ismusineti?

O trasa cia apskritai kokia? Kartodromas?

Posted: 21 Sep 2009, 14:14
by xkuza
dar vienas juze. CituotojaiNA! Valykit citatas.

Posted: 21 Sep 2009, 14:19
by Username
xkuza wrote:dar vienas juze. CituotojaiNA! Valykit citatas.
tu sugriovei mano piramide :evil:

Posted: 24 Sep 2009, 15:47
by zandrius
Username wrote:
motobiker wrote:
Username wrote: ne ne, as klausiau konfiguracija kokia? visa asfaltini rata?


Ir kodel buvo negerai?
visa trasa vien tik asfaltas

negerai buvo todel,kad visi per pikti buvo,kad keturrati praleisti - o tas eme ir "truputi" netilpo i posuki, baksteldamas i SM .
o konfiguracija teks vietomis pakoreguoti ,kad nebutu tokiu nelygumu kai kur.
Tai gal keturraciui reikia galva biski pakoreguoti kad nereiketu kitu ismusineti?



Atvaryk sestadieni, paziuresim, kaip koreguoji galvas, ir kokius laikus rodai.
Cia tau ne smeli is karjero vogti.....

A.Z.
O trasa cia apskritai kokia? Kartodromas?

Posted: 24 Sep 2009, 15:50
by Yvl
zandrius mars pas naujokus!

Posted: 26 Sep 2009, 17:18
by motobiker
ar bus norinčių iš asfaltininkų sudalyvauti III -ajame etape ? ar ir toliau tik SM ir kvadrikai frontą laikys ? vyrai jūs ar ne vyrai ? :rock:

Posted: 26 Sep 2009, 20:08
by El Traxo
vyrai - vyrų fabrike. Čia - vIrai!

Posted: 30 Sep 2009, 19:35
by motobiker
El Traxo wrote:vyrai - vyrų fabrike. Čia - vIrai!
ar vIrai ar vyrai jokio skirtumo :D svarbu ant motociklo sėdėtų :rock:
klausiu dar kartą - ar bus norinčių pasivėžint ant asfalto iš asfaltininkų šį šeštadienį ?

Posted: 30 Sep 2009, 20:22
by mindaugasa vol.2
siemet jokiu gonkiu =;
kitais metais - taip!

Posted: 30 Sep 2009, 22:20
by motobiker
mindaugasa vol.2 wrote:siemet jokiu gonkiu =;
kitais metais - taip!
a tai sportserio i gonkes isbandymui nevarysi :D ?

Posted: 30 Sep 2009, 22:34
by mindaugasa vol.2
kitais metais :rock:

edit: sportsterio po kvado ratais nekisiu =; apibraizys
beje, i c klase lysti jau darosi karsta: chebra kol 1.17 neivaziuoja nepatoginasi publikai rodytis!
kur cia tik nuo krosnies i trasa soksi?