Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Motofrakcijos Enduro skyrius
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by tomasn »

tai galit neskubet, nesinervint. normalaus ledo juk vistiek niekur nera. arba sniego kalnai, arba sherbetas
±
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by ezhiukas »

nu. O savaitgali vel lietu zada.
User avatar
Ricardo
Jau moka vaziuoti
Posts: 364
Joined: 27 Jul 2010, 22:13

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by Ricardo »

tomasn wrote:tai galit neskubet, nesinervint. normalaus ledo juk vistiek niekur nera. arba sniego kalnai, arba sherbetas

as zianu kur ira geras ledas :roll:
Akropolis,Utenos arena,Elektrenai... :D
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by tomasn »

geras, bet mazas plotas
±
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by Rammst »

užtat medžių nėr, tik mergos su peiliais ant batų :love10:
perkele FE-450
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by tomasn »

kur ten jus dingot, kai mes atsiradom? a?
±
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by El Traxo »

tomasn wrote:tai galit neskubet, nesinervint. normalaus ledo juk vistiek niekur nera. arba sniego kalnai, arba sherbetas
Vakar reikėjo kažko panašaus - http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=418653" onclick="window.open(this.href);return false;
Gal net ir paprasčiau nei KK?

Image
How does you do?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by storms »

tiesiai gal ir pavaziuosi
bet tik tiesiai
+ labai nesexsovai atrodo tos sagtys ant ratlankio
Motowowere
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 917
Joined: 07 Oct 2010, 18:42

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Post by Motowowere »

Dabar ledas nuvalytas tik ant rajoniniu keliu ir zvyrkeliu,ten galima naudoti KK :albino:
emaz
Ganerio lankytojas
Posts: 635
Joined: 28 Mar 2009, 14:19
Location: Havana, Cuba
Contact:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Post by emaz »

Leda reik patiem nusivalyt, sniegas niekur nedings, nebent bus stiprus atodrekis o veliau duos daug salcio.
Kur naujaką?
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Post by Rammst »

aha, ir jei dar tuos dirželius įsuks į grandinę ... ačiū ne =;
perkele FE-450
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by Rammst »

tomasn wrote:kur ten jus dingot, kai mes atsiradom? a?
kai ėmė rinktis virai su dideliom mašinom, kai pasidarė baugu... o dar vaikų buvo su tekančiu snargliu... o dar prisiminiau savo bergą vienišą garaže... vienžo...
perkele FE-450
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Post by El Traxo »

Rammst wrote:aha, ir jei dar tuos dirželius įsuks į grandinę ... ačiū ne =;
Skaitai tokie ilgi? :)
Beje, kalba eina apie sniegą. Dar yra ir visai grandzynių:
Image
How does you do?
User avatar
cliff
125cc tarp koju
Posts: 204
Joined: 03 Mar 2008, 17:04
Location: Degaline
Contact:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Post by cliff »

nuvalyti rajoniniai zvirkeliai labai smagus , nereik nei ezero ledo.. ant kelio vien ledas/
Motowowere
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 917
Joined: 07 Oct 2010, 18:42

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Post by Motowowere »

Gal kas zinote kokia padetis uzmiescio keliukuose,miske ir ant ezeru?Pradedu jau sapnuoti matacykliu,reik prasivaziuoti :batons:
Post Reply