Metzeler avalynes ispardavims

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Metzeler avalynes ispardavims

Post by Vee Crunchy »

Tai kaip kad kalega minejo: ruduo artej - nuolaidos didej
Taigi, padedams ezio gezotruono rasau skelbima. A vdrug patiks. :idea1:


Sport/Sport touring
170/60 ZR17_____M1 Sportec______400Lt
170/60 ZR17_____ME Z4__________380Lt
160/60 ZR17_____ME Z4__________360Lt
150/70 ZR17_____ME Z4__________340Lt
120/70 ZR17_____ME Z4__________310Lt
120/60 ZR17_____ME Z4__________280Lt

Enduro/Cross
140/80-17_______MCE Karoo_________260Lt
140/80-18_______Enduro 3 Sahara____240Lt
100/90-19_______Enduro 3 Sahara____210Lt
100/90-18_______Enduro 3 Sahara____190Lt
120/90-17_______Enduro 4__________210Lt
90/90-21________Enduro 4__________180Lt
110/90-19_______MC6______________200Lt
100/90-19_______MC4_______________200Lt
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

A endurui:

Tyres front 100/90-19 57 S
Tyres rear 130/80-17 65 S

Kazka 70% oksfaldas, 30 % zvyrs, ka pasiulytai?

Cia vienas kolega ziuro.
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

Nu tai va ir pasiulysiu i prieki Enduro 3 Sahara, i gala Karoo (turiu tik 140/80). Abi yra on/off kategorijos, bet Karoo yra siek tiek agresyvesne (zvyriskesne) nei sahara.
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Ajne Karoo per grubios. Tada pigesnes Mitas enduro_09 geriau.

Zmogus daug oksfaltu mina, susies greit. Be to uzh labei.
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

nu as ta karoo sau kaip tik nuziurineju..
kas tas mitas, apsvieskit mane? Any good?
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Visas enduro klubas, kas hardziau vaziuoja, parktiskai naudoja. Populiariausios a la ralines Enduro 09.

http://www.cgs.cz/index.php?stranka=4&scid=7

Yra savas zmogus, kuris vezha, nuomoja ir parduoda. Dainius toks.

Pas mane va tokios stovi:

Image

edit: pridesiu. malonu, kad ant asfalto puse bb laiko ir ne baisiai dyla. Metzeleriai ar Michelinai panasios isvaizdos po apvaziavimo aplink Lietuva atrode pliki, kuomet Mitasu dar apie puse mesos buvo like... is cia ganetinai nemalonus jausmas ant slapio asfalto. Matyt sudetis kazkokia link kauciukingo labiau.
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

ir as enduro 09 turiu - patinka! =D>
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Vee, galetum tuo paciu imesti Metzeleriu M1, M3, gal ir ME Z4 kainas frakcijai budingu ismatavimu (190/50R17, 180/55R17, 120/70R17, 130/60R16). O tai perkam dabar Dunlopus is sharo ir zmones juokiasi. :)
How do you get fast lap times? With ease.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Renaz wrote:Visas enduro klubas, kas hardziau vaziuoja, parktiskai naudoja. Populiariausios a la ralines Enduro 09.

http://www.cgs.cz/index.php?stranka=4&scid=7

Yra savas zmogus, kuris vezha, nuomoja ir parduoda. Dainius toks.
cia parasyta kad nuomoja padangas. jeigu ne klaida tai juokinga, jeigu klaida tai minde pasakys diagnoze. :)

tuopaciu prisiminiau kad paskutini karta Dainius mane vedesi parodyt korejietisku "sliku". brandas tai, nu patys suprantat, nei prisiminciau nei istarciau (panasiai galvoju apie jusu megstama Mitas - respekt Dainiui uz sellerio sugebejimus :)). tai nieko nereiskia, bet paminkiau - guma labai minksta. kaina 400 lt eiles. :)
Last edited by w919 on 23 Aug 2006, 15:47, edited 1 time in total.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

I viska baisiai rimtai ziurite. Dainius - enduristas, nelabai tikiu, akd jis kazka baisiai daug zino apie britvines tapkes. Del korejietisko sh. Ne karta sneketa, kad figne ten ir viskas aisku.

Jei butu sh, nevazinetu puse Lietuvos su Mitasais. Aisku gali but geriau. Bet siuo atveju ziurima labiau i kainos/kokybes santyki. Buvo zmoniu, kurie bande ir Michelinus ir Metzelerius ir Maxius ir dar belenka. Dazniausiai grisdavo atgal del anksciau minetos priezasties.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

kaip cia pasakyti... nerandu formuluotes.. man susidaro ispudis kad skirtumas tarp geros ir blogos endurines padangos yra mazesnis (ir kriterijai kiti) nei sportiskos asfaltines padangos atveju. t.y. is dalies ribinio valdymo niuansus endurinei sunkiau isryskinti ir pats motociklas yra ZYMIAI maziau jautrus padangoms nei sportbaikas.

pf, vistiek kazkaip persudetingai gavosi. :)
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

sporte - ralyje, endurokrose, enduro varzybose, motokrose, tai padangos labai svarbu ir kiekvienas gruntas turi jam spec skirtas padunges ir jos tikrai nemazai kainuoja. Bet kadangi patys esam tik megejai tai nesivaikom madu ir vaziuojam su tuo kas pilnai tenkina lukescius :thebirdman:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

w919 wrote:kaip cia pasakyti... nerandu formuluotes.. man susidaro ispudis kad skirtumas tarp geros ir blogos endurines padangos yra mazesnis (ir kriterijai kiti) nei sportiskos asfaltines padangos atveju. t.y. is dalies ribinio valdymo niuansus endurinei sunkiau isryskinti ir pats motociklas yra ZYMIAI maziau jautrus padangoms nei sportbaikas.

pf, vistiek kazkaip persudetingai gavosi. :)
Tai vat ir as ta norejau pasakyt ta pati! Kaip dziugu! Vaziavimas asfaltu ties sukibimo riba yra viena, o vaziavimas zvyru, kai pastoviai ta sukibima turi naikinti yra kita. Be to kaip hey sako - mes ne sportininkai!

Enduruose net yra leistinos galinio rato kreivumo ribos, ir jos buna matomos plika akimi, ir tai px.

Endurai gi darbiniai arkliai, kenciantys nuo pastoviu smugiu, perkrovu, drebejimu ir t.t.

Dabar as jau pripilsciau!
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

va kas gaunasi, kai purvabrydzius bandoma pritempti prie aukshtu materiju!

=D> easy, brothas!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Tas pats gaunas, kai neleidziama ramiai numirt piktom sirsem atidirbusiom ir atgyvenusiom savo amzeli... na o bet taciau jodinamom kartingu ar kaimo apylinkese isiukurusiom trasom!
Post Reply