Page 5 of 5
Posted: 25 Aug 2006, 10:34
by storms
Qu'est ce que c'est wrote:normalus tai toks kuris turi susipirkes visa reikalaujama iranga, apmokymus uzh kelesdesimt k euru ir jama 20 lt uz valanda?
skaitai, kad moketum kokiu 140 uz 1 darbo val?
skaitau kad skaitau
yra darbu kuriu pac negali padaryt
pvz tepalu pasikeist. kei tai kainuotu 5 lt, tai labai maloniai tuo metu su vee kavos stikliuka isgerciau
Posted: 25 Aug 2006, 10:59
by mindaugasa
skaitau biski serviso virtuveles: ar kas patikes, kad pvz. imant 80lt be PVM uz valanda, industrines technikos srvisas balansuoja ant rentabilumo ribos? apie pelnus niekas net nekalba!
tai cia kai taisomas kazkokios imones darbo irankis. kai savininkas nusiteikes, kad kainuos daug.
viena is problemu yra invoicing ratio. t.y. invoisuojamu valandu skaicius nuo bendro, mechaniko ishdirbtu (ishbutu darbe) skaiciaus. ten daug niansiu (kvalifikacija, neleidzianti mikliau atlikti darbo, pakartotiniai remontai, daug pagalbiniu, neapmokamu darbu ir t.t. ir t.p.)
o jei dar sezonishkumas... tai visai blogay.
dabar kai atvaromas kazkieno zaislas (motociklas), tai ish jo paimti normalius pinigus turbut ypac problematishka. bo savininkas visuomet zinos Petia_ish_ano_garazo, kuris ta pati padarytu uz daaaug pigiau.
negali apkrauti darbu zmoniu, negali ju ishlaikyti (geriau chaltura eisiu pavarysiu), negali investuoti i iranga ir t.t.
va ir investuok
imho.
ir t.t.
nx.
Posted: 25 Aug 2006, 11:17
by storms
o jum ka, nenuleidzia is virsaus serviso trukmes/ikainiu?
Posted: 25 Aug 2006, 11:26
by Renaz
mindaugasa wrote:vargsas tlr'as kazkodel niekad taip ir nenuvaziavo iki gonkiu. todel buvo uzmirstas, netobulintas ir paliktas likimo valiai. kazkas ten suzuky taip nusprende, matyt.
crm'as yra gerai, bet galima ir be jo (jei pvz. biudzetas neveza).
net rinkos lyderio servyzas uzsakymus (tiek daliu, tiek darbu) deda i exeliuko faila ir procesa galima kontroliuoti.
skaitau didziausios problemos bus personalas. visur taip.
pasirupink gauti senato igaliojimus, kad neparasytum paskum "uzsipisau kovoti"
as kaip suprantu ten vieno zmogaus orkestras?
Sutinku. Labai geras CRMas yra Outlookas su savo remainderiais, noutsais ir taskais! Superinis toolsas teisingai prisitaikius pagal poreikius ir mazojo biznio specifika.
Posted: 25 Aug 2006, 11:32
by mindaugasa
storms wrote:o jum ka, nenuleidzia is virsaus serviso trukmes/ikainiu?
tokio virsaus ner. patys stengiames buti pliuse, atsizvelgiam i rinkos ypatumus. rinka dikuoja ikainius. gerai, kad vienas veiklos baras, gali pridengti kita.
akcininkai ziuri tik i bendrus veiklos rodiklius.
Posted: 25 Aug 2006, 11:34
by storms
mindaugasa wrote:storms wrote:o jum ka, nenuleidzia is virsaus serviso trukmes/ikainiu?
tokio virsaus ner. patys stengiames buti pliuse, atsizvelgiam i rinkos ypatumus. rinka dikuoja ikainius. gerai, kad vienas veiklos baras, gali pridengti kita.
akcininkai ziuri tik i bendrus veiklos rodiklius.
hm
pas mus biski kitaip
bent jau garantiniu laikotarpiu
Posted: 25 Aug 2006, 11:36
by mindaugasa
storms wrote:mindaugasa wrote:storms wrote:o jum ka, nenuleidzia is virsaus serviso trukmes/ikainiu?
tokio virsaus ner. patys stengiames buti pliuse, atsizvelgiam i rinkos ypatumus. rinka dikuoja ikainius. gerai, kad vienas veiklos baras, gali pridengti kita.
akcininkai ziuri tik i bendrus veiklos rodiklius.
hm
pas mus biski kitaip
bent jau garantiniu laikotarpiu
ei! garantinis laikotarpis yra kas kita. bet darbai pagal garantijas sudaro labay nedidele daly.
Posted: 25 Aug 2006, 11:56
by storms
mindaugasa wrote:storms wrote:mindaugasa wrote:
tokio virsaus ner. patys stengiames buti pliuse, atsizvelgiam i rinkos ypatumus. rinka dikuoja ikainius. gerai, kad vienas veiklos baras, gali pridengti kita.
akcininkai ziuri tik i bendrus veiklos rodiklius.
hm
pas mus biski kitaip
bent jau garantiniu laikotarpiu
ei! garantinis laikotarpis yra kas kita. bet darbai pagal garantijas sudaro labay nedidele daly.
o tai ka, texnika nelaiko?
Posted: 25 Aug 2006, 12:20
by mindaugasa
laiko! be to mes ja remontuojame!

tai zr.: garantinis laikotarpis, kiek? 2000motovalandu? o bent jau iki pirmo savininko pakeitimo atidirba kiek? 13000-17000 motovalandu? tai cia misko. statybine biski kitaip, bet jos naudotos dachera privezta (Rashydas cia itakojo). prieziuros reikia nuolatos. va ir tu garantiniu darbu susidaro nedaug, nuo bendro skaiciaus.
Posted: 25 Aug 2006, 12:28
by mindaugasa
beje Vee, o jums test raideriu naujiems suzukiams nereikia? zinau viena, kuris galetu praraidinti dzykserius ir kitus. paskum parasytu i sienlaikrasti atsiliepima.
ne visuomeniniais pagrindais zinoma, bet nebrangiai.
turetu pagereti pardavimai?
[-o<
Posted: 25 Aug 2006, 13:03
by Rashyd
girdejau pas ji motai genda, pas ta testeri...
mindaugasa wrote:beje Vee, o jums test raideriu naujiems suzukiams nereikia? zinau viena, kuris galetu praraidinti dzykserius ir kitus. paskum parasytu i sienlaikrasti atsiliepima.
ne visuomeniniais pagrindais zinoma, bet nebrangiai.
turetu pagereti pardavimai?
[-o<
Posted: 25 Aug 2006, 13:15
by storms
Rashyd wrote:girdejau pas ji motai genda, pas ta testeri...
mindaugasa wrote:beje Vee, o jums test raideriu naujiems suzukiams nereikia? zinau viena, kuris galetu praraidinti dzykserius ir kitus. paskum parasytu i sienlaikrasti atsiliepima.
ne visuomeniniais pagrindais zinoma, bet nebrangiai.
turetu pagereti pardavimai?
[-o<
ir dar daznai jam paskambina kazkas, ko pasekoje jis gryzta...