Page 6 of 19
Posted: 16 Jul 2009, 15:21
by Username
Cia yra siek tiek jau perdetas pozavimas, bet atkreipk demesi i tai:
kaip sedi sikna ant sedynes (kiek islenda),
kaip stovi ant kojeles koja (peda)

Posted: 16 Jul 2009, 15:30
by atmaskis
Kelenis ant zeme, o mocas tai neatrodo labai uzguldytas. Gera iliustracija.
Posted: 16 Jul 2009, 16:56
by mindaugasa vol.2
viskas susiveda i baime
man taip pat baisu lenktis arti greitai skriejancio asfalto
dar virsutine kuno dali, dar kazkiek iskisi
bet taciau nulipti nuo vaziuojancio moto, tai jau aciu

Posted: 16 Jul 2009, 17:39
by atmaskis
Zinau buda kaip saugiai pasitreniruoti subines nukelima:
Prisirisi moca ant priekabos ar pirmininko autobusiuke ir sveries i sona. Gali saugiai ir idemiai apziuret subines, kelenio, pedu koordinates. Net nusidrebti gali pabandyti, neskaudes

Posted: 16 Jul 2009, 17:42
by mindaugasa vol.2
atmaskis wrote:Zinau buda kaip saugiai pasitreniruoti subines nukelima:
Prisirisi moca ant priekabos ar pirmininko autobusiuke ir sveries i sona. Gali saugiai ir idemiai apziuret subines, kelenio, pedu koordinates. Net nusidrebti gali pabandyti, neskaudes

kai baikas stovi vertikaliai, tai nelabai ten pasigausi, kiek nulipti reikia
css naudoja spec. stenda-baika, virstanti ant sono.
motofrakcija gali naudoti raumenio jega: 2rashydai laiko uz priekio, 2rashydai uz galo. ir verti ant sono, kad isivaizduotum kiek galima saugiai guldyti.
Posted: 16 Jul 2009, 20:11
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:storms wrote:o tu nebandei siknos biski nuo sosto nukelt?
prioncas mat sedi trone...
a pac ponas, a?
mindaugai vel priminei
einu browsint

Posted: 16 Jul 2009, 20:16
by storms
radau
taigi iskart pasakysiu - lankstumo par many nera beveik nekiek. kanopa tarsi priaugus prie baiko. o bet taciau yra sprendimas - vaziuot greiciau bei numetinet sikna
na tada aisku seka epic picsas...
visa tai buvo kai buvau jaunas, lieknas ir dar vaziuot mokejau
ai va dar apmenu is brno, kad ten ne kist kelieniu, o traukt reikejio...

Posted: 16 Jul 2009, 20:31
by Username
storms -1 uz tai kad nesuprato mindaugo klausimo

Posted: 16 Jul 2009, 20:32
by mindaugasa vol.2
klausytojus prasau atkreipti demesi, kad posukyje pirstas ant sankabes! si bei ta sakantis gestas!
kaip ir visuomet, uz ana piksa, be abejo nedovanosiu!
jei ne i brno, tai bent gal i poznane palekt reikia, aaaayyyy?!
Posted: 17 Jul 2009, 00:45
by stafas
o as paskutinej foto atkreipiau demesi i tai, kad kairys kelias per sprindi nuo bako, o desnys dar pakankamai zemai. Klausimas - tai kuo laikomasi? tik rankom? jei taip, tai ar tai ner blogai ???

Posted: 17 Jul 2009, 07:50
by mindaugasa vol.2
storms turi galinga siurbtuka toje vietoje, kur nepatogu sakyti
ir jo pagalba gali issilaikyti praktiskai aukstyn kojomis, prie lubu!
Posted: 17 Jul 2009, 09:00
by storms
stafas wrote:o as paskutinej foto atkreipiau demesi i tai, kad kairys kelias per sprindi nuo bako, o desnys dar pakankamai zemai. Klausimas - tai kuo laikomasi? tik rankom? jei taip, tai ar tai ner blogai ???

siurbtukas aisku padeda, bet:
kaire koja yra prispausta prie bako ale ne keliu o slaunim
desine koj aplabiau neatsilenkia. raikia labiau guldyt
Posted: 17 Jul 2009, 09:58
by tckd
tam antram kur paskutiniam kadre an kawos ir guldosi ir koja atsilenkia labiau

Posted: 17 Jul 2009, 10:06
by mindaugasa vol.2
ale stormsas aina pirmas ir maziau guldydamas
maziau guldyti yra gerai

Posted: 17 Jul 2009, 10:10
by Yvl
..stilingai prasegta kombezo apykakle.. sviecia balta maikute.. museu aptempta, su auksiniu D&G logo ant pilvo..