Page 5 of 19
Posted: 26 Apr 2008, 15:48
by didzhej
join me
Posted: 26 Apr 2008, 15:51
by ezhiukas
Arvis wrote:as minsiu su masina, ibo neturiu liulkos.
laikas pirkt liulka

Posted: 26 Apr 2008, 17:31
by storms
musu ekipazas yra 3 tech pagalbos specai
yra da viena (1) atliekama vieta ant galinio viliuko suolelio/lakteles
Posted: 26 Apr 2008, 20:59
by gonzas
storms wrote:musu ekipazas yra 3 tech pagalbos specai
yra da viena (1) atliekama vieta ant galinio viliuko suolelio/lakteles
ash pribusiu su traktorium Barmalejum super hard kick! pagalbos irgi suteikt galiu!

Posted: 26 Apr 2008, 22:02
by didzhej
as jau 99% tikras esu, kad eisiu su savo avtomobiliu, sedes salia manes dar vienas koliega motopirdinyks... taigi, dar turiu tris laisvas vietas, startuosiu is Vln apie 9 val. rytaus.
su salyga, kad birzietisko alaus isgereme visa paluote -1 butelys.. einu miegot dabar.
Posted: 26 Apr 2008, 22:39
by wundis
pro Rokiski niekas nevaziuojat

Posted: 26 Apr 2008, 23:15
by gonzas
ash i kacerga pribusiu apie 8 ryto, su vaistinele ir kitais, vyr mechaniko aksesuarais

Posted: 27 Apr 2008, 19:42
by gonzas
dabar galvoju, kaip cia prasitrynus kukius ir pridejus pliusu ponams Vito, Nauriui, Wajduliui ir kitiems

Posted: 27 Apr 2008, 20:56
by El Traxo
Posted: 27 Apr 2008, 21:01
by ezhiukas
girdejau kacerginej siandien kazkam nekaip baigesi...
Posted: 27 Apr 2008, 21:05
by tckd
prasom Atciot detalny s binarami! ir staigia!!
Posted: 27 Apr 2008, 22:02
by didzhej
Siandiena ipatingai trumpai pabuvau ziede.. ypatingai zodis turetu eiti is did.raides

Sudas.
Lauksiu 'atcioto' ir as
p.s. aciu stromsui
p.s.2. aciu kaimynui
p.s.3. arvi nesvarbu, kad gelezukas jau pas mane, mums vistiek reikia susitikti!!! (Galima prilekti @work?)
Posted: 27 Apr 2008, 22:03
by Username
tckd wrote:prasom Atciot detalny s binarami! ir staigia!!
+1!! Laukiam aprasymu ispudziu reviewsu atsiliepimu!
Posted: 27 Apr 2008, 22:13
by mindaugasa vol.2
na ka, vyrai leke.
na ka, du griuvo (vadinasi kaminskas ne veltui bilieta pirko).
na ka, w leke (kokie galutiniai rezai?), vito leke (1vieta, aplenke shustra lenka kiek? 0.1sek.? finishas buvo kul)
na ka, nauris leke kankrieciai, pirmas
na ka, aivaras-biomechaninis zmogus
na ka, julius leke kai vejas, visus aplenke
na ka, dar imetu fotoreportaza "kachergin mano akimis 2008):
vyrai pasiruoshe

ziurovai pasiruose:

tai startas!

varzybos vyksta:

varzybos vyksta_2:

finishas:

Posted: 27 Apr 2008, 22:21
by El Traxo
ezhiukas wrote:girdejau kacerginej siandien kazkam nekaip baigesi...
superstokininkas taranavo teisėjo bokštelį. Traumavosi, iš gandų, stipriai. Išvažiavo su greitąja. Kitas superbaikininkas (latvys?) nusivožė tiesiai po motofrakcijos VIP lože. Be traumų. Nepykitas padarė daug kadrų, po to net padėjo nuo smėliuko įkrauti baiką
