Page 5 of 5

Posted: 30 Sep 2009, 23:21
by motobiker
mindaugasa vol.2 wrote:kitais metais :rock:

edit: sportsterio po kvado ratais nekisiu =; apibraizys
beje, i c klase lysti jau darosi karsta: chebra kol 1.17 neivaziuoja nepatoginasi publikai rodytis!
kur cia tik nuo krosnies i trasa soksi?
kas cia per kompleksai :-k ? ne kacergos gi ziede vaziuot reikia,o paprastoj aikstelej :)