Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
labiau priemone ir tiek. kur naudosi, tai jau tamstos reikalas. jusu versija?
race your life
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
musu versija ta, kad kuo labiau single minded pyrda, tuo sudetingiau ji isnaudoti.
problemos laike (sezoniskumas), trasoje (danga), kiti zmogiski faktoriai (vienas ar dviese? ar yra nuotaika? o temperatura ir t.t.
tigi, kompromisas tame, kad turi labai tobula moca kazkokiam vienam tikslui, bet to tikslo siekti turi labai mazai laiko (pinigu, noro, galimybiu, irasyti patinkama)
ir tuomet, tas mocas naudojamas ne pagal paskirti. o tai yr kompromisas
problemos laike (sezoniskumas), trasoje (danga), kiti zmogiski faktoriai (vienas ar dviese? ar yra nuotaika? o temperatura ir t.t.
tigi, kompromisas tame, kad turi labai tobula moca kazkokiam vienam tikslui, bet to tikslo siekti turi labai mazai laiko (pinigu, noro, galimybiu, irasyti patinkama)
ir tuomet, tas mocas naudojamas ne pagal paskirti. o tai yr kompromisas
cross cojones PC
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Aš jau rašiau, dėl ko dabar pikčiau vfr, o ne britvą. Visokiose kačergose jei ir važiuosiu, tai tik nedaug ir for fun, ne rezultatui. Dauguma mano paskutinių rimtesnių pasivažinėjimų buvo užmiestyje ir su žmona. Esant tokiems poreikiams, VFR'o privalumai prieš britvą yra tokie, kad ten daug patogesnė ilgesniam važiavimui (ir ypač dviese) sėdėsena, labiau nuo vėjo saugantys plastikai. Tuo pačiu mocas nėra toks didžiulis troleibusas, kaip, pvz., busa, tad visai komfortiškai važiuojasi/valdosi ir mieste.
Supermoto tai kakis, bet kyl ant vienkės ir negaila vartyt.
Supermoto tai kakis, bet kyl ant vienkės ir negaila vartyt.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
bet tai cia kazkaip netycia ziurau ir skaitau kad triumph yr visiska vfro kopija


less teeth, more tits.
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Daba teip, drakonas užsimanė Vespos. ką daryt, verta uždėt vizą, užsimerkt ir pirkt?
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
pravaziuos 3 kartus ir kirmys garazezil130 wrote:Daba teip, drakonas užsimanė Vespos. ką daryt, verta uždėt vizą, užsimerkt ir pirkt?
tikek tu man
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
kaimyne nusipirko birbina. bet jauciu kol nukris maziau +20.storms wrote: pravaziuos 3 kartus ir kirmys garaze
tikek tu man
heheh man regis zilas dar primeta kad tada pats mes dvirati ir smaugs tarp eiliu
Last edited by tckd on 12 Aug 2010, 09:54, edited 1 time in total.
less teeth, more tits.
- Shadow
- Aukstadvario dievas
- Posts: 1405
- Joined: 21 Aug 2007, 19:32
- Location: Nepriklausomas vienkiemis
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
storms wrote:pravaziuos 3 kartus ir kirmys garazezil130 wrote:Daba teip, drakonas užsimanė Vespos. ką daryt, verta uždėt vizą, užsimerkt ir pirkt?
tikek tu man
Bet tai Vespa dabar girdejau yra labai madingas reikalas!
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
tegu ezius perka
gal laimes
gal laimes
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Darkai pliusas.
Išnuomosiu vakarui prisibirbins,tada ir matysim prasmės buvimą..
Išnuomosiu vakarui prisibirbins,tada ir matysim prasmės buvimą..
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
ziurek kad ta vakara lytu, pustu vejas, nu zodziu kad butu kasdienines salygoszil130 wrote:Darkai pliusas.
Išnuomosiu vakarui prisibirbins,tada ir matysim prasmės buvimą..
less teeth, more tits.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
labas baikerams!
tik nesakykite po to, kad nebuvote perspeti:
"Griaudžiant nebėgiokite, nevažiuokite motociklu ar dviračiu, nelaikykite rankose metalinių daiktų. Palikite juos atokiau nuo savęs ir pralaukite perkūniją."
zinoma, cia viskas liecia pagrinde tkdc, bet lai ir kiti zino.
tik nesakykite po to, kad nebuvote perspeti:
"Griaudžiant nebėgiokite, nevažiuokite motociklu ar dviračiu, nelaikykite rankose metalinių daiktų. Palikite juos atokiau nuo savęs ir pralaukite perkūniją."
zinoma, cia viskas liecia pagrinde tkdc, bet lai ir kiti zino.
cross cojones PC
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
zil130 wrote:Darkai pliusas.
Išnuomosiu vakarui prisibirbins,tada ir matysim prasmės buvimą..
pirk. turesi alternatyva dvyrkai i darba. pazadu
Peace ДА!
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
motociklo remontui seima netruGdo


less teeth, more tits.