Posted: 28 Apr 2008, 10:04
beje, Garmin LT TOPO zemelapyje yra Kacergos trasa. GPS'as vakar inirtingai man siule ja vaziuot atgal i namus 
Username wrote:w919 wrote:Nakagi, Viskas buvo UNREAL! Aciu visiems padejusiems pasiruosti ir intensyviai sirgusiems uz w-twin nr. 23!!
![]()
Ypatinga padeka gonzui, nepykitui, Justei, storms, Nauriui - be tokios nerealios chebros pagalbos dalyvavimas isvis nebutu buves imanomas!!!
Taip pat linkejimai Motofrakcijos dalyviams susizerusiems pergales ivairiose klasese (prisipazins ir pasipasakos patys) beigi tiems kurie nesusizere, bet greitai ir saugiai pasieke finisa!
![]()
Gal yra arba kas turi kokius nors rezultatus kvalos ar/ir race kur nors? Nes mes cia nebuve nemate bandom is trupiniu bendra vaizda susidaryti
Super reviewsas* kaip ir ispudingos gontkes ir finishas!Vito wrote:Pasidalinsiu ispudziais is savos varpines...



O tau aciu uz virtuoziska pikciausiai atrodancio gontkiu moco vadeliojima ir dziaugsma ziurovu ausims!w919 wrote:Nakagi, Viskas buvo UNREAL! Aciu visiems padejusiems pasiruosti ir intensyviai sirgusiems uz w-twin nr. 23!!


aciu uz rezultatus!motobiker wrote:rezultatai paskelbti - galit nagrineti
ir klausimas nr2.: ar buvo nubausti dalyviai, superstock 600 vaziavime aplenke saugos automobili?motobiker wrote:rezultatai paskelbti - galit nagrineti
tokios info neturiuw919 wrote:aciu uz rezultatus!motobiker wrote:rezultatai paskelbti - galit nagrineti
klausimas: ar buvo diskvalifikuotas C600 dalyvis, vaziaves pries trasa?
sito irgi negaliu pasakytiw919 wrote:ir klausimas nr2.: ar buvo nubausti dalyviai, superstock 600 vaziavime aplenke saugos automobili?motobiker wrote:rezultatai paskelbti - galit nagrineti
uz visus teiseju veiksmus atsakyti turetu teiseju klubas ,kuris teisejavo varzybosegonzas wrote:klausimas numeris 3
nuo kada visokie bojdzordzai. mikelanzelai, iksmenai ir kitokie hujai gali mosikuoti raudona veliava ir stabdyti gonkes (net ir esant ekstremaliai situacijai).
* atsakymas bus ishtransliuotas Telsiu Teisybes eteryje
ne nu tai taves cia klausiam, kaip biski prieinancio prie to reikalo.nes mes tai tik paprasti pilieciai, lenktynininkai ir pseudomechanikai.motobiker wrote:uz visus teiseju veiksmus atsakyti turetu teiseju klubas ,kuris teisejavo varzybosegonzas wrote:klausimas numeris 3
nuo kada visokie bojdzordzai. mikelanzelai, iksmenai ir kitokie hujai gali mosikuoti raudona veliava ir stabdyti gonkes (net ir esant ekstremaliai situacijai).
* atsakymas bus ishtransliuotas Telsiu Teisybes eteryje
P.S.uzbegdamas tokiems klausimams i prieki, noriu pasakyti ,kad su tiesioginiu varzybu pravedimu mes jokio rysio neturime - uz viska atsako tiesioginis renginio organizatorius VSI Nemuno ziedas.
Siaip tokiu negatyviu niuansu buvo kaip niekada daug siose varzybose...