Page 5 of 19

Posted: 26 Apr 2008, 15:48
by didzhej
join me

Posted: 26 Apr 2008, 15:51
by ezhiukas
Arvis wrote:as minsiu su masina, ibo neturiu liulkos.
laikas pirkt liulka ;-)

Posted: 26 Apr 2008, 17:31
by storms
musu ekipazas yra 3 tech pagalbos specai
yra da viena (1) atliekama vieta ant galinio viliuko suolelio/lakteles

Posted: 26 Apr 2008, 20:59
by gonzas
storms wrote:musu ekipazas yra 3 tech pagalbos specai
yra da viena (1) atliekama vieta ant galinio viliuko suolelio/lakteles
ash pribusiu su traktorium Barmalejum super hard kick! pagalbos irgi suteikt galiu!

:sex:

Posted: 26 Apr 2008, 22:02
by didzhej
as jau 99% tikras esu, kad eisiu su savo avtomobiliu, sedes salia manes dar vienas koliega motopirdinyks... taigi, dar turiu tris laisvas vietas, startuosiu is Vln apie 9 val. rytaus.
su salyga, kad birzietisko alaus isgereme visa paluote -1 butelys.. einu miegot dabar.

Posted: 26 Apr 2008, 22:39
by wundis
pro Rokiski niekas nevaziuojat :roll:
:-k

Posted: 26 Apr 2008, 23:15
by gonzas
ash i kacerga pribusiu apie 8 ryto, su vaistinele ir kitais, vyr mechaniko aksesuarais :albino:

Posted: 27 Apr 2008, 19:42
by gonzas
dabar galvoju, kaip cia prasitrynus kukius ir pridejus pliusu ponams Vito, Nauriui, Wajduliui ir kitiems :makeout:

Posted: 27 Apr 2008, 20:56
by El Traxo
Stato! Nauris šiandien stato!
:tancujutvse: :wav: :bq :deathmetal: :prayer: :supz:

Posted: 27 Apr 2008, 21:01
by ezhiukas
girdejau kacerginej siandien kazkam nekaip baigesi...

Posted: 27 Apr 2008, 21:05
by tckd
prasom Atciot detalny s binarami! ir staigia!!

Posted: 27 Apr 2008, 22:02
by didzhej
Siandiena ipatingai trumpai pabuvau ziede.. ypatingai zodis turetu eiti is did.raides :( Sudas.
Lauksiu 'atcioto' ir as

p.s. aciu stromsui
p.s.2. aciu kaimynui
p.s.3. arvi nesvarbu, kad gelezukas jau pas mane, mums vistiek reikia susitikti!!! (Galima prilekti @work?)

Posted: 27 Apr 2008, 22:03
by Username
tckd wrote:prasom Atciot detalny s binarami! ir staigia!!

+1!! Laukiam aprasymu ispudziu reviewsu atsiliepimu!

Posted: 27 Apr 2008, 22:13
by mindaugasa vol.2
na ka, vyrai leke.
na ka, du griuvo (vadinasi kaminskas ne veltui bilieta pirko).
na ka, w leke (kokie galutiniai rezai?), vito leke (1vieta, aplenke shustra lenka kiek? 0.1sek.? finishas buvo kul)
na ka, nauris leke kankrieciai, pirmas
na ka, aivaras-biomechaninis zmogus
na ka, julius leke kai vejas, visus aplenke
na ka, dar imetu fotoreportaza "kachergin mano akimis 2008):
vyrai pasiruoshe
Image
ziurovai pasiruose:
Image
tai startas!
Image
varzybos vyksta:
Image
varzybos vyksta_2:
Image
finishas:
Image

Posted: 27 Apr 2008, 22:21
by El Traxo
ezhiukas wrote:girdejau kacerginej siandien kazkam nekaip baigesi...
superstokininkas taranavo teisėjo bokštelį. Traumavosi, iš gandų, stipriai. Išvažiavo su greitąja. Kitas superbaikininkas (latvys?) nusivožė tiesiai po motofrakcijos VIP lože. Be traumų. Nepykitas padarė daug kadrų, po to net padėjo nuo smėliuko įkrauti baiką :)